FETÖ’nün başı Gülen, “beni Türkiye’ye vermeyin!” diye ağlıyor resmen. 
“Beni kullanın!” diye yalvarıyor.
 “Eşikten süpürmeyin!” diyor.
“Batı’nın benim gibi ‘Ilımlı İslamcı’ya ihtiyacı var!” diye salya-sümük akıtıyor. Ulan, hani bu herif “vatan” diye “hasret”  şiirleri okuyordu. Pensilvanya’daki çiftliğinde bir kelebek ölse, günlerce kendine gelemiyordu!..
Doğru, ABD’nin kelebeği bile katillerine öldürttüğü, yüzlerce Türk’ten kıymetli!.. Öyle olmazsa, dedesi İzmir’de doğmuş,vYahudi asıllı Graham Fuller, korumasına girer mi? Her türlü ihtiyaçları ve oturma izinleri, CIA ajanı Graham tarafından Fulle’nir mi?
* * *
Acı olan, ülkem insanlarının, Amerikan veya İngiliz ajanlarına “alim” deyip etrafında dört dönmeleri, yıllarca onlara dualar etmeleri! Bu tiplerin etraflarını kalabalık görünce, dayanamıyorlar herhalde!
“Kesin alimdir”, “kesin şıhtır” deyip, öpüyorlar elleri!
Eski ABD elçisinin elini “süreç”te örmek için, onca insan sıraya girmemiş miydi, Diyarbakır’da? Geçmişte de, şimdi de farklı değiliz toplum olarak. 
Yahu gören bir gözünüz de mi yok, bırak “alim”i, az Müslüman dahi olsalar, yüzlerinde belli olur insanlar. Hafta da bir Cuma bile kılsa, Müslüman’ın yüzünde secde izi olur be! 
Bunların yüzlerine bakın, resmen bela izleri var!
Zamanın “Bedi’si”, “ kedisi” dediklerini, sonra öğreniyoruz ki hepsi zamanın haini…
Lawrense “dua eden” Müslüman “Vahhabi” olurken, Said-i Kürd-i’ye dua eden “Nurcu” oluyor.  Bu kadar basit!
* * *
Artık yeter ya, vallahi yeter!!!
Zaman, “Müslüman” olma zamanı… 
FETÖ, Batı’da yayılan İslam’ı engellemek için, kullanıldı. “Müslüman olmayın, sizin dininizde hak!” demenin adıdır “diyalog”. FETÖ en büyük “darbe”sini İslam’a yaptı!
IŞİD gibi…
IŞİD, Müslüman kesti tekbirlerle, FETÖ, Müslüman’ın Allah ve Peygamber ile bağını kesti.  Biri can aldı, diğeri iman. FETÖ büyüdü, şimdi vatan almak istedi!
“Vatan, seccademi serdiğim yerdir” demiştiler, hatırlıyor musunuz? Seccadeyi Amerika’ya serdiniz, sektirin gidin, ne istiyorsunuz o zaman!
Seccade filan hep, işin kılıfı…
Zaman gerçekleri görme zamanı…
Gerçek imanı bulma zamanı…
“Allah katında din İslam’dır” gerçeğine inanma zamanı…
Müslüman için,  ilahi dinin “tek olduğu” gerçeğini kavrama zamanı…
Zaman, Haydar Baş’ı anlama zamanı!
* * *
“İlahi dinler”, “İbrahim-i dinler”, “üç büyük din” adı altındaki “diyalog” çalışmalarının “Vatikan” merkezli birer “ajanlık” faaliyeti olduğunu sanırım artık, milletçe aldığımız bu “darbe”den sonra anlamışızdır. 
Darbelere karşı nöbette olmak yetmez, nöbette uyumamak lazım!
Uyumayalım!
FETÖ’nün “diyalog masalı” başka ellerde yürüyorsa,  herkes uyuyor demektir. Mesela Avrupa’daki Müslümanlar, “diyanet” ve “milli görüş” ekseninde “diyalog” tuzağına düşmeye devam ediyorsa, sizin FETÖ karşıtlığınız masal o zaman. Küresel FETÖ işbaşında demektir. 
* * *
ABD, dünyayı Amerikalılaştırma işinde belli ki, Gülen’i yıllardır kullanmış. Rusya, Gülen’in Türkiye’ye verilmeyeceğini çünkü ABD’nin ajanı olduğunu açıkladı.
Ve Rusya, Gülen’in, Orta Asya’da ABD adına ajanlık yapmasından ötürü okullarını çok önceden kapatmıştı. Bugün herkes Türkiye’nin çok geç kaldığını söylüyor. Peki, Türkiye, Prof. Dr. Haydar Baş uyarılarını dinleseydi, geç kalır mıydı?
ASLA…
Bugün dahi bir hakkı teslim etmekten uzak nasipsizler, “Haydar Baş uyarmıştı” diyememekteler. Neden? Bence Gülen’e karşı gibi görünüyorlar ama arkasında ki güce halen selam çakıyorlar. ABD’nin Gülen’i vermeyeceğini biliyorlar çünkü. Emin olun, bu kafalar hala Gülen’in kalıcı, Erdoğan’ın gidici olduğuna inanıyorlar.
ABD’ye bu kadar “iman” tam yani!
Yazık, çok yazık!
* * *
Yeri gelmişken, bu Gülen’i verme işinde bence ısrar etmemek lazım. ABD, terörist başını, yeni bir süreçte kullanacaksa verir ve asmama şartıyla. Bir de, ada tahsis ettirtir Türkiye’ye!
Ada ismi verenler bile oldu baksanıza. E, bir adaya yerleştirir, sonra bir “”müzakere" de onunla başlatır ABD. Ne yapacaksınız o zaman!
Her terörist başına bir ada tahsis edilirse, ortada ada kalmaz. Zaten Yunanistan çoğuna çöktü… Öcalan’la aynı adayı da paylaşmaz bu herif. Gerçi Öcalan’ın da “eski bir nurcu” olduğu, “çözüm süreci”nde dillendirilmişti.
“İki nurcu bir ada da”, kulağa fena gelmiyor ha!
Sabah akşam “sözler” okurlar orda artık!
İkisi de, Papa’ya mektup yazmış adamlar nede olsa!
Canları sıkıldıkça Papa’ya mektup yazarlar.  Yalnız Öcalan Gülen’den daha araştırmacı! Gülen’in ve Said Nursi’nin “Ermeni” olduğunu, soylarını soplarını köylerine kadar inerek açıklamıştı. Herhalde akraba olduklarından!
Konu yine nereden nereye geldi!
Ajanlara “alim” diyen nursuzlar!
Bana  çok kızgınsınız biliyorum.
Ama gerçekler acı...
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
cemal 2016-07-28 02:47:39

Dünyada defteri dürülenlere bakiyorum hepsi Prf Dr Haydar Bas beye düsman olmus fitnelik aciz zillet icerisinde hayat sürüyorlar.

Avatar
Karacalı 2016-07-28 11:29:34

ABD PYD'yi bile bize tercih ettiğini göre Fedulla'yıda bize yine tercih eder.çünkü darbe için incirlik te 12 defa toplanan işin Asıl failidir.

banner137