Bu haber kez okundu.

Basketbolda haftanın programı

 Basketbol: Haftanın programı

- Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde 3., Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 5. hafta karşılaşmaları oynanacak

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 3., Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne (TBL) ise 5. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi ve TBL'de haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Yarın:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş Sompo Japan (Cebeci)
16.00 Pınar Karşıyaka-Trabzonspor Medical Park (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)
17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-TOFAŞ (Gazanfer Bilge) 
19.00 Darüşşafaka Doğuş-Gaziantep Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

23 Ekim Pazar:
16.00 Muratbey Uşak-TED Ankara Kolejliler (Uşak Üniversitesi)
17.00 Best Balıkesir- Anadolu Efes (Balıkesir Yeni Spor Salonu)
17.00 Galatasaray Odeabank-Banvit (Abdi İpekçi)
19.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Fenerbahçe (Ordu 19 Eylül)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:
14.00 Gelişim Koleji-Afyon Belediyespor (Gelişim Koleji)
16.00 Acıbadem Üniversitesi-Final Gençlik (Acıbadem Üniversitesi)

Yarın: 
15.00 Pertevniyal-Akhisar Belediyespor (Ahmet Cömert)
16.00 Türk Telekom-Düzce Belediyespor (TOBB ETÜ)
16.00 Muğla Ormanspor-İstanbulspor Beylikdüzü (Menteşe)
16.00 Samsun Büyükşehir Belediye Anakent-Bandırma Kırmızı (Mustafa Dağıstanlı)
17.00 Nesine.com Eskişehir Basket-Petkimspor (Anadolu Üniversitesi)

23 Ekim Pazar:
16.00 Yalova Group Belediye-Mamak Belediye Ankara DSİ (90. Yıl)
18.00 Bursaspor Durmazlar-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Bursa Atatürk)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100