Evet, yanlış okumadınız Ekonominin Anayasası yazıldı ve bu akşam tüm dünyaya bir kez daha ilan edilecek.
Prof. Dr. Haydar BAŞ Bey’in kaleme aldığı MİLLİ EKONOMİ MODELİ (SOSYAL DEVLET MİLLİ DEVLET) kitabı Türk Milleti ve dünya ile buluşuyor!
Ekonominin Anayasası dünya tarihinde ilk kez yazıldı ve ortaya koyduğu gerçekler kıyamet sabahına kadar dünyada hüküm sürecek.
Bugüne kadar dünyada uygulanan iktisat sistemleri olsa olsa ekonominin karalamaları olabilirdi. 
O sebeple bunca teknolojik gelişmeye rağmen dünya ekonomik krizle inim inim inliyor ve korkunç bir adaletsizlik hüküm sürmekte.
Sadece 5 ailenin geliri 47 ülkenin gelirinden daha fazlayken ekonomiden ve ekonomik adaletten bahsedemezsiniz. 
Ekonomi odur ki dünyadaki istisnasız her ferdin insanca yaşamasını temin edebilsin.
Komünizm de Kapitalizm de bırakın temeli çürük olmayı tamamen temelsiz ve derme çatma paçavralardan ibarettir.
Ancak bunun anlaşılabilmesi için doğru olanın, gerçek olanın, olması gerekenin ortaya konulması gerekiyordu yani karanlığın zail olabilmesi için güneşin doğması gerekiyordu ve bu gerçekler, 2005 yılında başlayan Milli Ekonomi Modeli Sempozyumlarına dünyanın her ülkesinden katılan yüzlerce profesör tarafından dünyaya ilan edildi.
Artık çare vardı ve bunu ilk gören Rus bilim adamları oldu!
2006 yılından itibaren Milli Ekonomi Modeli’nin hükümleri adım adım Rus ekonomisine hayat vermeye başladı.
4 yıl önce bugün 27 Şubat 2014 günü Rus Meclisi Duma’da tarih yazıldı!
Tam 4.5 saat boyunca Rusya Meclisi Duma’da Milli Ekonomi Modeli anlatıldı ve artık Milli Ekonomi Modeli Rusya tarafından resmen ve tamamen ekonomik sistem olarak uygulanmaya başlandı. Zira 8 yıldır adım adım madde madde denedikleri Milli Ekonomi Modeli batmış haldeki Rus ekonomisini dünyanın zirvesine taşımış ve Rusya’yı yeniden Süper Güç haline getirmişti.
Bu sebeple Rusya artık Ekonominin Anayasası’nı baş tacı etmekle kalmadı, bu Anayasanın çatısı altına kendisi gibi düşünen Çin, Hindistan, Güney Afrika ve Brezilya’yı da alarak tam dört milyar (Rakamla 4.000.000.000) insanı yani dünyanın yarısından fazlasını alarak BRICS adı altında gelmiş geçmiş en büyük ekonomik işbirliği teşkilatını kurdu.
Zaten sakat doğan Kapitalizm, Milli Ekonomi Modeli ile birlikte tarihin çöplüğüne atıldı.
Artık dünya büyük bir hızla Ekonominin Anayasası’nı kabul etme yarışına girdi.
Kıyamete kadar hüküm sürecek olan ve dünyada tek bir fakir ve aç insan dahi bırakmamanın kurallarını ortaya koyan Milli Ekonomi Modeli Duma’da sessiz bir devrimle Kapitalizmi tarihe gömmüştü.
Ancak tek bir problem vardı, dünyanın elini öptüğü Prof. Dr. Haydar BAŞ’ı Türk Milleti nedense bir türlü görmek istemiyordu!
Hâlbuki ekonomik sıkıntıların ve krizlerin en çok etkilediği millet bizdik.
Ekonominin e’sini bilmeyen, tek bir satır makale dahi yazmamış insanları başa getirip ekonomiyi bunlara teslim eden milletimiz Ekonominin Anayasası’nı yazan ve dünyaya kabul ettiren Prof. Dr. Haydar BAŞ’ı ne yazık ki bir türlü görmek ve kabul etmek istemiyor.
Ülkemizde ekonomiye yön veren binlerce ekonomist Milli Ekonomi Modeli’ni bildiği halde gizlemeyi tercih ediyor.
Oysaki Prof. Dr. Haydar BAŞ’ın bu modeli illaki kendisi uygulamak gibi bir derdi de bulunmamaktadır. O’nun tek derdi bu modelin, asıl yazılış sebebi olan Türk Milleti için uygulanması ve düştüğümüz bataklıktan milletimizin ve devletimizin bir an önce kurtulmasıdır. Bu sebeple ülkemizi idare eden tüm siyasilere bunu alıp uygulamalarını tavsiye etmiş kendisinin de onlara bir kuruş ücret dahi almadan danışmanlık yapacağı sözünü vermiştir. Ancak siyasilerimiz de Üç Maymun’u oynamaya devam etmektedirler.
Ne olursa olsun güneş balçıkla sıvanamaz!
Kim ne yaparsa yapsın ne ülkemizde ne de dünyada Ekonominin Anayasası olan Milli Ekonomi Modeli’ni uygulamadan ekonomik krizlerden kurtulamaz. Sadece pansuman tedbirlerle akıbetini biraz geciktirir.
İşte bu akşam saat 20.00’de Ankara Ataköşk Otel’de tarihi bir olaya tanıklık edeceğiz.
Prof. Dr, Haydar BAŞ Bey’in EKONOMİNİN ANAYASASI olan MİLLİ EKONOMİ MODELİ (SOSYAL DEVLET MİLLİ DEVLET) eseri son şekliyle başta Türk Milleti olmak üzere tüm dünyaya sunulacak!
Ne mutlu Hak’tan hakikatten yana olup her iki dünyada kurtuluşa erenlere!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.