Bu haber kez okundu.

Fransa yolcuları belli oldu

Euro 2016 heyecanı kadroların açıklanmasıyla başladı. İşte 24 takımın Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek kadroları...

FRANSA
KALECİ: Hugo Lloris (Tottenham), Steve Mandanda (Marsiglia), Benoit Costil (Rennes)
SAVUNMA: Lucas Digne (Roma), Patrice Evra (Juventus), Cristophe Jallet (Lione, Raphael Varane (Real Madrid), Samuel Umtiti (Lyon), Laurent Koscielny (Arsenal), Eliaquim Mangala (Manchester City), Bacary Sagna (Manchester City)
ORTA SAHA: Paul Pogba (Juventus), Yohan Cabaye (Crystal Palce), Dimitri Payet (West Ham), N'Golo Kantè (Leicester), Blaie Matuidi (PSG), Lassan Diarra (Marsiglia), Moussa Sissoko (Newcastle)
FORVET: Olivier Giroud (Arsenal), Atoine Griezmann (Atletico Madrid, Andrè-Pierre Gignac (Tigres), Anthony Martial (Manchester United), Kingsley Coman (Bayern Monaco)

İSVİÇRE
KALECİ: Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach), Roman Bürki (Borussia Dortmund), Marwin Hitz (Augsburg)
SAVUNMA: Stephan Lichtsteiner (Juventus), Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach), Michael Lang (Basel), Johan Djourou (Hamburg), Fabian Schar (Hoffenheim), François Moubandje (Toulouse), Ricardo Rodriguez (Wolfsburg), Steve von Bergen (Young Boys)
ORTA SAHA: Valon Behrami (Watford), Blerim Dzemaili (Galatasaray), Gelson Fernandes (Rennes), Fabian Frei (Mainz 05), Granit Xhaka (Borussia Mönchengladbach), Xherdan Shaqiri (Stoke City), Denis Zakaria (Young Boys)
FORVET: Breel Embolo (Basel), Haris Seferovic (Eintracht Frankfurt), Admir Mehmedi (Bayer Leverkusen), Eren Derdiyok (Kasımpaşa), Shani Tarashaj (Everton)

ARNAVUTLUK
KALECİ: Etrit Berisha (Lazio), Alban Hoxha (Partizan), Orges Shehi (Skenderbeu)
SAVUNMA: Arlind Ajeti (Frosinone), Naser Aliji (Basel), Berat Gjimshiti (Atalanta), Mergim Mavraj (Köln), Amir Rahmani (Split), Loric Cana (Nates), Elseid Hysaj (Napoli), Ansi Agolli (Karabağ), Frederic Veseli (Lugano)
ORTA SAHA: Ledian Memushaj (Pescara), Ergys Kaçe (PAOK),Andi Lila (PAS Giannina), Migjen Basha (Como), Amir Abrashi (Freiburg), Odise Roshi (Rijeka), Burim Kukeli (Zürich), Ermir Lenjani (Nantes), Herolind Shala (Liberec), Taulant Xhaka (Basel)
FORVET: Bekim Balaj (Rijeka), Sokol Çikalleshi (Başakşehir), Shkelzen Gashi (Colorado Rapids), Edmond Kapllani (FSV Frankfurt), Valdet Rama (1860 Münih), Armando Sadiku (Vaduz), Hamdi Salihi (Skenderbeu), Armando Vajushi (Serbest)

ROMANYA
KALECİ: Ciprian Tataruşanu (Fiorentina), Costel Pantilimon (Watford), Silviu Lung (Astra Giurgiu)
SAVUNMA: Cristian Sapunaru (Pandurii Târgu Jiu), Alexandru Matel (Dinamo Zagreb), Vlad Chiricheş (Napoli), Valerica Gaman (Astra Giurgiu), Cosmin Moti (Ludogorets), Dragoş Grigore (Al-Sailiya), Razvan Rat (Rayo Vallecano), Steliano Filip (Dinamo Bucureşti), Alin Toşca (Steaua Bucureşti)
ORTA SAHA: Mihai Pintilii (Steaua Bucureşti), Ovidiu Hoban (Hapoel Beer Sheva), Adrian Ropotan (Pandurii Târgu Jiu), Andrei Prepelita (Ludogorets), Adrian Popa (Steaua Bucureşti), Gabriel Torje (Osmanlıspor), Alexandru Chipciu (Steaua Bucureşti), Alexandru Maxim (Stuttgart), Nicolae Stanciu (Steaua Bucureşti), Lucian Sânmartean (al-Ittihad)
FORVET: Claudiu Ke?erü (Ludogorets), Bogdan Stancu (Gençlerbirliği), Florin Andone (Córdoba), Denis Alibec (Astra Giurgiu), Ioan Hora (Pandurii Târgu Jiu), Andrei Ivan (CSU Craiova)

İNGİLTERE
KALECİ: Fraser Forster (Southampton), Joe Hart (Manchester City), Tom Heaton (Burnley)
SAVUNMA: Ryan Bertrand (Southampton), Gary Cahill (Chelsea), Nathaniel Clyne (Liverpool), Danny Rose (Tottenham), Chris Smalling (Manchester United), John Stones (Everton), Kyle Walker (Tottenham)
ORTA SAHA: Dele Alli (Tottneham), Ross Barkley (Everton), Eric Dier (Tottenham), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Liverpool), James Milner (Liverpool), Raheem Sterling (Manchester City), Jack Wilshere (Arsenal)
FORVET: Harry Kane (Tottenham), Marcus Rashford (Manchester United), Wayne Rooney (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool), Jamie Vardy (Leicester)

RUSYA
KALECİ: Igor Akinfeev (CSKA Moskova), Guilherme Marinato (Lokomotiv Moskova), Yuri Lodygin (Zenit)
SAVUNMA: Alexei Berezutski (CSKA Moskova), Vasili Berezutski (CSKA Moskova), Sergei Ignashevich (CSKA Moskova), Dmitri Kombarov (Spartak Moskova), Roman Neustadter (Schalke 04), Georgi Shchennikov (CSKA Moskova), Roman Shishkin (Lokomotiv Moskova), Igor Smolnikov (Zenit)
ORTA SAHA: Igor Denisov(Dinamo Moskova), Denis Glushakov (Spartak Moskova), Alexander Golovin (CSKA Moskova), Oleg Ivanov (Terek Grozny), Pavel Mamaev (Krasnodar), Alexander Samedov (Lokomotiv Moskova), Oleg Shatov (Zenit), Roman Shirokov (CSKA Moskova), Dmitri Torbinski (Krasnodar)
FORVET: Artem Dzyuba(Zenit), Alexander Kokorin(Zenit), Fedor Smolov(Krasnodar)

SLOVAKYA
KALECİ: Matus Kozacik (Viktoria Plzen), Jan Mucha (Slovan Bratislava), Jan Novota (Rapid Wien)
SAVUNMA: Peter Pekarik (Hertha Berlin), Milan Skriniar (Sampdoria), Martin Skrtel (Liverpool), Norbert Gyömber (Roma), Jan Durica (Lokomotiv Moskova), Kornel Salata (Slovan Bratislava), Tomas Hubocan (Dinamo Moskova), Dusan Svento (Köln)
ORTA SAHA: Marek Hamsik (Napoli), Juraj Kucka (Milan), Miroslav Stoch (Bursaspor), Vladimir Weiss (Al-Gharafa), Robert Mak (PAOK), Patrik Hrosovsky (Viktoria Plzen), Jan Gregus (Jablonec), Victor Pecovsky (Zilina), Stanislav Sestak (Ferencvaros), Ondrej Duda (Legia Warszawa)
FORVET: Michal Duris (Viktoria Plzen), Adam Nemec (Willem II)

GALLER
KALECİ: Wayne Hennessey (Crystal Palace), Danny Ward (Liverpool), Owain Fon Williams (Inverness)
SAVUNMA: Ben Davies (Tottenham Hotspur), Neil Taylor (Swansea City), Chris Gunter (Reading), Ashley Williams (Swansea), James Chester (West Brom), Ashley Richards (Fulham), James Collins (West Ham)
ORTA SAHA: Aaron Ramsey (Arsenal), Joe Ledley (Crystal Palace), David Vaughan (Nottingham Forest), Joe Allen (Liverpool), Jonathan Williams (Crystal Palace), George Williams (Fulham), Andy King (Leicester), Dave Edwards (Wolves)
FORVET: Gareth Bale (Real Madrid), Hal Robson-Kanu (Reading), Sam Vokes (Burnley), Simon Church (Nottingham Forest), David Cotterill (Birmingham)

ALMANYA
KALECİ: Manuel Neuer (Bayern), Marc-André ter Stegen (Barcelona), Bernd Leno (Leverkusen)
SAVUNMA: Jérôme Boateng (Bayern), Jonas Hector (Köln), Mats Hummels (Dortmund), Benedikt Höwedes (Schalke), Shkodran Mustafi (Valencia), Emre Can (Liverpool), Antonio Rüdiger (Roma)
ORTA SAHA: Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madrid), Mesut Özil (Arsenal), Julian Draxler (Wolfsburg), Bastian Schweinsteiger (Manchester United), Joshua Kimmich (Bayern), Julian Weigl (Dortmund), Leroy Sané (Schalke)
FORVET: Lukas Podolski (Galatasaray), Thomas Müller (Bayern), Mario Gomez (Beşiktaş), Mario Götze (Bayern), André Schürrle (Wolfsburg)

UKRAYNA
KALECİ: Denys Boyko (Beşiktaş), Andriy Pyatov (Shakhtar), Mykyta Shevchenko (Shakhtar)
SAVUNMA: Artem Fedetskiy (Dnipro), Yevhen Khacheridi (Dinamo Kiev), Yaroslav Rakitskiy (Shakhtar), Vyacheslav Shevchuk (Shakhtar),  Bohdan Butko (Amkar), Olexandr Kucher (Shakhtar)
ORTA SAHA: Denys Garmash (Shakhtar), Oleksandr Karavayev (Zorya), Viktor Kovalenko (Shakhtar), Yevhen Konoplyanka (Sevilla), Ruslan Rotan (Dnipro), Serhiy Rybalka (Dinamo Kiev), Serhiy Sydorchuk (Dinamo Kiev), Taras Stepanenko (Shakhtar), Anatoliy Tymoschuk (Kairat), Oleksandr Zinchenko (Ufa)
FORVET: Pylyp Budkivskiy (Shakhtar), Andriy Yarmolenko (Dinamo Kiev), Roman Zozulya (Dnipro), Yevhen Seleznyov (Kuban)

POLONYA
KALECİ: Artur Boruc (Bournemouth), Lukasz Fabianski (Swansea City), Wojciech Szczesny (Roma)
SAVUNMA: Thiago Cionek (Palermo), Kamil Glik (Torino), Artur Jedrejczyk (Legia Varşova), Michal Pazdan (Legia Varşova), Lukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Bartosz Salamon (Cagliari), Jakub Wawryniak (Legia Gdansk)
ORTA SAHA: Jakub Blaszczykowski (Fiorentina), Kamil Grosicki (Rennes), Tomasz Jodlowiec (Legia Varşova), Bartosz Kapustka (Cracovia), Grzegorz Krychowiak (Sevilla), Karol Linetty (Lech Poznan), Krzysztof Maczynski (Wisla Krakow), Slawomir Peszko (Lechia Gdansk), Filip Starzynski (Zaglebie Lubin), Piotr Zielinski (Empoli)
FORVET: Robert Lewandowski (Bayern Münih), Arkadiusz Milik (Ajax), Mariusz Stepinski (Ruch Chorzow)

KUZEY İRLANDA
KALECİ: Alan Mannus (St Johnstone), Michael McGovern (Hamilton Academical), Roy Carroll (Linfield)
SAVUNMA: Craig Cathcart (Watford), Jonathan Evans (West Bromwich Albion), Gareth McAuley (West Bromwich Albion), Luke McCullough (Doncaster Rovers), Conor McLaughlin (Fleetwood Town), Lee Hodson (MK Dons), Aaron Hughes (Serbest), Patrick McNair (Manchester United), Chris Baird (Derby County)
ORTA SAHA: Steven Davis (Southampton), Oliver Norwood, (Reading), Corry Evans, (Blackburn Rovers), Shane Ferguson (Millwall), Stuart Dallas (Leeds United), Niall McGinn (Aberdeen), Jamie Ward (Nottingham Forest)
FORVET: Kyle Lafferty (Norwich City), Conor Washington (Queens Park Rangers), Josh Magennis (Kilmarnock), Will Grigg (Wigan Athletic)

İSPANYA
KALECİ: Iker Casillas (Porto), David de Gea (Manchester United), Sergio Rico (Siviglia)
SAVUNMA: Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Dani Carvajal (Real Madrid), Jordi Alba (Barcelona), Marc Bartra (Barcelona), Cesar Azpilicueta (Chelsea), Mikel San José (Athletic Club), Juanfran (Atlético Madrid)
ORTA SAHA: Bruno Soriano (Villarreal), Sergio Busquets (Barcelona), Koke (Atlético Madrid), Thiago Alcântara (Bayern), Andrés Iniesta (Barcelona), David Silva (Manchester City), Isco (Real Madrid), Pedro Rodríguez (Chelsea), Cesc Fábregas (Chelsea), Saúl Ñíguez (Atlético Madrid)
FORVET: Aritz Aduriz (Athletic Club), Nolito (Celta Vigo), Álvaro Morata (Juventus), Lucas Vázquez (Real Madrid)


HIRVATİSTAN
KALECİ: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Hajduk Spalato), Ivan Vargic (Rijeka), Dominik Livakovic (NK Zagabria)
SAVUNMA: Darijo Srna (Shakhtar), Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Gordon Schildenfeld (Panathinaikos), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Vedran Corluka (Lokomotiv Mosca), Ivan Strinic (Napoli), Sime Vrsaljko (Sassuolo), Duje Caleta-Car (RB Salisburgo)
ORTA SAHA: Luka Modric (Real Madrid), Ivan Rakitic (Barcellona), Mateo Kovacic (Real Madrid), Milan Badelj (Fiorentina), Marcelo Brozovic (Inter), Alen Halilovic (Sporting Gijon), Ante Coric (Dinamo Zagabria), Marko Rog (Dinamo Zagabria), Domagoj Antolic (Dinamo Zagabria)
FORVET: Marko Pjaca (Dinamo Zagabria), Ivan Perisic (Inter), Mario Mandzukic (Juventus), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Nikola Kalinic (Fiorentina), Duje Cop (Malaga)


ÇEK CUMHURİYETİ
KALECİ: Petr Cech (Arsenal), Tomas Koubek (Slovan Liberec), Tomas Vaclik (Basilea)
SAVUNMA: Theodor Gebre Selassie (Werder Brema), Pavel Kaderabek (Hoffenheim), Michal Kadlec (Fenerbahce), Marek Suchy (Basilea), Tomas Sivok (Bursaspor), David Limbersky (Viktoria Plzen), Daniel Pudil (Sheffield Wednesday), Pavel Hubnik (Viktoria Plzen), Ondrej Zahustel (Sparta Praga)
ORTA SAHA: Tomas Rosicky (Arsenal), Vladmir Darida (Herta Berlino), Borek Dockal (Sparta Praga), David Pavelka (Kasimpasa), Jaroslav Plasil (Bordeaux), Jiri Skalak (Brighton), Josef Sural (Sparta Praga), Daniel Kolar (Viktoria Plzen), Ladislav Krejci (Sparta Praga), Lukas Marecek (Sparta Praga), Jan Kovarik (Viktoria Plzen)
FORVET: David Lafata (Sparta Praga), Tomas Necid (Bursaspor), Milan Skoda (Slavia Praga), Matej Vydra (Reading), Patrik Schick (Bohemians 1905)

TÜRKİYE
KALECİ: Volkan Babacan (Medipol Başaksehir), Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor), Harun Tekin (Bursaspor)
SAVUNMA: Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Şener Özbayraklı (Bursaspor), Semih Kaya (Galatasaray), Ahmet Çalık (Gençlerbirliği), Hakan Balta (Galatasaray), Caner Erkin (Fenerbahçe), İsmail Köybaşı (Beşiktaş)
ORTA SAHA: Mehmet Topal (Fenerbahçe), Selçuk İnan (Galatasaray), Ozan Tufan (Fenerbahçe), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Hakan Çalhanoğlu (Bayer Leverkusen), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Arda Turan (Barcelona), Olcay Şahan (Beşiktaş), Volkan Şen (Fenerbahçe), Emre Mor (Nordsjaelland), Yunus Mallı (Mainz)
FORVET: Burak Yılmaz (Beijing Guoan), Cenk Tosun (Beşiktaş)

BELÇİKA
KALECİ: Thibaut Courtois (Chelsea), François Gillet (Mechelen), Simon Mignolet (Liverpool)
SAVUNMA: Toby Alderweireld (Tottenham), Dedryck Boyata (Celtic), Jason Denayer (Galatasaray), Nicolas Lombaerts (Zenit), Jordan Lukaku (Ostenda), Thomas Meunier (Club Brugge), Thomas Vermaelen (Barcellona), Jan Vertonghen (Tottenham)
ORTA SAHA: Moussa Dembélé (Tottenham), Marouane Fellaini (Manchester United), Radja Nainggolan (Roma), Axel Witsel (Zenit)
FORVET: Michy Batshuayi (Marsiglia), Christian Benteke (Liverpool), Yannick Ferreira Carrasco (Atletico Madrid), Kevin De Bruyne (Manchester City), Eden Hazard (Chelsea), Romelu Lukaku (Everton), Dries Mertens (Napoli), Divock Origi (Liverpool)

İTALYA
KALECİ: Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint Germain)
SAVUNMA: Davide Astori (Fiorentina), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Angelo Obinze Ogbonna (West Ham), Daniele Rugani (Juventus)
ORTA SAHA: Marco Benassi (Torino),  Giacomo Bonaventura (Milan), Daniele De Rossi (Roma), Alessandro Florenzi (Roma), Emanuele Giaccherini (Bologna), Jorge Luiz Jorginho (Napoli), Riccardo Montolivo (Milan), Thiago Motta (Paris Saint Germain), Marco Parolo (Lazio), Stefano Sturaro (Juventus),  Federico Bernardeschi (Fiorentina), Antonio Candreva (Lazio), Matteo Darmian (Manchester United), Mattia De Sciglio (Milan), Stephan El Shaarawy (Roma), Davide Zappacosta (Torino)
FORVET: Citadin Martins Eder (Inter), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Graziano Pellè (Southampton), Simone Zaza (Juventus)

İRLANDA CUMHURİYETİ
KALECİ: Shay Given (Stoke), Darren Randolph (West Ham), David Forde (Millwall), Keiren Westwood (Sheffield Wednesday)
SAVUNMA: Seamus Coleman (Everton), Cyrus Christie (Derby), Paul McShane (Reading), Ciaran Clark (Aston Villa), Richard Keogh (Derby), John O'Shea (Sunderland), Alex Pearce (Bristol City), Shane Duffy (Blackburn), Marc Wilson (Stoke), Stephen Ward (Burnley)
ORTA SAHA: Aiden McGeady (Sheffield Wednesday), James McClean (West Brom), Glenn Whelan (Stoke City), James McCarthy (Everton), Jeff Hendrick (Derby County), David Meyler (Hull City), Stephen Quinn (Reading), Darron Gibson (Everton), Harry Arter (Bournemouth), Wes Hoolahan (Norwich), Eunan O'Kane (Bournemouth), Anthony Pilkington (Cardiff), Robbie Brady (Norwich), Jonathan Walters (Stoke), Jonathan Hayes (Aberdeen), Callum O'Dowda (Oxford)
FORVET: Robbie Keane (LA Galaxy), Shane Long (Southampton), David McGoldrick (Ipswich), Kevin Doyle (Colorado Rapids), Daryl Murphy (Ipswich)

İSVEÇ
KALECİ: Andreas Isaksson (Kasımpaşa), Robin Olsen (København), Patrik Carlgren (AIK)
SAVUNMA: Ludwig Augustinsson (København), Erik Johansson (København), Pontus Jansson (Torino), Victor Lindelöf (Benfica) Andreas Granqvist (Krasnodar), Mikael Lustig (Celtic), Martin Olsson (Norwich)
ORTA SAHA: Jimmy Durmaz (Olympiakos), Albin Ekdal (Hamburg), Oscar Hiljemark (Palermo), Sebastian Larsson (Sunderland), Pontus Wernbloom (CSKA Moskva), Erkan Zengin (Trabzonspor), Oscar Lewicki (Malmö), Emil Forsberg (Leipzig), Kim Källström (Grasshoppers)
FORVET: Marcus Berg (Panathinaikos), John Guidetti (Celta), Zlatan Ibrahimovic (Paris), Emir Kujovic (Norrköping)

PORTEKİZ
KALECİ: Rui Patrício (Sportin Lisbona), Anthony Lopes (Lione), Eduardo (Dinamo Zagabria)
SAVUNMA: Vieirinha (Wolfsburg), Cédric (Southampton), Ricardo Carvalho (Monaco), Bruno Alves (Fenerbahce), Pepe (Real Madri), José Fonte (Southampton), Eliseu (Benfica), Raphaël Guerreiro (Lorient)
ORTA SAHA: William Carvalho (Sporting Lisbona), Danilo (Porto), João Mário (Sporting Lisbona), Adrien Silva (Sporting Lisbona), André Gomes (Valencia), João Moutinho (Monaco), Renato Sanches (Bayern Monaco)
FORVET: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Rafa (Braga), Ricardo Quaresma (Beşiktaş), Éder (Swansea), Nani (Fenerbahçe)

AVUSTURYA
KALECİ: Robert Almer (Austria Vienna), Heinz Lindner (Eintracht Francoforte), Ramazan Özcan (Ingolstadt)
SAVUNMA: Aleksandar Dragovic (Dinamo Kiev), Christian Fuchs (Leicester), György Garics (Darmstadt), Martin Hinteregger (Borussia Mönchengladbach), Florian Klein (Stoccarda), Sebastian Prödl (Watford), Markus Suttner (Ingolstadt), Kevin Wimmer (Tottenham)
ORTA SAHA: David Alaba (Bayern Monaco), Marko Arnautovic (Stoke), Julian Baumgartlinger (Mainz), Martin Harnik (Stoccarda), Stefan Ilsanker (RB Lipsia), Jakob Jantscher (Lucerna), Zlatko Junuzovic (Werder Brema), Valentino Lazaro (Salisburgo), Marcel Sabitzer (RB Lipsia), Alessandro Schöpf (Schalke 04)
FORVET: Lukas Hinterseer (Ingolstadt), Rubin Okotie (Monaco 1860), Marc Janko (Basilea)


MACARİSTAN
KALECİ: Gabor Kiraly (Swietelsky-Haladás), Dénes Dibusz (Ferencváros), Péter Gulácsi (RB Lipsia)
SAVUNMA: Attila Fiola (Puskás Akadémia), Barnabás Bese (MTK Budapest), Richárd Guzmics (Wisla Cracovia), Roland Juhász (Videoton FC), Ádám Lang (Videoton FC), Tamás Kádár (Lech Poznan), Mihály Korhut (DVSC-Teva)
ORTA SAHA: Ákos Elek (DVTK), Zoltán Gera (Ferencváros), Ádám Nagy (Ferencváros), László Kleinheisler (Werder Brema), Gergo Lovrencsincs (Lech Poznan), Adam Pinter (Ferencvaros), Zoltán Stieber (Norimberga)
FORVET: Balázs Dzsudzsák (Bursaspor), Ádám Szalai (Hannover), Krisztián Németh (Al-Gharafa), Nemanja Nikolics (Legia Varsavia), Tamás Priskin (Slovan Bratislava), Dániel Böde (Ferencváros)

İZLANDA
KALECİ: Hannes Halldorsson (Bodö/Glimt), Ogmundur Kristinsson (Hammarby), Ingvar Jonsson (Sandefjord)
SAVUNMA: Birkir Mar Sævarsson (Hammarby), Ragnar Sigurdsson (FK Krasnodar), Kari Arnason (Malmö FF), Ari Freyr Skulason (OB), Haukur H. Hauksson (AIK), Sverrir Ingi Ingason (KSC Lokeren), Hordur Magnusson (AS Cesena), Hjortur Hermannsson (IFK Goteborg)
ORTA SAHA: Aron Einar Gunnarsson (Cardiff City FC), Emil Hallfredsson (Udinese), Birkir Bjarnason (Basilea), Jóhann Berg Gudmundsson (Charlton Athletic FC), Gylfi Sigurdsson (Swansea), Elmar Bjarnason (AGF), Runar Mar Sigurjonsson (GIF Sundsvall), Arnor Ingvi Traustason (IFK Norrköping)
FORVET: Eidur Gudjohnsen (Molde), Kolbeinn Sigthorsson (FC Nantes), Alfre?d Finnbogason (FC Augsburg), Jón D. Bödvarsson (FC  Kaiserslautern)
Anahtar Kelimeler:
FutbolEURO 2016Kadrolar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.