29 Ocak 2016 Cuma 11:59
32 Okunma
Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçları nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'de 20., Spor Toto 3. Lig'de ise 23. hafta karşılaşmaları yapılacak. Türkiye Kupası'nda son 16 turuna kalan 2. Lig Kırmızı Grup takımları Amed Sportif Faaliyetler, Bucaspor, Sivas Belediyespor ve Büyükçekmece Tepecikspor'un  bu haftaki lig mücadeleleri, ileri bir tarihe ertelendi. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. ve 3. Liglerde oynanacak maçların programı şöyle:

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup
----------------

31 Ocak Pazar: 
13.30 Kırklarelispor-Hacettepe (Kırklareli Atatürk)
13.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)
13.30 Hatayspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Antakya Atatürk)
13.30 Menemen Belediyespor-Pazarspor (Menemen İlçe)
13.30 Sarıyer-Bayrampaşa (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Ümraniyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Ümraniye Belediye)
13.30 BUGSAŞ Spor-Pendikspor (OSTİM)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Orduspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

1 Şubat Pazartesi:
13.30 İstanbulspor-Bandırmaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

Kırmızı Grup
-----------------

31 Ocak Pazar: 
13.00 Gümüşhanespor-Tuzlaspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.30 MKE Ankaragücü-Keçiörengücü (Ankara 19 Mayıs)
13.30 Eyüpspor-Manisaspor (Eyüp)
13.30 Kartalspor-Kocaeli Birlikspor (Kartal)
13.30 İnegölspor-Ankara Demirspor (İnegöl İlçe)
13.30 Aydınspor 1923-Fatih Karagümrük (Adnan Menderes)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup
----------

31 Ocak Pazar:
13.00 Kırıkhanspor-Gölbaşıspor (Kırıkhan İlçe)
13.00 Arsinspor-Kozan Belediyespor (Arsin İlçe)
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tekirdağspor (Kazım Karabekir)
13.30 Silivrispor-Yeşil Bursa (Silivri)
13.30 Bursa Nilüferspor-Zonguldak Kömürspor (Nilüfer)
13.30 Altay-Tire 1922 (Buca İlçe)
13.30 Maltepespor-Turgutluspor (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Kızılcabölükspor-Erzin Belediyespor (Kızılcabölük)
Bu grupta Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Cizrespor maçı ertelendi. 

2. Grup
----------

Yarın:
13.30 Adliyespor-Gaziosmanpaşa (OSTİM)

31 Ocak Pazar:
13.00 Payasspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Payas İlçe)
13.00 Diyarbekirspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
13.30 Sakaryaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Sakarya Atatürk)
13.30 Kemerspor 2003-Ofspor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Orhangazispor-Sancaktepe Belediyespor (Orhangazi İlçe)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Yomraspor (Sultanbeyli Gölet)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Derincespor (Mümin Özkasap)

3. Grup 
----------

31 Ocak Pazar:
12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Çatalcaspor (Van Atatürk)
13.00 24 Erzincanspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Manavgatspor (Bayburt Genç Osman)
13.30 Bergama Belediyespor-Çine Madranspor (Bergama 14 Eylül)
13.30 Çorum Belediyespor-Dardanelspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi (Darıca İlçe)
13.30 Gölcükspor-Dersimspor (İhsaniye İlçe)
13.30 Kastamonuspor 1966-Sandıklıspor (Gazi)
13.30 Niğde Belediyespor-Körfez İskenderunspor (Niğde 5 Şubat)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner121