Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: 


Bugün:
20.00 Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor (Konya Büyükşehir Torku Arena) 

Yarın: 
13.30 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
16.00 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya) 
19.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediyesi) 

21 Şubat Pazar: 
13.00 Kayserispor-Gaziantepspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 
13.00 Osmanlıspor-Mersin İdmanyurdu (Osmanlı) 
15.30 Akhisar Belediyespor-Medipol Başakşehir (Manisa 19 Mayıs) 
19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena) 

22 Şubat Pazartesi: 
20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Başakşehir Fatih Terim)

PTT 1. Lig 

Bugün:
19.00 Göztepe-Denizlispor (İzmir Atatürk) 

Yarın:
13.30 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk) 
16.00 Kardemir Karabükspor-Kayseri Erciyesspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 
18.30 Adanaspor-Balıkesirspor (5 Ocak Fatih Terim) 

21 Şubat Pazar: 
13.30 Vartaş Elazığspor-Alima Yeni Malatyaspor (Elazığ Atatürk) 
13.30 Giresunspor-Şanlıurfaspor (Giresun Atatürk) 
16.00 1461 Trabzon-Karşıyaka (Hüseyin Avni Aker)
18.30 Multigroup Alanyaspor-Altınordu (Alanya Oba) 

22 Şubat Pazartesi: 
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adana Demirspor (Kamil Ocak)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

----------------

21 Şubat Pazar:
13.00 Orduspor-Sarıyer (Ordu 19 Eylül)
13.00 Alpedo Kahramanmaraşaspor-İstanbulspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.00 Pazarspor-Hatayspor (Pazar İlçe)
13.30 Nazilli Belediyespor-Bandırmaspor (Nazilli İlçe)
13.30 Hacettepe-Konya Anadolu Selçukspor (Cebeci İnönü)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Fethiyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Pendikspor-Kırklarelispor (Pendik)
13.30 Bayrampaşa-Ümraniyespor (Stadı henüz açıklanmadı)
13.30 Menemen Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Menemen İlçe)

Kırmızı Grup
-----------------
21 Şubat Pazar:
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eyüpspor (Seyrantepe DİSKİ)
13.00 Tokatspor-Kartalspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Fatih Karagümrük-Sivas Belediyespor (Vefa)
13.30 Keçiörengücü-Gümüşhanespor (Aktepe)
13.30 Ankara Demirspor-Manisaspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Kocaeli Birlikspor-Tarsus İdmanyurdu (Kocaeli Alparslan Türkeş)
13.30 Tuzlaspor-İnegölspor (Tuzla Belediye)
13.30 MKE Ankaragücü-Bucaspor (Ankara 19 Mayıs)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Aydınspor 1923 (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup 
----------

Yarın:
13.00 Erzin Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Erzin İlçe)
13.30 Gölbaşıspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Gölbaşı İlçe)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Arsinspor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Tekirdağspor-Silivrispor (Namık Kemal)
13.30 Kozan Belediyespor-Altay (İsmet Atlı)
13.30 Yeşil Bursa-Tire 1922 (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13.30 Kızılcabölükspor-Kırıkhanspor (Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Düzcespor-Bursa Nilüferspor (Düzce 18 Temmuz)

2. Grup 
----------

Yarın:
13.00 Ofspor-Adliyespor (Of İlçe)
13.00 Yomraspor-Etimesgut Belediyespor (Yomra İlçe)
13.00 Zara Belediyespor-Kemerspor 2003 (Zara Ahmet Başyurt)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sultanbeyli Belediyespor (Bodrum İlçe)
13.30 Derincespor-Orhangazispor (İzmit İsmetpaşa)
13.30 Sakaryaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Sakarya Atatürk)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Payasspor (Sancaktepe Belediyesi)
13.30 Gaziosmanpaşa-Diyarbekirspor (İstanbul Gaziosmanpaşa)
13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

3. Grup 
----------

Yarın:
13.00 Batman Petrolspor-Kastamonuspor 1966 (Batman 16 Mayıs)
13.00 Dersimspor-Beylerbeyi (Tunceli Atatürk)
13.30 Bergama Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
13.30 Çine Madranspor-Çorum Belediyespor (Çine Yüksel Yalova)
13.30 Çatalcaspor-24 Erzincanspor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Sandıklıspor-Bayburt Grup Özel İdare (Sandıklı İlçe)
13.30 Dardanelspor-Gölcükspor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Niğde Belediyespor (Tavşanlı Ada)
13.30 Manavgatspor-Darıca Gençlerbirliği (Evrenseki)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.