Elinizdeki gazetenin yazarları ve takipçileri olarak, Meltem Medya gurubu olarak, Bağımsız Türkiye Partisi kadroları olarak ve Sayın Haydar Baş ve ekibi olarak bizler, her hal ve şartta, her zaman ve zeminde Haktan yana tavır aldığımız için güçlüyüz.
Doğrunun, doğruluğun ve doğruların yanında yer aldığımız için güçlüyüz.
Her zaman ve zeminde, her hal ve şartta zalimlerin karşısında dimdik durduğumuz için ve daima mazlumun yanında olduğumuz için güçlüyüz.
Israrla ayrılıkçı bir dil kullananların karşısında ısrarla birleştirici bir dil kullandığımız için, birlik ve beraberliğin sadece edebiyatını yapanlara karşı gereklerini de yerine getirdiğimiz için güçlüyüz.
Konuşmalarında ve yazılarında ısrarla mezhepçiliği ön plana çıkararak Ümmet-i Muhammedi bölmek isteyenlerin karşısında, ısrarla dünyada var olan iki milyar Müslümanı Ehl-i Beyt ortak paydasına davet ettiğimiz için güçlüyüz.
Üzerinde yaşadığımız Anadolu coğrafyasının yer altı ve yer üstü kaynaklarını ısrarla dillendirdiğimiz için, bu kaynakların milletimiz tarafından işletilmesi ve kullanılması gerektiğini ısrarla savunduğumuz için güçlüyüz.
Mısır'ın maliye işlerinin başına geldikten sonra ülkede üretim seferberliği ilan eden Hz. Yusuf misali, bu güzel ülkede, bu cennet vatanda hemen her alanda bir üretim seferberliği ilan ederek açlıktan kıvranan diğer insanlara da yardım eli uzatalım dediğimiz için güçlüyüz.
Yardımın ve yardımlaşmanın, üretimin ve büyümenin, her alanda baş olmanın ve başa güreşmenin yol ve yordamlarını, metod ve çıkış yollarını ortaya koyduğumuz için güçlüyüz.
Bugün için, vatan topraklarının tüm zenginliklerini küresel tefecilere peşkeş çekenlerin peşlerine takılan kitleler olsa da, günün birinde onların da bu yanlış gidişatın farkına varacaklarına inandığımız ve onların da haklarını savunmaya devam ettiğimiz için güçlüyüz.
Kitabullah ve Sünnet-i Resûlullah'ta beyan edilen ilkeleri esas alarak bugün için yeryüzünde yaşayan iki milyar Müslümanın kardeşliğini, birliğini, yardımlaşma ve dayanışmasını ısrarla savunduğumuz için güçlüyüz.
Dün olduğu gibi bugün dahi, haçlı-siyonist işgalcilerle beraber iş tutarak, aynı yolda yürüyerek İslam aleminin problemlerinin asla çözülemeyeceğini ve asla mazlumların yarasına merhem olunamayacağını ısrarla savunduğumuz için güçlüyüz.
Plan ve projelerimizi, çare ve metodlarımızı asla kıskançlık yapmadan yer yüzündeki yedi milyar insanla paylaştığımız için, tüm insanlığın istifadesine sunduğumuz için güçlüyüz.
Her hal ve şartta, her zaman ve zeminde haktan ve hakikatten, haktan ve adaletten, istiklalden ve istikametten yana tavır koyduğumuz için güçlüyüz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.