03 Haziran 2007 Pazar 00:00
Artık oylar bölünmesin
Seçim sandığına her gidişte işittiğimiz en öncelikli cümle AMAN OYLAR BÖLÜNMESİN cümlesi olmuştur. Bunun ne manaya geldiğini tam olarak bilen de anlatan da olmamıştır. ~|~

 


                              ARTIK OYLAR BÖLÜNMESİN

Seçim sandığına her gidişte işittiğimiz en öncelikli cümle AMAN OYLAR BÖLÜNMESİN cümlesi olmuştur. Bunun ne manaya geldiğini tam olarak bilen de anlatan da olmamıştır. Cepheleşen dünyada insanları küresel boyuta bağlamanın dış kaynaklı bir taktiğidir. Neden kominizim ve türevlerine SOL görüş dendiğini, eski liberal görüşe sağ görüş dendiğini hiç düşündünüz mü? Bence Ülkemizin solunda Rusya sağında da diğerleri olmasından kaynaklanmaktadır. Şimdi karşınızda sağı solu olmayan tamamen merkezde MİLLİ EKONOMİ VE MİLLİ DEVLET modeli ortaya konmuştur. Seçim sağ sol meselesi olmaktan çıkmıştır. Zaten solun çökmesi neticesinde bu konu kapanmış bizde sadece izleri kalmıştır. Uzun süredir her iki düşüncenin de çaresizlik ve acizlik sebebi ile AB mandacılığına, daha doğrusu ABD küresine bağlanma ve milletin yok olması pahasına  kişisel yaşamlarını sürdürme çalışmalarına girdiklerini, bu nedenle de hala biri birinden farkları varmış gibi davrandıklarını gözlemekteyiz. Ne yazık ki sağcısı, sol tarafı felç, solcusu da sağ tarafı felç olmuş bir vücut şeklinde yaşamını sürdürmeye çabalamaktadır. BTP, milletin sağını solunu birleştirecek. Türk milletini tek vücut haline getirecek, onun dışa bağlı sağlıksız ilişkilerini MİLLİ EKONOMİ MODELİ ile MİLLİ VE SOSYAL DEVLET projeleri ile kararlı hale getirecek, Kuvva?i Milliye ruhu ile devletimizi kainat devleti yapacak bir parti olarak milletine Genel Başkanınca imzalı TAAHÜTNAME veren dünyada tek partidir. Tüm AB, ABD, IMF diyenlere ne sebeple olursa olsun rey vermek mandacılığa rey vermektir. Aynı zamanda ülkeyi bölmektir. Ülkemizde ne yazık ki BTP ve belki de seçime girmeyecek birkaç parti dışında tüm partiler mandacılıktan vazgeçmemektedirler. Bu sefer özümüzü hatırlayalım artık ne ülkenin batmasına ne de ABD, AB mandasına rey vermeyelim. Ülkenin bağımsız, şerefli, sözü geçen bir devlet olması için artık REYLERİMİZİ BÖLMEYELİM. Belgelerle halka verilen hakikatlere atılan imzalara rağmen hala şüphe ile bakmanın tek bir izahı olabilir ?
Batı milletimize rotasını vermiş yıllarca bu rota takip edilerek bu duruma gelinmiştir.
Sonuçta iki temel düşünce kalmıştır. MANDACILIK VE MİLLİYETÇİLİK. Herkes kendini milliyetçi kabul eder. Ne yazık ki sonuçta mandacılığı kabul etmek milliyetçiliği yok etmek demektir. Sebebi ne olursa olsun Bağımsızlık Türkün karakteridir. Değişmez. Değiştirmeye kimsenin gücü yetmez. İşte makbul olan milliyetçilik bu güce sahip olanların hakkıdır. Ve yenilmez bir duygudur.
Ne sağ vardır ne de sol.
Çizilmiş ülkemize tek bir yol
Ya bu yola gireceksin.
Köle olup öleceksin.
Aksi halde hayat yok bileceksin .

                                            ***

Binlerce yıldır bilememişler.
Türkün ne olduğunu görememişler.
16 devlet neye delil duyamamışlar.
Türk ölmez. Köle olamaz. Hele esir hiç olmaz Anlayamamışlar.
Yolların tükendiği bir anda,
Nasıl oldu ise eski zamanda,
Şimdi BTP de kumanda.
Aldı BAŞ'ı başına, yürüyor.
Tek başına iktidara gidiyor.
Bunca yıldır büyülenmiş gibi uyutulan yüce milletim. Artık sana yapılmış büyünün MİLLİ EKONOMİ VE SOSYAL DEVLET projeleri karşısında bozulmaması mümkün değildir.

                                            ***

Bir silkin, silkin de uyan
Uyuyan prensesim.
Prensin sözler verdi.
Bütün dünya duydu da,
Bir sen varsın duymayan.
Anlıyorum yıllardır,
Büyülenmiş, uyuyorsun.
Kim ne derse inanmış,
Sonuçta ağlıyorsun.
Bu güzel vatanın gitti gidiyor,
Sen hala kurtuluşu,
Etrafta arıyorsun.
Ataların ne yapmış, ne diyor,
Sen anlamayasın, duymayasın diye,
Hainler seni karanlığa itiyor.
Hani atam izindeyiz diyordun ya?
Ortada ne iz kalmıştı ne bir işaret.
Prensin geldi izleri gösterdi.
Hani arıyordun ya?
Artık kalmadı. Mazeret.
Kalmadı başka bir yol.
Kurtuluşun Milli modeldedir.
Sana yaramadı biliyorsun,
Ne sağ ne de sol.
Bundan böyle tek yol
BTP ile bir ve bütün ol
Bu sefer reyini bölme
Vatan sağ olsun. Milletim var ol.

Prof. Dr. Ata Selçuk /  editor@yenimesaj.com.tr

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner137