06 Ekim 2006 Cuma 00:00
Asıl irtica Hırıstiyanlığı hortlatmaktır
Asıl irtica, bin yıldan beri tevhid inancına bayraktarlık yapmış olan bir coğrafyada tepeden tırnağa şirke batmış bir muharref dini yeniden hortlatmaktır.
A.Karaca'nın yazısı ~|~

 

 


Asıl irtica, bin yıldan beri tevhid inancına bayraktarlık yapmış olan bir coğrafyada, bin yıldan beri ezan-ı Muhammedi okunmuş olan bu cennet vatanda tepeden tırnağa şirke batmış bir muharref dini yeniden hortlatmaktır.

Bencil, çıkarcı, kendi mezhebinin mensupları dışındakileri insan bile kabul etmeyen, yaşama hakkına layık görmeyen papazlar tarafından sonralardan ihdas edilmiş olan bir takım düzmeceler manzumesini din diye kabul etmek ve İslam dünyasına da silah zoru ile kabul ettirmeye çalışmak irticanın ta kendisi, mürteciliğin de daniskasıdır.

AB çatısı altında birleşmiş bulunan haçlı dünyasının dayatması sonucu komisyondan geçirilen yeni Vakıflar yasası ile, 1453 İstanbul'un fethinin öncesine dönmek, arsa ve arazileri yaklaşık beş yüz elli yıl önceki sahiplerine devretmek kelimenin tam anlamıyla bir gericiliktir, yüz yıllar öncesine geri dönmektir. Eğer uygulama böyle ise, biz de İslam medeniyetinin varisleri olarak mesela Endülüs'ü geri istiyoruz. Geçmişte Endülüs İslam Devletinin oturduğu, sekiz yüz yıl yönettiği coğrafyada bu gün hangi ülkeler varsa, İspanya başta olmak üzere derhal boşaltmalıdırlar ve Müslümanlara teslim etmelidirler. Hatta yıktıkları, yok ettikleri cami, medrese, kütüphane gibi binaları da orijinaline uygun olarak yeniden inşa etmelidirler.

Osmanlı'nın torunları olarak, dedelerimizin altı yüz sene üzerinde oturduğu, adaletle idare ettiği yirmi iki milyon kilometre kare tutarındaki coğrafyayı derhal geri istiyoruz. Daha önce dedelerimizin yönetiminde olduğu halde bu gün her kimin, hangi ülkenin eline geçmişse acilen boşaltsınlar.

Altını tekrara tekrar çiziyorum; asıl irtica bu gün dünyayı, özellikle de İslam dünyasını kana ve göz yaşına boğan muharref dinlerin, papaz ve hahamlarca ortaya konulan intikamcı, kana susamış öğretilerinin yeniden Anadolu coğrafyasında hortlatılmasıdır.

AZİZ KARACA / azizkaraca@yenimesaj.com.tr

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner137