11 Şubat 2006 Cumartesi 00:00
Baş'a iftiralar CIA operasyonu
BTP lideri Prof. Dr. Haydar Baş'a yönelik iftiraların gerçek nedenleri ortaya bir bir çıkmaya başlıyor. Baş'ın bağımsız Türkiye'yi savunduğu için bu iftiralara maruz kaldığını belirten Hasan Demir, bu iftiraları CIA operasyonu olarak değerlendiriyor ~|~

Büyük Ağca Türkeşçi, küçük Ağca Haydar Başçı ısrarı, bir  CIA operasyonudur. Siz istediğiniz kadar "Ne alakası var" deyiniz?
Ben M.Ali Ağca''nın serbest bırakılması ve cezaevine tekrar konması sürecinde MHP ve ülkücüleri hedef tahtasına oturtan yayınlar ile, Trabzon''da öldürülen diyalogcu misyoner Andrea Santoro merkezli sayın Haydar Baş''ı suçlayan yayınların, leş gibi CIA koktuğunu ısrarla ve inanarak söylüyorum.
Çünkü her iki operasyondan en kârlı çıkan cenah, Ortadoğu''da ABD''nin İsrail''den sonra tek stratejik ortağı olan Irak''ın kuzeyinde işgal güçlerince oluşturulan Barzani?Talabani önderliğindeki "Kürdistan"dan başkası değil. Bu oluşum kendine "Güney Kürdistan" diyor, bu, "Benim bir de kuzeyim var" demek değildir de nedir? Ayrıca, Diyarbakır''ın ilgi alanları içersinde olduğunu Talabani defalarca tekrarladı ve yine Başbakan Erdoğan, "İnşallah Büyük Ortadoğu Projesi hayata geçer, Diyarbakır da bu projenin merkezi olur" diye televizyonda gözümüzün içine baka baka söyledi.
İnanınız Ağca''nın serbest bırakılıp tekrar cezaevine konması sırasında MHP ve ülkücüleri örseleyen yayınlar ile Trabzon''da misyoner bir rahibin öldürülmesinin hemen ardından BTP lideri Haydar Baş ve savunduklarının hedef tahtasına konması ile Irak''ın kuzeyindeki "Kürdistan" oluşumu ve bu oluşumun Türkiye uzantıları arasında çok ciddi bir bağ var. Tabi bütün bunların ne büyük ne Küçük Ağca farkında. Bu iğrenç ilişkinin kocaman adamlar farkında değilse kullanılan iki kurban nasıl farkında olsun ki?
Niçin böyle söylüyoruz?
Dostlar?
Irak''ın kuzeyinde bir "Güney Kürdistan" fiilen kuruldu mu?
Kuruldu.
Peki, onlar bizim bir de "Güneyimiz var" demiyorlar mı?
Diyorlar..
Peki, bu süreç Büyük Ortadoğu Projesi''nin bir ara safhası değil mi? Ona ne şüphe, elbette ki öyle?
AB ve ABD Türkiye''nin o bölgesine "Kürdistan" demiyor mu?
Diyor.
Bölgedeki CIA destekli örgütler, "Biz özerklik istiyoruz" diye imza kampanyaları açmıyor mu?
Açıyor.
TBMM ve yabancı elçiliklere "Ankara''dan bağımsız olmak için dilekçe" veriyorlar mı?
Veriyorlar..
Başta Diyarbakır olmak üzere bölgedeki onlarca belediye başkanı o topraklar için "Kürdistan" ifadesini kullanmıyorlar mı? Kullanıyorlar. Asker öldüren, karakol basan ve yollara mayın döşeyen PKK militanlarını yakalamak isteyen Türk güvenlik güçlerini engellemek için PKK adına canlı kalkan olanlar var mı? Var?
Irak''ın kuzeyinde PKK''nın hâmisi ABD mi?
Evet, öyle..
ABD''nin Adana Konsolosu Güneydoğu''da cirit atmıyor mu?
? Atıyor?
CIA, Türkiye''de milyon dolarlar verip gazeteci satın aldığını kayıtlarına geçirmiş mi?
? Geçirmiş?
Bütün bu işlere paralel olarak misyonerler Türkiye ve Irak''ta binlerce kilise açıp, "Dinlerarası Diyalog" rahatlığı altında, Hıristiyanlık propagandasını hayata geçirmişler mi?
Geçirmişler..
İstanbul''daki acente sermaye ve satın alınmış kalemler Sevr''e giden bu süreci "Çok iyi bir şey" olarak Türk milletine takdimden zevk alır hale gelmişler mi?
? Gelmişler?
Türk ordusuna hakaret, Türk milletini soykırımcı olarak suçlamak, Atatürkçülükten ve Lozan''dan vazgeçin akılları vermek ve bu akıllara alkış tutmak, ekran açmak, manşet döşemek, köşe vermek yağlı bir rant haline gelmiş mi?
? Gelmiş?
İşte böyle bir noktada insanımızın tek direnci kalmış:
"? Türk Milleti!"
Yani bu vatanın dinini, devletini, milletini, toprağını, Atatürk''ünü, Hz. Muhammed(.s.a.v)''ini canından çok seven, bu değerler için gün 24 saat ölüme hazır insanı..
İşte böyle bir zeminde sen "Kanımız aksa da zafer İslâm''ın" diyen ülkücü isen, Ağca bahanesiyle milletin gözünden düşürülmeye?
Ve sen, "Ne AB ne ABD, tek çözüm Bağımsız Türkiye" diye gazete ve televizyonlarında bas bas bağıran Haydar Baş isen, Trabzon''da bir misyoner öldürülür ve sen de CIA çamurundan kurtulamazsın arkadaş?
Görüyorsunuz?
Öldürülen rahibin Türk''ü Hıristiyanlaştırma faaliyeti, "diyalog"la irtibatı ve tetikçi çocuğun annesinin AKP Kadın Kolları''nda görev yapıyor olması hiç öne çıkartılmıyor?
Ve yine görüyorsunuz?
"Büyük ve küçük Ağca"lar bahane edilerek Irak''ın kuzeyinden Türkiye''nin içine doğru sızan "Yahudi Kürdistan" oluşumunun önündeki milliyetçi direnç noktaları sinsice nasıl da hedef haline getiriliyor?
Sizce, Türk''ün başına çuval geçiren ABD ve onun bölgedeki misyonerlerine hâmilik eden CIA bu işlerde hiç mi yok?
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100