05 Şubat 2006 Pazar 00:00
305 Okunma
Futbolda toplu sonuçlar...
SON HABER Turkcell Süper Futbol Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~

      
     TURKCELL SÜPER LİGİ
      Sivasspor-Samsunspor..................................( 0 - 3 ).
      Konyaspor-Kayseri Erciyesspor.........................( 2 - 0 ).
      Gaziantepspor-Vestel Manisaspor.......................( 1 - 1 ).
     
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      Mersin İdmanyurdu-Bursaspor...........................( 1 - 1 ).
      Uşakspor-Antalyaspor..................................( 2 - 3 ).
      Orduspor-Yozgatspor...................................( 1 - 1 ).
      İstanbulspor-Karşıyaka................................( 0 - 2 ).
      Altay-İstanbul Büyükşehir Belediyesi..................( 2 - 1 ).
      Mardinspor-Akçaabat Sebatspor.........................( 1 - 1 ).
      Kocaelispor-Türk Telekomspor..........................( 0 - 1 ).
      Dardanelspor-Elazığspor...............................( 1 - 1 ).
     
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ YÜKSELME GRUBU
      Kasımpaşaspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor................( 1 - 1 ).
      Alanyaspor-Bucaspor...................................( 1 - 2 ).
      İnegölspor-Kartalspor.................................( 0 - 0 ).
      Siirtspor-Kahramanmaraşspor...........................( 3 - 0 ).
      Eskişehirspor-Ünyespor................................( 1 - 0 ).
     
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ 1. KLASMAN GRUBU
      Eyüpspor-Pendikspor...................................( 1 - 1 ).
      Küçükköyspor-Fatih Karagümrük.........................( 2 - 0 ).
      Yıldırım Bosnaspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..........( 1 - 1 ).
      Sarıyer-İstanbul Maltepespor..........................( 2 - 1 ).
     
     2. KLASMAN GRUBU
      Adana Demirspor-İzmirspor.............................( 2 - 3 ).
      Nazilli Belediyespor-Marmaris Belediyespor............( 1 - 1 ).
     
     3. KLASMAN GRUBU
      Kırıkkalespor-Darıca Gençlerbirliği...................( 2 - 1 ).
      Aksarayspor-Bursa Merinosspor.........................( 3 - 2 ).
      Oyak Renault-Yeni Kırşehirspor........................( 3 - 2 ).
      Yalovaspor-Tarsus İdmanyurdu..........................( 1 - 2 ).
     
     4. KLASMAN GRUBU
      Erzurumspor-Giresunspor...............................( 3 - 0 ).
      Boluspor-Çankırı Belediyespor.........................( 1 - 0 ).
      Kardemir Karabükspor-Pazarspor........................( 5 - 1 ).
      Ankara Demirspor-Zonguldakspor........................( 1 - 0 ).
     
     5. KLASMAN GRUBU
      İskenderun Demirçelikspor-Osmaniyespor................( 4 - 1 ).
      Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor......................( 0 - 1 ).
      Şanlıurfaspor-Cizrespor...............................( 1 - 1 ).
      Batman Petrolspor-Adıyamanspor........................( 0 - 2 ).
     
     ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP
      Karamanspor-GASKİ Spor................................( 0 - 0 ).
      Iğdırspor-Şırnakspor..................................( 1 - 4 ).
      Diyarbakır Kayapınar Bel-Diyarbakır B.Ş Bel. DİSKİ Spo( 1 - 1 ).
      Karsspor-Nusaybin Demirspor...........................( 4 - 0 ).
      Ceyhanspor-Antakyaspor................................( 4 - 2 ).
      Kilis Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyesi.......( 2 - 1 ).
      Nevşehir Belediyespor-Batman Belediyespor.............( 4 - 4 ).
     
     2. GRUP
      Artvin Hopaspor-Araklıspor............................( 3 - 3 ).
      Bulancakspor-Çubukspor................................( 1 - 0 ).
      Ofspor-Tokatspor......................................( 1 - 0 ).
      BUGSAŞ Spor-Eskişehir Şekerspor.......................( 1 - 2 ).
      AB Kızılcahamam Belediyespor-Arsinspor................( 0 - 1 ).
      Gümüşhanespor-Çorumspor...............................( 0 - 0 ).
      Demirçelik Divriğispor-Ankara Tarım Kredispor.........( 1 - 1 ).
      Gazi Belediyesi-Değirmenderespor......................( 1 - 1 ).
     
     3. GRUP
      Keçiörengücü-Ispartaspor..............................( 1 - 1 ).
      Denizli Belediyespor-Sidespor.........................( 2 - 1 ).
      Nilüfer Belediyesi-Afyonkarahisarspor.................( 0 - 1 ).
      Yeni Burdurspor-Altınordu.............................( 0 - 1 ).
      Akseki Aromaspor-Kütahyaspor..........................( 2 - 3 ).
     
     4. GRUP
      Orhangazispor-Çorluspor...............................( 1 - 1 ).
      Küçükçekmecespor-Bilecikspor..........................( 2 - 2 ).
      Beylerbeyispor-Gölcükspor.............................( 2 - 1 ).
      Alibeyköyspor-Gaziosmanpaşaspor.......................( 1 - 1 ).
      Kastamonuspor-Bakırköyspor............................( 2 - 2 ).
      Beykoz 1908-Mustafakemalpaşaspor......................( 0 - 0 ).
      Gebzespor-ESKİ Spor...................................( 3 - 1 ).

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100