Bu haber kez okundu.

Futbolda toplu sonuçlar...
SON HABER Turkcell Süper Futbol Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~

      
     TURKCELL SÜPER LİGİ
      Denizlispor-Konyaspor.................................( 5 - 2 ).
      Gençlerbirliği-Kayserispor............................( 3 - 2 ).
      Çaykur Rizespor-Ankaraspor............................( 1 - 1 ).
     
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      Karşıyaka-Altay.......................................( 0 - 1 ).
      Sakaryaspor-Uşakspor..................................( 4 - 0 ).
      İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Orduspor...............( 0 - 0 ).
      Türk Telekomspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi..... (Ertelendi).
      Yozgatspor-Dardanelspor...............................( 2 - 1 ).
      Elazığspor-Mardinspor.................................( 1 - 1 ).
     
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
      1. KLASMAN GRUBU
      Fatih Kargümrük-Yıldırım Bosnaspor....................( 2 - 1 ).
      Pendikspor-Küçükköyspor...............................( 2 - 1 ).
      İstanbul Maltepespor-Güngören Belediyespor............( 1 - 1 ).
      Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Sarıyer.....................(Ertelendi).
     
     3. KLASMAN GRUBU
      Darıca Gençlerbirliği-Aksarayspor.....................( 2 - 0 ).
      Yeni Kırşehirspor-Yalovaspor..........................( 1 - 0 ).
      Tarsus İdmanyurdu- Kırıkkalespor......................( 0 - 0 ).
     
     ÜÇÜNCÜ LİG
      1. GRUP
      Şırnakspor-Karamanspor................................( 3 - 1 ).
      GASKİ Spor-Bitlis Özgüzelderespor.....................( 1 - 0 ).
      Mersin Büyükşehir Belediyesi-Ceyhanspor...............( 5 - 0 ).
      Antakyaspor-Karsspor..................................( 1 - 0 ).
      Nusaybin Demirspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyesi....( 2 - 1 ).
      Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor- Iğdırspor( 1 - 2 ).
      Erzincanspor-Nevşehirspor.............................( 1 - 0 ).
     
     2. GRUP
      Tokatspor-Bulancakspor................................( 3 - 0 ).
      Çubukspor-Artvin Hopaspor.............................(Ertelendi).
      Değirmenderespor-Demirçelik Divriğispor...............( 1 - 2 ).
      Ankara Tarım Kredispor-Gümüşhanespor..................( 2 - 1 ).
      Çorumspor-A.B. Kızılcahamam Belediyespor..............(Ertelendi).
     
     3. GRUP
      Sidespor-Göztepe......................................( 0 - 0 ).
      Fethiyespor-Keçiörengücü..............................( 0 - 0 ).
      Kütahyaspor-Yeni Burdurspor...........................(Ertelendi).
      Altınorduspor-Aliağa Belediyespor.....................( 0 - 1 ).
      Akhisar Belediye Gençlikspor-Nilüfer Belediyespor.....( 1 - 1 ).
      Yeni Ereğlispor-Denizli Belediyespor..................( 2 - 1 ).
      Ispartaspor-Akseki Aromaspor..........................( 2 - 0 ).
      Afyonkarahisar-Konya Şekerspor........................( 1 - 0 ).
     
     4. GRUP
      Gölcükspor-Küçükçekmecespor...........................( 3 - 1 ).
      Bilecikspor-Orhangazispor.............................(Ertelendi).
      ESKİ Spor-Beykoz 1908.................................( 1 - 3 ).
      Mustafakemalpaşaspor-Kastamonuspor....................( 0 - 3 ).
      Bakırköyspor-Mecidiyeköyspor..........................( 3 - 1 ).
      Zeytinburnuspor-Alibeyköyspor.........................( 2 - 1 ).
      Gaziosmanpaşaspor-Beylerbeyi..........................( 2 - 0 ).
      Çorluspor-Gebzespor...................................( 1 - 3 ).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100