23 Şubat 2012 Perşembe 11:58
Haçlı dünyası medeniyetinin gereğini yapıyor
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Koç Türkiye ve dünya gündemi konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Amerika Birleşik Devletleri, 90'lı yıllardan beri hazırlık içinde olduğu Büyük Ortadoğu Projesini (BOP) 2003 yılında dünyaya deklare etti. Bölge ülkeleri ve idarecilerinden de kendisine ortakçılar edindi” diye konuşan BTP Genel Başkan Yardımcısı Koç, “O günden beri Türkiye'de işbaşında bulunanlar kendilerini zaman zaman “stratejik ortak”, “eş başkan” diye anıyorlar” dedi. Mehmet Emin Koç sözlerini şöyle sürdürdü: “ABD'nin bu projesi sanal veya hayal bir komplo teorisi değildi. Nitekim bahaneler üretildi, kamuoyu enformatik yalanla-dolanla yönlendirildi. 2000'li yılları hatırlayın, İkiz kuleler vuruldu. İkiz kulelere yapılan saldırının ardından, kendilerinin hazırladığı bu kumpası bahane ederek İslam'ı terör dini ve Müslüman'ı da terörist ilan etmişti. Afganistan'da Bin Ladin, Irak'ta Kimyasal Ali ve silahları bahane edildi. Afganistan işgal edildi. Irak işgal edildi.
Yüz binlerce Müslüman'ın canına kast edildi. Müslüman kadınların namusları kirletildi.
Bütün bunlar demokrasi ve insan hakları adına yapıldı. Bin Ladin bahane edilerek işgal edilen Afganistan'da Bin Ladin öldürülse de ABD askerleri ülkeyi terk etmedi.”

Batılılar, kardeş katliamı getirdi
“Vatanları uğruna can veren - İslam'ı az buçuk bilen bilir, İslam akaidine göre vatanı ve toprağı uğruna ölen şehittir- Müslümanların cansız bedenleri üstüne sırıtarak hayvanca pisleyen işgalci askerlerin enstantaneleri yayınlanıyor” diyen BTP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Koç, “Aynı işgalci Haçlı askerlerinin, güya Afganistan'daki terörü(!) yok etmek için başlattığı operasyonlarda, kutsal kitabımız Kur'an'ı Kerim i yaktıkları görüntüler yayınlanıyor. Benzer gelişmeler Mısır'da, Tunus'ta, Libya'da, Sudan'da yaşanıyor; demokrasi getireceğiz, insan hakları getireceiz diyen Batı, oralara kardeş katliamı getiriyor, iç savaş getiriyor, kaos ve zulüm getiriyor” dedi.

Asıl çatışma inançlar arasında
“Bu tablo Müslümanlara ve Türk milletine şu gerçeği hatırlatmalıdır, kulaklara küpe olmalıdır” diyen BTP Genel Başkan Yardımcısı Koç şunları söyledi: “Batı dünyası, Haçlı işgalcileri her ne kadar silahlar veya füzeler ile saldırsa da, aslında savaşan inançlardır.
Ve Hıristiyan batı için, Haçlı için yok edilmesi gereken hedef İslam dinidir, Müslümanlardır.
Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar baş Bey, bu gerçeği ta 1984'lerde İcmal dergisinde yazdığı baş makalelerinde dile getirmiştir, o gün bugündür hatırlatmaktadır. ABD yetkilileri ve işgal mühendisleri “bu bir haçlı seferidir” ifadeleri kullanılmıştır. Avrupa Birliği (AB), yarım asra yakın sevdamızı karşılıksız bırakmasının gerekçesini, devlet başkanlarının ağzından “AB bir Hıristiyan kulübüdür” diyerek ifade etmiştir. AB anayasası, bizim devlet yetkililerimizin de içinde bulunduğu bir ortamda, Papa 10. İnnocentes'in heykeli altında imzalanıyor.
Danimarka'da, Hz. Peygamber'e hakaret edilen karikatürler yayınlanıyor. Hatırlayın o günleri, Danimarka Başbakanı Rasmussen'di, Ankara'dakiler güya ona karşı oflayıp-pufluyorlar, milletimizin gazını alıyorlar. Sonra da sayemizde NATO Genel Sekreteri oluyor.
Bu örnekler çoğaltılabilir. Burada önemli olan Hıristiyan batının, kendi inancına sahip çıkması ve bunu her ortamda dile getirmesidir. Bu çerçeveden bakıldığında Afganistan'da Kur'an'ı Kerim yakan ABD askerleri aslında vazifelerini yapıyorlar. Bu noktada, ne yapıyoruz, neredeyiz, kimin safındayız diye kendine sorması gerekenler, Müslüman olduğunu söyleyenlerdir. Batı kendi inancı, kendi ideali, kendi medeniyeti ekseninde bir cephe oluşturmuş, Müslümanlara ve İslam coğrafyasına karşı almış başını işgal edip gidiyor.
Türk milletinden ve Müslümanlardan kendini bilmez bazı zavallıların böyle bir Haçlı safında ne işleri var?
Yanlış olan, İslam âleminin bu gerçekleri görmeyerek onlarla dost olmak istemesi veya onlardan medet dilenmeleridir.”
Bölgemiz kan ve gözyaşına boğuldu
Açıklamalarına “Bu aymazlık bölgemizi kan ve gözyaşına boğuyor. Bu aymazlık ve Haçlı bağlılığı bölgemizde huzur bırakmıyor” sözleriyle devam eden Mehmet Emin Koç şöyle konuştu: “Medeniyetimizin ilk hamurkârı Peygamberimiz, “Müslüman'a kılıç çeken bizden değildir” ikazı yapıyor. Ondan olmayan, onu yitiren her şeyini yitirmiş demektir. Adeta her şeyimizi kaybediyoruz. Vahim olan, kendi medeniyet safında, Müslüman'ın yanında yer alması gerekenlerin, çözümü ve barışı bu “Hıristiyan dünya ile hareket etmekte” bulabilmeleridir. Oysa medet umulan dünyanın tarih boyunca böyle bir düşüncesi olmamıştır.
Maalesef Türkiyemiz de aynı hali yaşamaktadır… Müttefikimiz ABD'nin yanında Müslüman dünyaya karşı tehditler savururken, Hıristiyan batının hesaplarına bilerek veya bilmeyerek hizmet ediyoruz. Bunun karşılığında şahsi menfaatler veya ihtiraslar söz konusu olabilir.
Ancak bu devran böyle gitmez. Türk milleti, bu yerli Haçlı aymazlarını fark etmeli, onları da bu yanlışlarından kurtarmak üzere demokratik hakkını basiretle kullanarak siyaset sahnesinden uğurlamalıdır. Aksi halde ülkemize ve bölgemize huzur, bereket, sulh ve selamet gelmez.” 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner131

banner137