Bu haber kez okundu.

İşte günün sonuçları...
SON HABER Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e erteleme maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle... ~|~





Turkcell Süper Ligi
Gençlerbirliği-Ankaraspor.............................( 2 - 1 )
Vestel Manisaspor-Malatyaspor.........................( 4 - 3 )
Samsunspor-Çaykur Rizespor............................( 0 - 0 )
Kayseri Erciyesspor-Kayserispor.......................( 0 - 0 )
Sivasspor-Gaziantepspor...............................( 0 - 0 )


İkinci Lig (A) Kategorisi
Akçaabat Sebatspor-Dardanelspor.......................( 3 - 0 )
Elazığspor-Orduspor...................................( 1 - 1 )
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-İstanbulspor...........( 0 - 1 )

İkinci Lig (B) Kategorisi
Yükselme Grubu
Kartalspor-Alanyaspor.................................( 0 - 1 )
Bucaspor-Kasımpaşa....................................( 1 - 2 )
Eskişehirspor-Siirtspor...............................( 2 - 1 )
Kahramanmaraşspor-İnegölspor..........................( 0 - 4 )
Ünyespor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor.....................( 0 - 3 )

1. Klasman Grubu
Fatih Karagümrük-Eyüpspor.............................( 1 - 0 )
Güngören Belediyespor-Sarıyer.........................( 0 - 0 )
İstanbul Maltepespor-Yıldırım Bosnaspor...............( 2 - 1 )
Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Küçükköyspor................( 0 - 1 )

5. Klasman Grubu
Batman Petrolspor-Cizrespor...........................( 3 - 0 )

Üçüncü Lig
1. Grup
Erzincanspor-Karamanspor..............................( 0 - 0 )
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Batman Belediyespor......( 0 - 3 )
Antakyaspor-Kilis Belediyespor........................( 1 - 0 )
Nusaybin Demirspor-Ceyhanspor.........................( 1 - 1 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Karsspor (Ertelendi)
Şırnakspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor..........( 0 - 2 )
GASKİ Spor-Iğdırspor..................................( 6 - 1 )
Bitlis Özgüzelderespor-Nevşehirspor...................( 3 - 2 )

2. Grup
Araklıspor-Bulancakspor...............................( 0 - 3 )
Ankara Tarım Kredispor-Değirmenderespor...............( 1 - 2 )
Çorumspor-Demirçelik Divriğispor......................( 2 - 1 )
Arsinspor-Gümüşhanespor...............................( 0 - 1 )
Etimesgut Şekerspor-AB Kızılcahamam Beledieyspor......( 2 - 1 )
Tokatspor-BUGSAŞ Spor.................................( 1 - 0 )
Çubukspor-Ofspor......................................( 2 - 1 )
Artvin Hopaspor-Gazi Belediyespor.....................( 2 - 0 )

3. Grup
Ispartaspor-Göztepe...................................( 4 - 4 )
Akhisar Belediye Gençlikspor-Yeni Burdurspor..........( 1 - 1 )
Afyonkarahisarspor-Aliağa Belediyespor................( 0 - 0 )
Yeni Ereğlispor-Nilüfer Belediyespor..................( 1 - 0 )
Fethiyespor-Denizli Belediyespor......................( 1 - 1 )
Keçiörengücü-Akseki Aromaspor.........................( 2 - 0 )

4. Grup
Çorluspor-Küçükçekmecespor............................( 2 - 1 )
Mustafakemalpaşaspor-ESKİ Spor........................( 1 - 1 )
Bakırköyspor-Beykoz 1908..............................( 2 - 1 )
Zeytinburnuspor-Kastamonuspor.........................( 3 - 0 )
Gaziosmanpaşa-Mecidiyeköyspor.........................( 2 - 0 )
Alibeyköy-Gölcükspor..................................( 2 - 1 )
Bilecikspor-Beylerbeyi................................( 1 - 0 )
Orhangazispor-Gebzespor...............................( 2 - 2 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100