Bu haber kez okundu.

İşte sonuçlar!..
SON HABER Türkiye Futbol liglerine bugün oynanan maçlarla devam edildi. İşte günün sonuçları... ~|~

Futbolda Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) Kategorisi ve Üçüncü Lig'de ilk devre maçları tamamlanırken, İkinci Lig (B) Kategorisi'ne de 1., 4. ve 5. grup maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle:

TURKCELL SÜPER LİGİ
      Diyarbakırspor-Samsunspor.............................( 0 - 0 ).
      Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği........................( 1 - 1 ).
      Konyaspor-Vestel Manisaspor...........................( 1 - 1 ).
      Ankaraspor-Kayseri Erciyespor.........................( 1 - 1 ).
     
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      Sakaryaspor-Bursaspor.................................( 0 - 1 ).
      Uşakspor-Yozgatspor...................................( 1 - 0 ).
      Türk Telekomspor-Antalyaspor..........................( 0 - 0 ).
      Orduspor-Mersin İdmanyurdu............................( 4 - 1 ).
      İstanbulspor-Elazığspor...............................( 3 - 1 ).
      Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-İstanbul B.Şehir Beled( 2 - 1 ).
      Kocaelispor-Karşıyaka.................................( 2 - 1 ).
      Çanakkale Dardanelspor-Mardinspor.....................( 2 - 1 ).
     
     (B) KATEGORİSİ

      1. GRUP
      Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Pendikspor..................( 0 - 1 ).
      İstanbul Maltepespor-Sarıyer..........................( 3 - 3 ).
      Yıldırım Bosnaspor-Güngören Belediyespor..............( 1 - 1 ).
      Fatih Karagümrük-Eyüpspor.............................( 0 - 2 ).
      Küçükköyspor-Kartalspor...............................( 0 - 0 ).
     
     4. GRUP
      Ankara Demirspor-Çankırı Belediyesspor................( 0 - 0 ).
      Boluspor-Pazarspor....................................( 2 - 0 ).
      Erzurumspor-Kardemir Karabükspor......................( 1 - 1 ).
      Giresunspor-Ünyespor..................................( 1 - 0 ).
      Zonguldakspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor................( 1 - 1 ).
     
     5. GRUP
      Şanlıurfa Belediyespor-Hatayspor......................( 1 - 0 ).
      Adıyamanspor-Batman Petrolspor........................( 1 - 0 ).
      Osmaniyespor-Siirtspor................................( 1 - 1 ).
      İskenderun Demirçelikspor-Cizrespor...................( 4 - 1 ).
      Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor.......................( 3 - 2 ).
     
     ÜÇÜNCÜ LİG

     1. GRUP
      Mersin Büyükşehir Belediyesi-Antakyaspor..............( 2 - 0 ).
      Batman Belediyespor-Nusaybin Demirspor................( 2 - 0 ).
      Kilis Belediyespor-Diyarbakır B.Şehir Bld.DİSKİ Spor..( 3 - 2 ).
      Ceyhanspor-Şırnakspor................................(Ertelendi).
      Karsspor-GASKİ Spor...................................( 0 - 0 ).
      Iğdrıspor-Bitlis Özgüzelderespor......................( 3 - 1 ).
      Nevşehirspor-Karamanspor..............................( 0 - 3 ).
     
     2. GRUP
      Trabzon Değirmenderespor-Arsinspor....................( 1 - 1 ).
      D.Ç.Divriğispor-Eskişehir Şekerspor...................( 0 - 1 ).
      Gümüşhanespor-Tokatspor...............................( 1 - 1 ).
      A.B.Kızılcahamam Belediyespor-Çubukspor...............( 1 - 1 ).
      BUGSAŞ Spor-Araklıspor................................( 1 - 0 ).
      Ofspor-Artvin Hopaspor................................( 2 - 0 ).
      Samsun Gazi Belediyespor-Bulancakspor.................( 2 - 2 ).
     
     3. GRUP
      Altınordu-Akhisar Belediyespor........................( 1 - 0 ).
      Kütahyaspor-Afyonkarahisarspor........................( 3 - 3 ).
      Yeni Burdurspor-Yeni Ereğlispor.......................( 2 - 2 ).
      Aliağa Belediyespor-Sidespor..........................( 0 - 2 ).
      Bursa Nilüfer Belediyespor-Fethiyespor................( 1 - 3 ).
      Konya Şekerspor-Ispartaspor...........................( 1 - 1 ).
      Denizli Belediyespor-Keçiörengücü.....................( 1 - 0 ).
      Akseki Aromaspor-Göztepe..............................( 0 - 1 ).
     
     4. GRUP
      Mustafakemalpaşaspor-Bakırköyspor.....................( 0 - 1 ).
      ESKİ Spor-Zeytinburnuspor.............................( 2 - 0 ).
      Beykoz 1908-Gaziosmanpaşaspor.........................( 1 - 0 ).
      Kastamonuspor-Gölcükspor..............................( 1 - 0 ).
      Alibeyköyspor-Çorluspor...............................( 3 - 1 ).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100