Bu haber kez okundu.

İşte toplu sonuçlar...
SON HABER Turkcell Süper Futbol Ligi, İkinci Futbol Ligi (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~

 


      
     TURKCELL SÜPER LİGİ
      Kayserispor-Diyarbakırspor............................( 3 - 0 ).
      Vestel Manisaspor-Samsunspor..........................( 3 - 0 ).
      Konyaspor-Gençlerbirliği..............................( 0 - 3 ).
      Ankaragücü-Denizlispor................................( 1 - 1 ).
      Malatyaspor-Kayseri Erciyesspor.......................( 2 - 2 ).
     
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      İstanbulspor-Sakaryaspor..............................( 1 - 1 ).
      Uşakspor-Türk Telekomspor.............................( 2 - 1 ).
      Akçaabat Sebatspor-Bursaspor..........................( 2 - 2 ).
      Altay-Antalyaspor.....................................( 2 - 1 ).
      Orduspor-Karşıyaka....................................( 1 - 1 ).
      Dardanelspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi...........( 1 - 3 ).
      Mardinspor-Yozgatspor.................................( 2 - 0 ).
      Mersin İdmanyurdu-Elazığspor..........................( 1 - 2 ).
     
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
     YÜKSELME GRUBU
      Alanyaspor-Kasımpaşaspor..............................( 1 - 2 ).
      İnegölspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor...................( 2 - 2 ).
      Siirtspor-Bucaspor....................................( 2 - 0 ).
      Eskişehirspor-Kartalspor..............................( 4 - 0 ).
      Kahramanmaraşspor-Ünyespor............................( 2 - 1 ).
     
     1. KLASMAN GRUBU
      Küçükköyspor-Eyüpspor.................................( 1 - 1 ).
      Yıldırım Bosnaspor-Pendikspor.........................( 0 - 0 ).
      Güngören Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.......( 0 - 0 ).
     
     2. KLASMAN GRUBU
      Nazilli Belediyespor-Adana Demirspor..................( 4 - 1 ).
      Muğlaspor-İzmirspor...................................( 1 - 2 ).
      Yeni Turgutluspor-Marmaris Belediyespor...............( 0 - 1 ).
     
     3. KLASMAN GRUBU
      Aksarayspor-Kırıkkalespor.............................( 2 - 1 ).
      OYAK Renault-Darıca Gençlerbirliği....................( 1 - 1 ).
      Yalovaspor-Bursa Merinosspor..........................( 2 - 1 ).
      Yeni Kırşehirspor-Tarsus İdmanyurdu...................( 1 - 0 ).
     
     4. KLASMAN GRUBU
      Boluspor-Erzurumspor..................................( 1 - 0 ).
      Kardemir Karabükspor-Giresunspor......................( 4 - 2 ).
      Ankara Demirspor-Çankırı Belediyespor.................( 1 - 3 ).
      Pazarspor-Zonguldakspor...............................( 3 - 0 ).
     
     5. KLASMAN GRUBU
      Hatayspor-İskenderun D.Ç. Spor........................( 2 - 1 ).
      Şanlıurfaspor-Osmaniyespor............................( 2 - 1 ).
      Batman Petrolspor-Şanlıurfa Belediyespor..............( 1 - 3 ).
      Cizrespor-Adıyamanspor................................( 2 - 2 ).
     
     ÜÇÜNCÜ LİG
      1. GRUP
      Erzincanspor-GASKİ Spor...............................( 0 - 0 ).
      Bitlis Özgüzelderespor-Şırnakspor.....................( 3 - 2 ).
      Karamanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spo( 4 - 2 ).
      Iğdırspor-Nusaybin Demirspor..........................( 2 - 1 ).
      Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Antakyaspor.........( 1 - 1 ).
      Karsspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi.................( 1 - 1 ).
      Ceyhanspor-Batman Belediyespor........................( 0 - 1 ).
      Nevşehirspor-Kilis Belediyespor.......................( 3 - 2 ).
     
     2. GRUP
      Araklıspor-Çubukspor..................................( 2 - 1 ).
      Artvin Hopaspor-Tokatspor.............................( 2 - 0 ).
      Bulancakspor-Etimesgut Şekerspor......................( 0 - 2 ).
      Ofspor-Arsinspor......................................( 1 - 1 ).
      BUGSAŞ Spor-Çorumspor.................................( 1 - 0 ).
      AB Kızılcahamam Belediyespor-Ankara Tarım Kredispor...( 0 - 2 ).
      Gümüşhanespor-Değirmenderespor........................( 1 - 1 ).
      Gazi Belediyespor-Demirçelik Divriğispor..............( 4 - 1 ).
     
     3. GRUP
      Keçiörengücü-Sidespor.................................( 1 - 0 ).
      Göztepe-Yeni Ereğlispor...............................( 1 - 4 ).
      Denizli Belediyespor-Afyonkarahisarspor...............( 0 - 1 ).
      Nilüfer Belediyespor-Altınordu........................( 0 - 1 ).
      Aliağa Belediyespor-Kütahyaspor.......................( 0 - 0 ).
      Akseki Aromaspor-Yeni Burdur Gençlikspor..............( 0 - 2 ).
     
     4. GRUP
      Çorluspor-Bilecikspor.................................( 3 - 1 ).
      Orhangazispor-Gölcükspor..............................( 1 - 1 ).
      Küçükçekmecespor-Gaziosmanpaşaspor....................( 3 - 1 ).
      Beylerbeyi-Zeytinburnuspor............................( 1 - 2 ).
      Alibeyköyspor-Bakırköyspor............................( 2 - 2 ).
      Kastamonuspor-ESKİ Spor.............................(Ertelendi).
      Gebzespor-Beykoz 1908.................................( 5 - 3 ).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100