Bu haber kez okundu.

İşte toplu sonuçlar...
SON HABER Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e yapılan maçlarla devam edildi. İşte alınan sonuçlar ve gruplarda oluşan puan durumları... ~|~



      
     TURKCEL SÜPER LİGİ
      Malatyaspor-Ankaraspor....................................( 0 - 2 ).
      Kayseri Erciyesspor-Samsunspor........................( 2 - 2 ).
      Vestel Manisaspor-Diyarbakırspor......................( 0 - 3 ).
      Konyaspor-Kayserispor.....................................( 1 - 0 ).
      Sivasspor-Çaykur Rizespor...............................( 1 - 2 ).
      Trabzonspor-Denizlispor...................................( 3 - 0 ).

SÜPER LİG'DE GÖRÜNÜM
      
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      Orduspor-Uşakspor.....................................( 2 - 1 ).
      Dardanelspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi..........( 2 - 1 ).
      İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Bursaspor..............( 1 - 1 ).
      Akçaabat Sebatspor-Sakaryaspor........................( 3 - 3 ).
      Elazığspor-Antalyaspor................................( 2 - 0 ).
      Mersin İdmanyurdu-Türk Telekomspor....................( 1 - 1 ).
     
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
     YÜKSELME GRUBU

      Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Kasımpaşa....................( 1 - 2 ).
      Bucaspor-Alanyaspor...................................( 1 - 0 ).
      Kartalspor-İnegölspor.................................( 0 - 0 ).
      Kahramanmaraşspor-Siirtspor...........................( 1 - 1 ).
      Ünyespor-Eskişehirspor................................( 1 - 1 ).


YÜKSELME VE KLASMAN GRUPLARINDA PUAN DURUMLARI

      
     1. KLASMAN GRUBU
      Pendikspor-Eyüpspor...................................( 3 - 3 ).
      Fatih Karagümrük-Küçükköyspor.........................( 1 - 1 ).
     
     2. KLASMAN GRUBU
      Muğlaspor-Marmaris Belediyespor.......................( 0 - 1 ).
      Nazilli Belediyespor-İzmirspor........................( 2 - 0 ).
      Adana Demirspor-Aydınspor.............................( 2 - 3 ).
     
     3. KLASMAN GRUBU
      Oyak Renault-Bursa Merinosspor........................( 1 - 1 ).
      Aksarayspor-Darıca Gençlerbirliği.....................( 3 - 1 ).
      Yalovaspor-Yeni Kırşehirspor..........................( 0 - 0 ).
      Kırıkkalespor-Tarsus İdmanyurdu.......................( 1 - 1 ).
     
     4. KLASMAN GRUBU
      Kardemir Karabükspor-Çankırı Belediyespor.............( 1 - 0 ).
      Boluspor-Giresunspor..................................( 1 - 0 ).
      Ankara Demirspor-Pazarspor............................( 2 - 0 ).
      Erzurumspor-Zonguldakspor.............................( 3 - 1 ).
     
     5. KLASMAN GRUBU
      Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor..................( 1 - 0 ).
      Hatayspor-Osmaniyespor................................( 4 - 0 ).
      İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor................( 0 - 0 ).
     
     ÜÇÜNCÜ LİG
     1. GRUP

      Diyarbakır B. Bel. DİSKİ Spor-Nusaybin Demirspor....(Ertelendi).
      Şırnakspor-Antakyaspor................................( 1 - 0 ).
      GASKİ Spor-Mersin Büyükşehir Belediyesi...............( 7 - 0 ).
      Erzincanspor-Batman Belediyespor......................( 2 - 0 ).
      Karamanspor-Ceyhanspor................................( 0 - 0 ).
      Iğdırspor-Karsspor....................................( 0 - 0 ).
      Nevşehirspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor........( 2 - 1 ).


ÜÇÜNCÜ LİG'DE GRUPLARDA OLUŞAN PUAN DURUMLARI


      
     2. GRUP
      Etimesgut Şekerspor-Arsinspor.........................( 3 - 0 ).
      Tokatspor-Çorumspor...................................( 3 - 0 ).
      Çubukspor-Ankara Tarım Kredispor......................( 1 - 0 ).
      Artvin Hopaspor-Demirçelik Divriğispor................( 2 - 0 ).
      Bulancakspor-Gümüşhanespor............................( 1 - 0 ).
      Gazi Belediyespor-BUGSAŞ Spor.........................( 1 - 2 ).
     
     3. GRUP
      Yeni Ereğlispor-Afyonkarahisarspor....................( 3 - 1 ).
      Sidespor-Akhisar Belediye Gençlikspor.................( 3 - 2 ).
      Fethiyespor-Altınordu.................................( 1 - 0 ).
      Ispartaspor-Kütahyaspor...............................( 1 - 1 ).
      Keçiörengücü-Yeni Burdurspor..........................( 2 - 1 ).
      Göztepe-Aliağa Belediyespor...........................( 1 - 0 ).
      Denizli Belediyespor-Nilüfer Belediyespor.............( 1 - 0 ).
      Akseki Aromaspor-Konya Şekerspor......................( 0 - 3 ).
     
     4. GRUP
      Gaziosmanpaşa-Zeytinburnuspor.........................( 1 - 0 ).
      Gölcükspor-Bakırköyspor...............................( 4 - 1 ).
      Bilecikspor-Mustafakemalpaşaspor......................( 0 - 0 ).
      Çorluspor-ESKİ Spor...................................( 3 - 1 ).
      Orhangazispor-Beykoz 1908.............................( 1 - 0 ).
      Küçükçekmecespor-Kastamonuspor........................( 3 - 1 ).
      Beylerbeyi-Mecidiyeköy................................( 1 - 0 ).
      Gebzespor-Alibeyköy...................................( 5 - 1 ).
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100