19 Aralık 2011 Pazartesi 00:00
Kibarlı'dan önemli açıklama
Sağlık Bakanlığı'nın hukuka uygun olmayan kararı konusunda açıklama yapan Kibarlı Bitkisel Ürünler Merkezi, ilgili bakanlıklardan onlarca onay ve ruhsatı bulunan, faydası, güvenirliliği ve içeriğindeki maddeleri tescilli olan Clavis Panax ve diğer ürünlerimizi halkımıza sunmaya devam edileceğini açıkladı ~|~ Kibarlı bitkisel destek ürünlerinin alanında çığır açtığının ifade edildiği söz konusu açıklamada, Kibarlı Clavis Panax ve bitkisel destek ürünlerinin tamamının, ilgili bakanlıklardan onlarca onay ve ruhsatlarının alındığı ve yüz binlerce kişinin bu Kibarlı Panax ve bitkisel destek ürünlerimizden fayda gördüğü vurgulandı. İşte Kibarlı Bitkisel Ürünler Merkezi'nin açıklaması:
"Kibarlı Clavis Panax ve bitkisel destek ürünlerimizin tamamı, ilgili bakanlıklardan onlarca onay ve ruhsat almıştır. Yüz binlerce vatandaşımız bu Kibarlı Panax ve bitkisel destek ürünlerimizden fayda gördüğünü ifade etmektedir. Bu fayda sebebiyledir ki, mahşeri vicdanda bütün bitkisel ürünlerimizin insanımız için faydalı bitkisel destek ürünü olduğu kanaati ve kararı oluşmuştur.
Kibarlı Bitkisel Ürünler Merkezi, bitkisel destek alanında bir çığır açmıştır.
Yüce milletimiz ve insanlık, Kibarlı Clavis Panax ve bitkisel ürünlerinden gördüğü faydaya şahittir.
Bu büyük oluşu ve bitkisel çığırı hazmedemeyenler, önce sahte Panaxlar üreterek Kibarlı Clavix Panax ve bitkisel ürünlerin önünü kesmeye çalıştılar. Biz Kibarlı Bitkisel Ürünler Destek Merkezi olarak, bu taklit ve sahte ürünlerin hukuken takipçisi olduk. Mahkemeler, bu sahte ve taklit ürünlerinin toplatılması kararını verdi.
Sahte ve taklit ürünlerle Kibarlı'nın önünü kesemeyenler, "ürünün reklâm" tarzını bahane ederek siyasi ve ideolojik bağlamda Kibarlı'nın önünü kesme gayretine girişmişlerdir.
Yüz binlerce vatandaşımızın "Kibarlı Clavis Panax ve bitkisel ürünlerinden çok ama çok fayda gördüğünü ifade etme tarzı"nı, ürünün reklâmında endikasyon söylemi kullanılmış olarak algılayan Sağlık Bakanlığı'nın ilgili birimi, hukuka uygun olmayan toplatma kararını kamuoyuna duyurmuştur.
Bu duyuru, Kibarlı Panax Bitkisel ürünlerinin içeriğine yahut güvenirliliğine veya vatandaşımızın gördüğü faydalara ilişkin değildir. Sadece ürünün reklâm tarzınadır.
Söz konusu reklâm tarzının da Kibarlı'ya ait olmadığı herkes tarafından bilinmektedir.
Kibarlı Clavis Panax ve bitkisel ürünler merkezi olarak, bu söz konusu reklâm tarzının da takipçisi olduk ve bütün mecralardan bu reklâmları kaldırttık.
Kibarlı Panax ve Bitkisel Ürünler destek Merkezi olarak, ilgili bakanlıklardan onlarca onay ve ruhsatı bulunan, faydası, güvenirliliği ve içeriğindeki maddeleri tescilli olan Clavis Panax ve diğer ürünlerimizi yüce halkımıza ve insanlığa sunmaya devam edeceğiz.
Bu hususta her türlü çalışmayı daha da artırarak devam edeceğiz. Hiçbir güç, milletimizin ve insanlığın faydasına olan bu ürünlerimizin önünü kesemeyecektir. Hukukun verdiği bütün yolları kullanarak bu hizmetin önünü kesmeye çalışanlara asla imkân vermeyeceğimizi ve hizmetlerimize tüm hızıyla devam edeceğimizi saygılarımızla yüce milletimize ve insanlığa duyururuz.
Daha geniş bilgi için lütfen arayınız: 0212 580 94 94"
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.