14 Ekim 2005 Cuma 00:00
289 Okunma
Program açıklandı
SON HABER Turkcell Süper Ligi ile İkinci Futbol Ligi'nde haftanın programı açıklandı. ~|~

Turkcell Süper Ligi'ne 9. hafta maçlarıyla devam edilirken, İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 3, 4 ve 5. gruplarda 8. hafta müsabakaları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Futbol Ligi'nde haftanın programı şöyle:   
 
 -TURKCELL SÜPER LİGİ-
 
 15 Ekim Cumartesi:
 20.00 Diyarbakırspor-Gaziantepspor (Diyarbakır Atatürk)
 14.00 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Kayseri Atatürk)
 20.00 Ankaraspor-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
 20.00 Fenerbahçe-Ankaragücü (FB Şükrü Saracoğlu)
 16 Ekim Pazar:
 15.00 Denizlispor-Vestel Manisaspor (Denizli Atatürk)
 20.00 Beşiktaş-Kayserispor (BJK İnönü)
 15.00 Çaykur Rizespor-Malatyaspor (Rize Atatürk)
 15.00 Gençlerbirliği-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
 15.00 Samsunspor-Trabzonspor (Samsun 19 Mayıs)
       
 -İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ-

 
 16 Ekim Pazar:
 15.00 Mardinspor-Antalyaspor (21 Kasım)
 15.00 Altay-Kocaelispor (Altay Alsancak)
 15.00 Mersin İdmanyurdu-Karşıyaka (Tevfik Sırrı Gür)
 15.00 Orduspor-Türk Telekomspor (19 Eylül-Seyircisiz)
 15.00 İstanbulspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Çetin Emeç)
 15.00 Uşakspor-Bursaspor (1 Eylül)
 15.00 Elazığspor-Yozgatspor (Elazığ Atatürk)
 15.00 Akçaabat Sebatspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Fatih)
 15.00 Çanakkale Dardanelspor-Sakaryaspor (18 Mart)
 
 -İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ-
 
 3. Grup
 -------
 16 Ekim Pazar:
 15.00 Yeni Kırşehirspor-Bursa Merinosspor (Ahi)
 15.00 Yalovaspor-Tarsus İdmanyurdu (Yalova Atatürk)
 15.00 Eskişehirspor-Darıca Gençlerbirliği (Eskişehir Atatürk)
 15.00 Aksarayspor-Kırıkkalespor (Aksaray Atatürk)
 15.00 OYAK Renaultspor-İnegölspor (Veledrom İç Saha)
 
 4. Grup
 -------
 15 Ekim Cumartesi:
 15.00 Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Zonguldakspor (Yenikent ASAŞ)
 16 Ekim Pazar:
 15.00 Çankırı Belediyespor-Ankara Demirspor (Çankırı Atatürk)
 15.00 Pazarspor-Boluspor (İstanbul Yusuf Ziya Öniş)
 19.00 Kardemir Karabükspor-Erzurumspor (Necmettin Şeyhoğlu)
 15.00 Ünyespor-Giresunspor (Ünye)
 
 5. Grup
 -------
 16 Ekim Pazar:
 15.00 Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor (Hatay Atatürk)
 15.00 Batman Betrolspor-Adıyamanspor (16 Mayıs)
 15.00 Siirtspor-Osmaniyespor (Siirt Atatürk)
 15.00 Cizrespor-İskenderun Demirçelikspor (Cizre)
 15.00 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (11 Nisan)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100