12 Mart 2006 Pazar 00:00
344 Okunma
Sonuçlar ve puan durumları
SON HABER Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar ve puan durumları şöyle: ~|~

      
      
    


     TURKCELL SÜPER LİGİ

      Diyarbakırspor-Malatyaspor............................( 3 - 2 ).
      Denizlispor-Sivasspor....................................( 4 - 0 ).
      Ankaraspor-Kayserispor................................( 1 - 3 ).
      Samsunspor-Beşiktaş.....................................( 1 - 3 ). 
      Trabzonspor-Galatasaray...............................( 1 - 1 ).

SÜPER LİG'DE GÖRÜNÜM İÇİN TIKLAYINIZ...
      
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      Kocaelispor-Altay.....................................( 1 - 1 ).
      Türk Telekomspor-Orduspor.............................( 2 - 3 ).
      Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-İstanbulspor..........( 2 - 3 ).
      Yozgatspor-Elazığspor.................................( 1 - 1 ).
      İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Akçaabat Sebatspor.....( 0 - 0 ).
      Sakaryaspor-Dardanelspor..............................( 1 - 0 ).

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ'NDE PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ...
      
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
     YÜKSELME GRUBU

      Kartalspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor...................( 0 - 1 ).
      Siirtspor-İnegölspor..................................( 1 - 1 ).
      Eskişehirspor-Alanyaspor..............................( 2 - 0 ).
      Kahramanmaraşspor-Kasımpaşa...........................( 2 - 0 ).
      Ünyespor-Bucaspor.....................................( 1 - 0 ).
     
     1. KLASMAN GRUBU
      Sarıyer-Yıldırım Bosnaspor............................( 1 - 0 .)
      Güngören Belediyesi-Küçükköyspor......................( 1 - 1 ).
      İstanbul Maltepespor-Eyüpspor.........................( 1 - 1 ).
      Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Pendikspor..................( 1 - 1 ).

B KATEGORİSİ PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ...
      
     3. KLASMAN GRUBU

      Darıca Gençlerbirliği-Bursa Merinosspor...............( 2 - 1 ).
      Kırıkkalespor-Yeni Kırşehirspor.......................( 2 - 1 ).
      Aksarayspor-Yalovaspor................................( 1 - 0 ).
      OYAK Renault-Tarsus İdmanyurdu........................( 0 - 0 ).
     
     4. KLASMAN GRUBU
      Giresunspor-Çankırı Belediyespor......................( 4 - 1 ).
      Erzurumspor-Pazarspor.................................( 2 - 1 ).
      Boluspor-Ankara Demirspor.............................( 4 - 2 ).
      Kardemir Karabükspor-Zonguldakspor....................( 1 - 1 ).
     
     ÜÇÜNCÜ LİG
      1. GRUP
      Mersin Büyükşehir Belediyesi-Karamanspor..............( 1 - 1 ).
      Antakyaspor-Bitlis Özgüzelderespor....................( 0 - 0 ).
      Nusaybin Demirspor-Erzincanspor.......................( 0 - 1 ).
      Ceyhanspor-Karsspor...................................( 1 - 0 ).
      Kilis Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor..( 1 - 0 ).
      Batman Belediyespor-Iğdırspor.........................( 1 - 0 ).
      Şırnakspor-Nevşehirspor...............................( 1 - 0 ).
     
     2. GRUP
      Ankara Tarım Kredispor-Bulancakspor...................( 1 - 0 ).
      Çorumspor-Artvin Hopaspor.............................( 4 - 2 ).
      Arsinspor-Araklıspor..................................( 0 - 1 ).
      Etimesgut Şekerspor-Çubukspor.........................( 3 - 0 ).
      Gümüşhanespor-AB Kızılcahamam Belediyespor............( 2 - 2 ).
      Demirçelik Divriğispor-BUGSAŞ Spor....................( 2 - 1 ).
      Trabzon Değirmenderespor-Ofspor.......................( 2 - 3 ).
      Tokatspor-Samsun Gazi Belediyespor....................( 2 - 1 ).

ÜÇÜNCÜ LİG PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ...
      
     3. GRUP
      Altınordu-Göztepe.....................................( 1 - 0 ).
      Akhisar Belediye Gençlikspor-Keçiörengücü.............( 3 - 0 ).
      Afyonkarahisarspor-Ispartaspor........................( 1 - 1 ).
      Yeni Ereğlispor-Fethiyespor...........................( 1 - 1 ).
      Aliağa Belediyespor-Nilüfer Belediyespor..............( 2 - 0 ).
      Yeni Burdurspor-Konya Şekerspor.......................( 1 - 1 ).
      Kütahyaspor-Denizli Belediyespor......................( 1 - 2 ).
      Sidespor-Akseki Aromaspor.............................( 1 - 0 ).
     
     4. GRUP
      Mustafakemalpaşaspor-Küçükçekmecespor.................( 0 - 0 ).
      Zeytinburnuspor-Çorluspor.............................( 3 - 0 ).
      Gaziosmapaşasapor-Bilecikspor.........................( 3 - 1 ).
      Kastamonuspor-Mecidiyeköyspor.........................( 0 - 2 ).
      Beykoz 1908-Alibeyköy.................................( 1 - 1 ).

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner121