Kategoriler

YENİ MESAJ GAZETESİ

Bomonti'ye bir kule daha

İstanbul'da Maslak, Esentepe ve Levent ile birlikte yüksek binaların yoğunlaştığı Şişli'nin Bomonti semtine bir kule de Tahincioğlu Holding'ten geliyor.

Nidapark Bomonti isimli projesinde daire fiyatları 714 bin TL’den başlıyor. 491 konut, 60 ofis ve 18 cadde mağazasının yer aldığı projenin 3 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor. Bunlardan 151'i satılmış durumda.

Nidapark Bomonti projesi; Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden oluşuyor ve Nidapark Bomonti Kule’de 1+1’den 4.5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün İstinye, Kağıthane, Kozyatağı, Zeytinburnu, Çengelköy, Beykoz ve Yenisahra’da planlama aşamasında projeleri bulunuyor. Bu arada sektörü değerlendiren Tahincioğlu Holding Yönetim Başkanı Özcan Tahincioğlu, Türkiye'de gayrimenkul sektöründe sorunlar yaşandığına ancak yapılan kampanyalarla bu sorunların aşıldığına işaret ederek, "Doğru yerde doğru proje geliştirirseniz, konjonktürel gelişmelerde o denli az etkiliyorsunuz" dedi.
EKONOMİ SERVİSİ

Yorumlar

Daha Fazla Haber
FUTBOL
20 Kez Görüntülendi.
İki takım da istediğini alamadı
FUTBOL
9 Kez Görüntülendi.
Kayseri sahasında galip
DÜNYA
21 Kez Görüntülendi.
Rusya: Rakka’da binlerce sivil öldü
DÜNYA
16 Kez Görüntülendi.
‘Fesih kararını kabul etmiyoruz’
TOPLUM
22 Kez Görüntülendi.
Bir karış toprak için...
TOPLUM
22 Kez Görüntülendi.
Karısı için düştü diyen koca tutuklandı
TOPLUM
14 Kez Görüntülendi.
Bu araçtan burnu bile kanamadan çıktı
DÜNYA
17 Kez Görüntülendi.
Hafta sonu seçimle geçti
TOPLUM
14 Kez Görüntülendi.
Minibüs ile kamyon çarpıştı: 1 ölü
GÜNDEM
93 Kez Görüntülendi.
'Atom bombasından daha korkunç'