Kategoriler

YENİ MESAJ GAZETESİ

Bomonti'ye bir kule daha

İstanbul'da Maslak, Esentepe ve Levent ile birlikte yüksek binaların yoğunlaştığı Şişli'nin Bomonti semtine bir kule de Tahincioğlu Holding'ten geliyor.

Nidapark Bomonti isimli projesinde daire fiyatları 714 bin TL’den başlıyor. 491 konut, 60 ofis ve 18 cadde mağazasının yer aldığı projenin 3 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor. Bunlardan 151'i satılmış durumda.

Nidapark Bomonti projesi; Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden oluşuyor ve Nidapark Bomonti Kule’de 1+1’den 4.5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün İstinye, Kağıthane, Kozyatağı, Zeytinburnu, Çengelköy, Beykoz ve Yenisahra’da planlama aşamasında projeleri bulunuyor. Bu arada sektörü değerlendiren Tahincioğlu Holding Yönetim Başkanı Özcan Tahincioğlu, Türkiye'de gayrimenkul sektöründe sorunlar yaşandığına ancak yapılan kampanyalarla bu sorunların aşıldığına işaret ederek, "Doğru yerde doğru proje geliştirirseniz, konjonktürel gelişmelerde o denli az etkiliyorsunuz" dedi.
EKONOMİ SERVİSİ

Yorumlar

Daha Fazla Haber
FUTBOL
11 Kez Görüntülendi.
Malatya yenerek rahatlamak istiyor
FUTBOL
29 Kez Görüntülendi.
Yıldırım'a Güneş tepkisi
FUTBOL
7 Kez Görüntülendi.
Derbide en önemli eller
FUTBOL
11 Kez Görüntülendi.
Derbiler Aydınus'tan sorulur
FUTBOL
11 Kez Görüntülendi.
31. hafta heyecanı başlıyor
BASKETBOL
5 Kez Görüntülendi.
Rockets, 4-1'le tur atladı
FUTBOL
6 Kez Görüntülendi.
31. hafta hakemleri belli oldu
FUTBOL
6 Kez Görüntülendi.
Erkan Sözeri destek istedi
FUTBOL
7 Kez Görüntülendi.
Kadınlar derbisinde 2. raund
FUTBOL
4 Kez Görüntülendi.
Göztepe'ye kolay rakip