Kategoriler

YENİ MESAJ GAZETESİ

Narkotikten şafak operasyonu

Kapısını koçbaşıyla kırarak baskın düzenledikleri eve giren narkotimleri, çatı arasındaki kartonpiyerlerin içine gizlenmiş “extacy” diye tabir edilen çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirdi 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı Sokak Suçlarıyla Mücadele Narkotimleri tarafından Beyoğlu Cihangir’deki bir evde, uyuşturucu hap depolandığını belirledi.

Fiziki ve teknik takiplerini tamamlayarak harekete geçen tim, Pürtelaş Sokak’taki müstakil bir eve baskın düzenlendi. Evdeki şahısların kapıyı açmaması üzerine tim, koçbaşıyla kapıyı kırarak eve girdi. Silahlarını çeken tim ardından evi didik didik ararken, 3 zanlı üst aramalarının yapılmasını ardından gözaltına alındı.

Aramalarını sürdüren tim, ardından çatı arasına çıktı. Burada incelemelerini sürdüren ekip, çatıları kaplamada kullanılan kartonpiyerlerin içini kontrol etti.

Yapılan kontrollerde kartonpiyerin içerisinden “extacy” diye tabir edilen çok sayıda uyuşturucu hap ile bilgisayar faresi ve araç anahtarı görünümlü hassas terazi ele geçirildi.

Ele geçirilen haplara ve terazileri polis tarafından el koyulurken, evde gözaltına alınan zanlılar sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar, çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
İHA

Yorumlar

Daha Fazla Haber
FUTBOL
9 Kez Görüntülendi.
Yusuf, Avrupa'ya açık kapı bıraktı
FUTBOL
9 Kez Görüntülendi.
Polis sayısı iki kat artırılacak
FUTBOL
14 Kez Görüntülendi.
Muhtemel rakipler belli oluyor
FUTBOL
22 Kez Görüntülendi.
Yasin'in yeni takımı belli oldu
FUTBOL
13 Kez Görüntülendi.
Rize'de Kweuke sıkıntısı
FUTBOL
9 Kez Görüntülendi.
Karabükspor'da 2 imza
FUTBOL
63 Kez Görüntülendi.
Şov hüsranla bitti
FUTBOL
36 Kez Görüntülendi.
"Oyuncularımızı satmak istemiyoruz"
FUTBOL
28 Kez Görüntülendi.
Trabzonspor'a ikinci İranlı
FUTBOL
38 Kez Görüntülendi.
Aslan Valencia'ya diş geçiremedi