Kategoriler

YENİ MESAJ GAZETESİ

Beyazıt'ta canlı bomba paniği

Beyazıt'ta vatandaşların bir kadından şüphelenmesi üzerine polis tarafından durdurulan kadın "Üzerimde bomba var" diye bağırınca gözaltına alındı. Akli dengesinin bozuk olduğu anlaşılan şüpheli daha sonra serbest bırakıldı

Beyazıt'ta vatandaşların bir kadından şüphelenmesi polisi harekete geçirdi. Polis tarafından durdurulan kadın "Üzerimde bomba var" diye bağırınca gözaltına alındı. Gözaltına alınan kadının akli dengesinin bozuk olduğu öğrenilirken, şüpheli kadın yapılan ilk sorgusunun ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Beyazıt'ta sabah 09.30 sıralarında vatandaşlar hal ve hareketlerinden şüphelendiği bir kadını polis ekiplerine ihbar etti. İhbar üzerine harekete geçen ekipler şüpheli kadını Beyazıt Polis Merkezi önünde durdurdu.

Bunun üzerine şüpheli kadın “Üzerimde bomba var” diye bağırdı. İsminin Hatice B. olduğu öğrenilen 44 yaşındaki şüpheli kadın polis ekiplerince etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı. Ekipler tarafından gözaltına alınan kadının yapılan ilk incelemelerin sonunda akli dengesinin yerinde olmadığı ortaya çıktı.

Beyazıt Polis Merkezi Amirliği’nde yapılan ilk sorgulamanın ardından şüpheli kadın, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Burada sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli, daha sonra serbest bırakıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
37 Kez Görüntülendi.
Mehmetçik PKK'nın peşinde
DÜNYA
31 Kez Görüntülendi.
AB’den Trump’a sert tepki
DÜNYA
29 Kez Görüntülendi.
'Türkiye ile müzakereler son bulmalı'
DÜNYA
26 Kez Görüntülendi.
NSU kararı temyiz ediliyor
FUTBOL
73 Kez Görüntülendi.
Gomis için geliyorlar
FUTBOL
52 Kez Görüntülendi.
Guardiola'dan Denayer’e izin yok
FUTBOL
20 Kez Görüntülendi.
Terim, VAR'a geçti
GÜNDEM
117 Kez Görüntülendi.
MİT imamı ‘kırsal’dan çıktı
FUTBOL
42 Kez Görüntülendi.
Yeni teklif 18 milyon euro
FUTBOL
40 Kez Görüntülendi.
Mitrovic zararla gönderildi