Kategoriler

YENİ MESAJ GAZETESİ

Beyazıt'ta canlı bomba paniği

Beyazıt'ta vatandaşların bir kadından şüphelenmesi üzerine polis tarafından durdurulan kadın "Üzerimde bomba var" diye bağırınca gözaltına alındı. Akli dengesinin bozuk olduğu anlaşılan şüpheli daha sonra serbest bırakıldı

Beyazıt'ta vatandaşların bir kadından şüphelenmesi polisi harekete geçirdi. Polis tarafından durdurulan kadın "Üzerimde bomba var" diye bağırınca gözaltına alındı. Gözaltına alınan kadının akli dengesinin bozuk olduğu öğrenilirken, şüpheli kadın yapılan ilk sorgusunun ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Beyazıt'ta sabah 09.30 sıralarında vatandaşlar hal ve hareketlerinden şüphelendiği bir kadını polis ekiplerine ihbar etti. İhbar üzerine harekete geçen ekipler şüpheli kadını Beyazıt Polis Merkezi önünde durdurdu.

Bunun üzerine şüpheli kadın “Üzerimde bomba var” diye bağırdı. İsminin Hatice B. olduğu öğrenilen 44 yaşındaki şüpheli kadın polis ekiplerince etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı. Ekipler tarafından gözaltına alınan kadının yapılan ilk incelemelerin sonunda akli dengesinin yerinde olmadığı ortaya çıktı.

Beyazıt Polis Merkezi Amirliği’nde yapılan ilk sorgulamanın ardından şüpheli kadın, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Burada sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli, daha sonra serbest bırakıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
EHL-İ BEYT GÜNLÜĞÜ
111 Kez Görüntülendi.
Yeryüzünün en hayırlısı O’nun sülbünden
GÜNDEM
44 Kez Görüntülendi.
Şehitler gözyaşlarıyla uğurlandı
GÜNDEM
16 Kez Görüntülendi.
Herkesin gözü Trabzon'daydı
GÜNDEM
45 Kez Görüntülendi.
Türkiye’yi lodos çarptı
GÜNDEM
38 Kez Görüntülendi.
Okul kaydı için rüşvet iddiası
EKONOMİ
62 Kez Görüntülendi.
Ranta dayalı ekonominin sonu hüsran
GÜNDEM
51 Kez Görüntülendi.
Hesapları boşaltan çete çökertildi
TOPLUM
19 Kez Görüntülendi.
Hırsızlar dükkana araçla girmeye çalıştı 
TOPLUM
25 Kez Görüntülendi.
Duyarlı komşular 3 kişiyi ölümden kurtardı
TOPLUM
31 Kez Görüntülendi.
Kayıp şahıs foseptik çukurunda bulundu