20 Nisan 2003 Pazar 00:00
İlginç bir
"Dosya"mızın 1. Ve 2. Bölümlerinde, Irak'ta kirli bir istilâ gerçekleştiren ABD'nin hangi ABD olduğuna değindik. Fotoğrafta görünen ABD'nin röntgeni çekilen ABD'nin mahkumu olarak bunu gerçekleştirdiğini ifade etmeye çalıştık. Görünürdeki sebeplerin "petrol", "İsrail'in güvenliği", "arz?ı mev'ud", "kıyamet savaşı", "önleyici meşru müdafaa", "su" vs. olmasına rağmen röntgende görülebilen başka ya da gerçek ABD'nin de kendine has sebepleri olduğunu, denklemin bazı bilinmeyenlerini bu sebeplerin teşkil ettiğini belirttik. İşte bu ABD'nin tayin ettiği ilginç bir "casus belli" bizleri bu bilinmeyenlerden birine götürüyor. Bu "casus belli"nin ne olduğunu, "casus belli" sayılışının sebeplerini ve onu kontrol için ortaya konulan icraatları William Cooper, "dosya"mıza baz aldığımız Apokalips'in Atlıları adlı hayatına mal olan eserinde detaylı bir şekilde açıklıyor. Cooper'in bu açıklaması değil Irak'ın, bütün dünyanın nasıl bir "başka ABD" tehlikesi ile karşı karşıya bulunduğunu ortaya koyuyor.~|~

"İnsan" hedefe kondu

"2. Dünya Savaşını müteakip, tüm insan oğlunun geleceğini etkileyecek muazzam bir şey oldu. Entellektüeller, bu olayı dikkate aldı ve dünya güçlerinin elitlerinin de dikkatine sundu. Elitler, bu olayın tahmin edilen geri tepmesinden dolayı ciddi şekilde sarsıldılar" diyen Cooper, şöyle devam ediyor: "Onlara, 2000 yılından hemen sonra, tüm nüfusların çarpışması ve buna müteakip insan soyunun tükenmesi ihtimali olduğu söylendi. Onlara, tahmin edilen bu olaylara karşı yapılabilecek tek şeyin insan nüfusunun ciddi şekilde azaltılması olduğu, teknolojik veya ekonomik büyümenin geciktirilmesi ya da kesilmesi, insan dietinden etin çıkartılması, gelecekteki insan üremesinin katı kontrolü, çevreyi koruma seferberliği, uzayda kolonizasyon... gibi şeyler söylendi."

"Güce sahip olanlar derhal bir ittifak oluşturdular ve kitlelere hitap eden propaganda, beyin yıkama ve diğer kandırmacalarla tavsiye edilen değişiklikleri yerine getirmek istediler. İlluminati'nin duaları cevap buldu."

"Sokaktaki adama

güven olmaz" inancı

Milton William Cooper, "elit"i bu kadar dehşete düşüren ve dünyanın normal gidişatını değiştirecek faaliyetlerin altına imza atılmasını beraberinde getiren olayın 2. Dünya Savaşı'ndan sonra kendini gösterdiğini belirtiyor. Cooper, gelişmelerin seyrini şöyle dile getiriyor:

"Milyonlarca asker savaştan döndü. Askerler, onları bekleyen yalnız ve istekli kadınlar buldular. İnsanlık tarihinin en kapsamlı çiftleşmesi yaşandı. Sonuç, 1941 ve 1955 arasında doğanlar ve onların meydana getirebileceği çocuklar... Büyük dünya çapındaki bebek odası... O zaman, tarihte doğum oranının ölüm oranını bu denli geçtiği ilk dönemdi. Öyle ki 1957 ve 1990 arasında dünya nüfusu iki katına çıktı... Dünyadaki tüm güçlerin ittifakı, saklı ya da gizli, insan soyunun devamlılığı için özgürlüklerin daha fazla tolere edilemeyeceği kararını verdiler. Onlar, sokaktaki adama güven olmayacağına inanıyordu."

"Birçok bağımsız gurubun gerçekleşmemiş hayali, Bilderberg Grubu adı altındaki güç birleşimi neticesinde gerçekleştirildi."

"İlk çalışma, 2. Dünya Savaşı'nın sonunda geri dönen askerin ekonomiye vuracakları darbe üzerineydi. Sonuçlar, yönetici elitleri harekete geçirdi. İkinci gizli çalışma, 1957'de Hunstville, Alabama'da biraraya gelen bilim adamları tarafından gerçekleştirildi..."

"Dönülmez noktaya gelmeden önce nüfus patlamasını engellemek için bir yöntem belirlemek amacıyla çalışmalar yapıldı."

"Doğum oranını düşürmek için birkaç program başlatıldı. Bunlardan ilki mekanik (diyafram, kondom), kimyasal (köpük ve doğum kontrol hapları) ve tıbbi (sterilizasyon, kürtaj, rahmin alınması) gibi prosedürler ile fenni doğum kontrol yöntemlerinin geliştirilmesiydi. Bunlar geliştirildi ve uygulandı. 'Kadın'ın Özgürlüğü', kürtajın serbest bırakılması arzusu ve bunun bas bas bağırılması ile başladı. Homoseksüellik özendirildi ve 'Gay Özgürlüğü' doğdu. Homoseksüellerin çocukları olmaz. Sıfır nüfus büyümesi, kokteyl partilerindeki sıcak konulardan oldu."

Suç kimin üzerine atılacak?

Bu metodun uygulamaya konulmasına, belli bölgelerde nüfus büyümesi "sıfır"a düşmesine rağmen, ferdî özgürlük, "anın sıcaklığı", din ve eski tip kanunların, bu çabaları sabote ettiğini ve diğerlerinde hızla artmaya devam ettiğini belirten Cooper, bunun üzerine yeni metodların ilginç şekilde devreye sokulduğuna dair şu bilgileri veriyor:

"Dünyayı yöneten elit kısma kalan tek alternatif ise, ölüm oranını arttırmak oldu. Bunu yapmak zordu, çünkü kimse insanları kalabalıktan alıp da idam için sıraya sokmak istemezdi. Ve sistematik olarak katledildiğini öğrenen kızmış bir halkın doğurabileceği sonuçlardan da hoşlanacakları söylenemezdi. Tabii ki, seçilmiş nüfus yoğunlukları üzerinde çok kısa ama ölümcül bir global savaşın başlatılması düşünülmüştü ve doğruyu söylemek gerekirse, yürürlüğe sokulmamıştı. Gerçek şu ki, 1957'deki bu çalışmayı yapanların bu en kötü korkuları, böyle bir nüfus kontrolünün bile düşünülebilmesine yol açmıştı. Savaş bir süre için ikinci plana atıldı, ama hâlâ gerçekleşebilir. Bu arada, bu suça karar verenlerin suçlarını affettirebilecek ve suçu temiz yaşamayanların üzerine atabilecek birşeyler yapılmalıydı. 'Tabiat Ana'nın üzerine atılabilecek bir suç. Gerekli olan şey, hıyarcıklı veba ya da başka bir korkunç doğa hastalığı idi."

"Sars" virüsüne bu pencereden bakın

"Cevap Roma'dan geldi" diyen, Roma Kulübü'nden Dr. Aurelio Peccei tarafından birkaç çok gizli öneri yapıldığı, Dr. Peccei'nin, tarihteki Kara Ölüm (Avrupa'yı kıran veba) ile aynı etkiyi yapabilecek bir vebanın üretilebileceğini savunduğu, asıl önerinin, bağışıklık sistemine saldıran ve böylece aşısının üretimini imkansız kılan bir mikrop geliştirmek olduğu bilgisini aktaran Cooper, mikrobun, aşı ve tedavinin geliştirilmesi için emir verildiğini belirterek, bugünlerde özellikle Uzakdoğu ülkelerini sarsan, diğer dünya ülkelerini de teyakkuza geçiren SARS virüsü olayına ışık tutabilecek şu ilginç ve çarpıcı ifadelerde bulunuyor: "Mikrop, genel nüfus; aşı, yönetici elitler; ve tedavi de yeterince insanın öldüğüne karar verildiğinde hayatta kalan hastalar için kullanılacaktı. Aslında başından beri var olan tedavi, yeni geliştirilmiş gibi gösterilecekti. Bu plan, Küresel 2000'in bir parçası. Aşı ve tedavi gizli tutuluyor."

"Çok büyük sayıda insan yok edileceğinden, yöneten elit, toplumun 'istenmeyen' bireylerini tespit etmeliydi. Seçilenler, özellikle zenciler, İspanyollar ve homoseksüel nüfuslardı. Zavallı homoseksüeller önce özendirilmişlerdi, şimdi ise köklerinin kazınması için seçiliyorlardı."

"Afrika Kıtası, 1977'de çiçek hastalığına tutuldu..."

AIDS'in kaynağı

Papa'nın arkadaşı

"Amerikan nüfusu, 1978'de hepatit?B salgınına uğradı. Papa 2. Jean Paul'ün eski oda arkadaşı Dr. Wolf Szmuness, New York, San Fransisco ve diğer dört Amerikan şehirlerinin yürüttüğü Hastalık Kontrol Merkezleri'nin Kasım 78, Ekim 79, Mart 80, Ekim 81'deki hepatit?B hastalığı deneylerinin arkasındaki asıl beyindi. Amerikan halkının üzerine AIDS hastalığını salan oydu. Gay nüfus hastalığa yakalanmıştı. Katılımcı ilanları, özel olarak karışık homoseksüel erkek gönüllüler istiyordu. AIDS'e her ne yol açtıysa, aşının içerisindedir. Aşı, Phoenix, Arizona'da üretilmiş ve şişelere konmuştu."

"Emir, İsviçre'de üstlenmiş olan Bilderberg Grubu'nun siyaset komitesi tarafından verildi. Başka emirler de verildi."

Yarın: Ölüm oranı çözümü
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner137