İşgalci ABD Başkanı Trump, Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ı önceki gün Oval Ofis'te ağırlıyor. 
Mayıs ayında Suud kralıyla kılıç dansı yapan Trump, şimdi de elindeki çizelge ve panolarla Veliaht Prens İbn Salman’la petro-dolar dansı yapıyor.
Suudi Arabistan'a sattığı silahlardan kazandığı yaklaşık 360 milyar doların çetelesini iki-üç pano haline getirerek medyanın önüne çıkıyor.
Amerikan silahları bölgede Müslümanların başına yağıyor.
Yemen kan ağlıyor, Suriye kan ağlıyor, Filistin kan ağlıyor, Libya kan ağlıyor, İslam coğrafyası kan ağlıyor.
İsrail bayram yapıyor, Amerika başta olmak üzere Haçlı işgalcileri bayram yapıyor.
İsrail ve hamisi Amerika Suud ile kol kola dans ediyor.
Vehhabiliğin kurucusu Abdulvehhab’ın (1703-1792) Kripto Yahudi olduğuna dair arşiv ve belgeler, işgalci ABD Başkanı Trump ile kılıç ve dolar dansı yapan Suud hanedanının Yemen, Filistin ve Filistin davasının hamisi Suriye’ye yönelik kirli, İslam ve insanlık dışı saldırıları bağlamında çok daha önem arz ediyor.
Filistin’de devlet terörüyle İslam, medeniyet ve insanlık soykırımı yapan İsrail ve hamisi Amerika ile dans eden Suud, Hz. Peygamber’in “İman Yemen’dedir, hikmet de Yemen’dedir” buyurduğu Yemen’e bomba yağdırmaya devam ediyor. (Buhârî, Sahih, Menâkıb 1, H. No: 3499, Megazi 74, H. No: 4388, 4390; Müslim, Sahih, İman 21, H. No: 191, 193, 197, 198, 199; Tirmizî, Sünen, Menâkıb H. No: 3935; Şâfiî, Müsned, H.No: 1342)
Suudi krallığının bedeni Suud Hanedanı ise; yeğeniyle ile evlilik bağı bulunan ve İngilizlerin Vehhabi-Selefi mezhebini kurdurttuğu Abdülvehhâb, Suud’un ruhudur, inancıdır, aklıdır.
1710 yılında İngiliz Sömürgeler Bakanlığı emriyle Mısır, Irak, Hicaz ve İstanbul’da casusluk faaliyeti yapmak ve İngiliz sömürgesi tesis etmek üzere bölgeye gönderilen Ajan Humpher, Abdülvehhab’ın gündüz hocasıdır. Humpher’in, kendisiyle aşk nikahı tesis ettirip ayarttığı Yahudi Safiye ise gece hocasıdır. (Prof. Dr. Haydar Baş, Dini Ve Milli Bütünlüğümüze Yönelik Tehditler, s. 121 -137, İcmal Yay, 1997).
Vehhabilik bu üç ayaklı Yahudi-İngiliz tezgahında imal edilmiştir.
Abdulvehhab’ın cibilliyetine dair ortaya çıkan arşiv ve belgeler, Suud’un duruşu ve görüşü ile mutabakat arz ediyor.
Amerikan Washington Post’tan Al-Kamen, 2008 Mart’ında şu araştırmayı yayınlıyor:
ABD Savunma Bakanlığı, idam ettirdiği Irak Devlet Başkanı Saddam Hüseyin’in saray envanterini ve devlet özel arşivini Pentagon’a taşıyor.
Kamyonlarca yer tutan arşiv belgelerinden önemli bulunanları İngilizceye tercüme ettiriyor, 5 ciltte bir araya getiriyor.
Abdulvehhab’a dair arşiv belgeleri 5. cildin ortasında sunuluyor.
Söz konusu belgelere göre, Abdülvehhab’ın dedesinin adı Süleyman değil, Shulman’dır. 
16. yüzyılda Bursa’da yaşayan Yahudi bir tüccar olan Shulman (Şulman), daha sonra Dımaşk-Şam bölgesine taşınıyor, sakal bırakıyor, Müslüman sarığı sarıyor. Ancak büyücü olduğu suçlamasıyla bu Osmanlı şehrinden kovuluyor. (Al Kamen, IraqiSpiesandthe Voodoo Secret, Washington Post, March 26, 2008; http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2008/03/25/AR2008032503055.html).
Strategic-Culture’de yazan araştırmacı WayneMadsen, Irak Devlet Muhaberatına ait “TheEmergence of WahhabismanditsHistoricalRoots / Vehhabizmin Ortaya Çıkışı ve Tarihsel Kökleri" başlıklı sözkonusu belge ve arşiv raporlarının, Pentagon tarafından Eylül 2002’de tercüme ettirilip 13 Mart 2008'de yayınlandığını yazıyor. (Wayne Madsen, TheDönmeh: TheMiddleEast’sMostWhisperedSecret (Part II), 26 Ekim 2011, Strategic Culture; http://www.strategic-culture.org/news/2011/10/26/the-doenmeh-the-middle-easts-most-whispered-secret-part-ii.html).
Bu arşiv ve belgeler, Suud’un ruhu ve kurucu aklı olan Abdülvehhab’ın Yahudi köklerini açığa çıkartıyor.
İsrail devletinin kurucu babası ve Büyük İsrail oluşumunun hamisi olan İngiliz baron Yahudi Rothschild ailesinin güdümündeki devrin İngiliz Sömürgeler Bakanlığı’nın, ajan Humpher maharetiyle imal ettiği İslamcı kisveli Şeyh Abdulvehhab ve Vehhabiliğin bugün demirlediği İsrail safını, yakın zamanda FETÖ tecrübesi geçirmiş Türk milletininbasiretle idrak etmesi gerektiği açıktır.
Türk milleti, Amerika ile BOP dansı yapmayı sürdüren Türk siyasetini de bu pencereden seyretmek ve kirli oyunu bozmak durumundadır.
Aksi halde milletimiz ülke, bölge ve dünya siyasetini bu perspektiften okuyamadığı sürece; İslam ülkelerindeki “Kahrolsun İsrail-Kahrolsun Amerika, Yaşasın İslam-Yaşasın Bilmem Kim” nümayişleri altında Filistin, Suriye, Yemen ve bölgemiz kahrolmaya, İslam medeniyeti ve Türk milleti yok olmaya devam edecektir.
Siz siz olun; bu basirete erişmek ve bu kirli oyunu bozmak için, Prof. Dr. Haydar Baş hocamızın ‘Dini ve Milli Bütünlüğümüze Yönelik Tehditler’ adlı eserini acilen bulup ‘Hoş Geldin Atatürk’ eseriyle birlikte okumaya başlayın… İslamcı kisveli kripto Amerikan ve İsrail düzenbazlarını siyaset defterinizden silin.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.