29 Haziran 2007 Cuma 00:00
AKP ?kriz işportacılığı' yapıyor
BTP Genel Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Milletvekili adayı M.E.Koç, AKP'nin Cumhurbaşkanlığı seçimi üzerinden "kriz işportacılığı" yaparak pirim edinmeye çalıştığını söyledi ~|~


Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Emin Koç ve 3 Bölge Milletvekili adayları, Zeytinburnu'nda ziyaret ettikleri esnaf ve vatandaşlarla Türkiye'nin meseleleri üzerine sohbet ettiler,

BTP'nin çözümlerini anlattılar. Zeytinburnu esnafını ziyaret programına 3. Bölge Milletvekili adayları M. Emin Koç, Coşkun Gündüz, Yunus Çalışkan, Bekir Duman, Tacettin Erdem, Sabiha Karamustafa, Sema Kavasoğlu, Orhan Dede ve BTP Zeytinburnu İlçe Başkanı Yusuf Yeni'nin yanı sıra teşkilat mensupları katıldılar.
BTP Genel Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Emin Koç, 4.5 yıllık icraatlarıyla halk nezdinde biten AKP hükümetinin, siyasi acziyet ve demokratik zafiyet içinde eline yüzüne bulaştırdığı Cumhurbaşkanlığı seçimini işportaya düşürerek pirim yapmaya çalıştığını belirtti.

Kriz yok, bayram var
Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Milletvekili adayı Koç "AKP, 4.5 yıllık icraatlarıyla esnafı perişan etti. Hükümet, işçisinden memuruna, köylüsünden çiftçisine, esnafından sanayicisine kadar halkın içinde yüzü gülen kimse bırakmadı. AKP, sadece azınlıkları memnun etti, ABD'yi memnun etti, AB ve IMF'nin rızasını aldı. 4.5 yıl boyunca AKP'nin, Türk milletini mutlu kılayım ve memnun edeyim diye bir derdi olmadı ki. Ecnebilerden aldıkları akıl ve icazetle koltuk kaptılar, onları memnun ettiler. 22 Temmuz akşamından itibaren yüce milletimizin BTP'yi tek başına iktidara taşıyarak, Türk Milletinin iktidarı ve topyekun Türk milletinin memnun olma devri başlayacaktır. Zira BTP, icraat projeleriyle, Milli Ekonomi Modeli ve Sosyal Devlet projeleriyle hizmete geliyor, Türk milletini mutlu kılmaya geliyor, demokratik ve laik Türk devletini kainat devleti yapmaya geliyor" şeklinde konuştu.

BTP Genel Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Milletvekili adayı Koç "Başbakan Erdoğan ve AKP kurmayları, 4.5 yıllık iktidarlarında milletimizin hayrına kayda değer hiçbir icraat yapmadıkları için ekranlardan ve meydanlarda vatandaşa anlatacak bir şey bulamıyorlar. Birkaç km'lik duble yoldan ve Cumhurbaşkanlığı seçimi krizinden yağ çıkartmaya çalışıyorlar. Erdoğan, vatandaştan oy almak için kriz işportacılığı yapıyor. AKP, kriz işportacılığından medet umuyor. Şu hale bakın ki, koskoca Başbakan, seçimden sonra Cumhurbaşkanlığı krizi var diyerek şantaj yapıyor. Kime şantaj yapıyorsun?! Milletimiz, AKP iktidarında devlet kurumları arasında ve devlet?millet arasında kavgadan başka ne gördü. Şimdi de hangi akla hizmet ederek, seçimden sonra kriz var diyerek şantaj yapıyorsunuz?! Seçimden sonra Türk milleti için kriz filan yok. Çünkü yüce milletimiz, BTP'yi seçim sandığından tek başına iktidar olarak çıkaracağı için, seçimden sonra bayram var. Bağımsız Türkiye şenliği var, vatandaşlık maaşı bayramı var. Demokrasi bayramı var" şeklinde konuştu.

"Bağımsız Türkiye Partisi, seçim sonrasında bağımsız, demokratik, laik, Sosyal hukuk devletimizi temsil edecek ve herkesin üzerinde uzlaşacağı bir Türk evladını Çankaya'ya çıkartacaktır" diyen BTP Genel Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Milletvekili adayı Koç, "Siyasi acziyet ve demokratik zafiyeti sebebiyle Cumhurbaşkanlığı seçimini eline?yüzüne bulaştıran ve Türk milletini adeta bölmeye kalkışan Erdoğan, milletimize kriz şantajı yapmasın? Seçimden sonra kriz filan olmayacaktır. BTP, her türlü iktidar donanımıyla ve icraat projeleriyle işbaşına gelecek, milletimiz rahat edecektir. Şayet bir krizden söz edilecekse; o kriz, AKP'de ve Erdoğan'ın zihin dünyasında var. Onların dünyalarında millet ve devlet namına zaten her zaman kriz var; çünkü kendilerine ait hiçbir çözümleri yok...

Çözümleri olmadığı gibi, danışma, istişare etme ve uzlaşma kültürleri dahi yok. Bunlar, ecnebilerden, Amerika'dan, IMF'den, AB'den ve Vatikan'dan akıl alıp icraata koymayı hükümet olmak olarak zannediyorlar. Ecnebiden konma akıl ile, elbette her iş, en kolay iş dahi krize dönüşür" şeklinde konuştu.
BTP Genel Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Emin Koç, "22 Temmuz'da BTP iktidara gelince, gerçek demokrasi tecelli edecek; devlet ve millet meseleleri, istişare ile, kurumlar ve devlet erkanı arasında müzakere ve uzlaşı ile halledilecek. Demokrasi budur. AKP, bugüne kadar demokrasiyi kullanarak 'dediğim dedik' türünden saltanat yöntemleriyle ayran kabartı, kabartmaya devam ediyor. Olan millete oluyor, olan devlete oluyor. Halbuki başka Türkiye yok. Milletimiz bunun hesabını sandıkta AKP'ye soracaktır. Bu sebeple halkımız, bu sefer BTP diyor. BTP iktidarında AKP'lilerin zihinlerindeki krizler dahil, tüm krizler çözülecektir. Çünkü BTP, icraat, çözüm ve milli duruş partisidir" şeklinde konuştu.

Esnaf, denenmişler çekilsin, diyor

Zeytinburnu esnafı, halkın artık eski denenmiş siyasilerinden ve bugüne kadar hiçbir çözümleri olmadığı halde politik ihtiraslarını tatmin için meydanlara düşmüş partilerden yaka silktiğini belirttiler. Zeytinburnu esnafı ve vatandaşlar, "Artık çözümü olanı, projesi olanı, hesabı?kitabı olanı iktidara taşıyacağız. Ecnebi güçlerin ve medyanın temcid pilavı gibi önümüze koydukları çözümsüz ve projesiz partileri önceki dönem olduğu gibi yine sandığa gömeceğiz. Bu sefer BTP diyoruz, bu sefer iş aş Haydar Baş diyoruz, bu sefer Milli Ekonomi Modeli iktidarı diyoruz" şeklinde konuştular.  
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner137