11 Nisan 2004 Pazar 00:00
İçeriden çökertiliyoruz
Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, yaptığı açıklamada, dinî bütünlüğümüzün yok edilmek suretiyle millî bütünlüğümüzün ortadan kaldırılmak, 5 bin yıldır Tevhid ehli olan Türk milletinin de böylece tarih sahnesinden silinmek istendiğine dikkat çekti.

Teslis bataklığında

yok etme operasyonu

Millî bütünlüğümüzün ortadan kalkmasına yönelik dinî bütünlüğümüzü yok etme operasyonunun özellikle "dini koruyoruz, din hürriyetini koruyoruz" diyenlerce icra edildiğine işaret eden BTP lideri Prof. Dr. Haydar Baş, Türkiye'de şu anda yapılmakta olan en büyük ihanetin dine yapılan ihanet olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Diyalog adı altında yapılan faaliyetlerle ruhen Hıristiyan ve fakat adı İslam olan, ne olduğu belli olmayan bir hilkat garibesi ortaya çıkartıyorlar. Bunu, 'Türkiye'de dinî hürriyet vardır' propagandası ve AB, ABD destekli bir hava ile Türkiye'ye hakim kılmak istiyorlar. Yani 5 bin yıllık Türk tarihini Tevhid'den teslise çevirmek istiyorlar. Yalnız bil~|~inmelidir ki Türkler hiç bir zaman putperest olmamıştır. Şamanist de olmamıştır. Moğollar şamanist olmuştur. Bu gerçeğe rağmen bizi uydurma bilgi bombardımanına tâbi tutarak Türk milletini Tevhid akidesinden uzaklaştırmak istediler. Tekrar söylüyorum; Türkler Tevhid ehlidir, her dönem Tevhid'e sarılmışlardır. O bakımdan Oğuz Kağan'ın koyduğu törelerin tamamında Tevhid hakimdir. Türk'ün töresinin temeli tamamen Tevhiddir. Onun için bu millete 'asakirilullah', yani 'Allah'ın askeri' denmiştir. Şimdi bu asil milleti teslis bataklığında yok etmeye çalışıyorlar."

'Ateizme karşı ortaklık'

manipülasyonu

Böyle bir operasyonda yer alanlar için "Tevhid için yola çıkmışlardı. Cihad diyorlardı. Ama aldılar Müslümanı, getirdiler Hıristiyan limanına bağladılar. Demirlediler" tespitinde bulunan BTP Lideri Prof. Dr. Haydar Baş, aynı kişilerin bunu yaparken "ateizme karşı ortaklık yapıyoruz" manipülasyonuna başvurduklarına işaret ederek şunları söyledi: " Kendilerini eleştirdiniz mi de başımızın etini yiyorlar. Sen Hıristiyanın avukatı mısın? Sanki Türkiye'de ateizm varmış gibi 'Biz ateizme karşı beraber oluyoruz' diyorlar. 'Ateist' dedikleri adamlar ise Ramazan'da oruç tutuyor. Ama onlar kiminle beraber oluyorsa koynundan haç çıkıyor. Ateistin cuması, cenaze namazı, bayram namazı, orucu var; buna 'ateist' diyor. Benim milletimi tarih boyu yok etmeye çalışanların safına geçiyor, ona da müsamaha türküleri yakıyor."

Gafletten uyanma

zamanı geldi, geçiyor

Türk milletine oynanan oyunların çok büyük olduğunu söylediği açıklamasında BTP Lideri Prof. Dr. Haydar Baş, sözlerini şöyle bitirdi: "Biz tarih boyu 100 küsur devlet kurduk. 16'sı imparatorluk çapında büyük devletti. O yıldızların her biri kendi ellerimizle yıktığımız imparatorluklardır. Bizi başkası gelip yok edemedi. Biz kendi kendimizi yok ettik. Şimdi de kendi kendimizi yok etme planını devreye soktular. Eğer Türkiye Cumhuriyeti Devletine bir şey olacaksa bunu gelip bir yabancı güç yapamaz. Haçlı ordusuna yamak olanlar yaparlar. Onun için şu anda bize çok büyük vazife düşüyor. Herkesi ayıktırmak düşüyor. Parti olarak bizim milletimizi ikaz etmek, ayıktırmak görevimiz var. Milleti bu gafletten mutlaka ayıktıracağız. Çünkü millet öyle hale geldi ki adam memleketi batırıyor, ülke elden gidiyor, sanki tiyatro oynanıyormuşcasına 'bir şey yok' deniliyor." r
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.