Kur’an-ı Kerîm’in; Bakara Suresi 42. ayetinde Yüce Allah şöyle buyurur: “Bilerek hakkı bâtıl ile karıştırmayın, hakkı gizlemeyin.” Şu halde, bu emre kimler itaat etti, kimler uydu diye sorsak alınan yanıt içler acısı olacaktır. Zira toplumun hali bu emre uyulmadığının en büyük ispatıdır. 
Prof. Dr. Haydar Baş; yazdığı Milli Ekonomi Modeli (MEM) Tezi ile 2005 yılında Kapitalizm putunu yıktı ve iktisat tarihinde yeni bir döneme girildi. 
İktisat devrimcisi Prof. Dr. Haydar Baş; yaptığı Ekoanaliz Programları, Millî Kahramanlarımızı Anma Programları, Uluslararası Ehl-i Beyt Sempozyumları gibi çoğaltabileceğimiz nice çalışmalarla hem milletimizin hem de insanlığın tarihine ışık tutan, “birlik ve beraberlik” çağrısı yapan, milletimizi Kapitalizm bataklığından kurtaran ve oluşturduğu parti programıyla ortada çözümsüz hiçbir sorun bırakmayan tek lider oldu.
Kaleme aldığı 14 ciltlik Ehl-i Beyt Külliyatıyla alanında tek olan eserleri ve bu eksende gerçekleştirdiği Uluslararası Ehl-i Beyt Sempozyumlarıyla Batı’nın mezhep üzerinden, millet üzerinden oynamaya yeltendiği ayrılık putunu da yıkan tek lider oldu.
Prof. Dr. Haydar Baş; Osmanlı ve ötesinden bu yana gelen Şii-Sünni çatışmasına Hünkâr Hacı Bektaş’ın torunu olarak verdiği “hepimiz biriz Ehl-i Beyt’iz” formülü ile son verdi, Şii ve Sünni’nin kardeş olduğunu ve bu kardeşliği bozmaya uğraşanların bir haçlı ittifakı olduğunu söyleyerek bu hain plana mâni olan tek lider oldu.
Herkesin vaadlerini gelişigüzel ortaya salladığı seçim meydanlarında, Prof. Dr. Haydar Baş; projeleri, hesaplamaları ve dünya iktisatçılarının “bize de anlat, hayata geçirelim” diye peşinden koştuğu tezleri, programları ve fikirleri üzerine konuşan tek lider oldu. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şahsına ve ailesine atılan ahlaksız iftiraları ve ithamları engin bilgi ve birikimiyle bertaraf edip Atatürk’ün Peygamber soyundan geldiğini ifade eden tek lider oldu. 
Peki herkesin dünya menfaatleri peşinde koştuğu şu zamanda gerçekleri korkusuzca kim ifade etti, gözler önüne kim serdi? El cevap Prof. Dr. Haydar Baş!
Yüce Türk Milleti’ni atalarına, gazi ve şehitlerine, Atatürk’üne düşman etmeye çalışan bâtıl takımı ve yandaşlarının oyunlarına, hangi lider Hakk’ın rızası için ses çıkarıp gerçekleri dile getirdi? Televizyon ekranlarında fon müzikle şiir okumak, ebabil kuşlarını anlatmakla yetinen siz efendiler niye Haydar Hoca’nın yanında olmadınız? 
Fetö belasını yirmi sene evvel haber verdiğinde niye korkup saklandınız ve Hakkın yanında yer almadınız? Domuz eti kasaplık et oldu ses çıkarmadınız, zina suç olmaktan çıkarıldı karışmadınız, kilise evleri Müslüman mahallelerinde ayin yaptı ve sizler de buna eşlik ettiniz. 
Allah’ın, “Onların dinine uymadıkça, Yahudiler ve Hıristiyanlar senden memnun olmazlar” (Bakara, 120) emrini hiçe saydınız onların dualarına iftar sofralarında amin dediniz ve dinler arası diyalog fitnesine yani Vatikan projesine çanak tutup “Muhammed’siz cennete girilir yeter ki Allah’a inansın” dediniz ve buz gibi mürted oldunuz. 
Sosyal medyanın şaşaasına kapılarak makam ve mevki uğruna sustunuz, İslam dünyasında Şii ve Sünni diye kamplaşmaya gittiniz, İmam Ali’yi karalamak adına mübarek babası Ebu Talib’e iftira atmaktan da çekinmediniz, 80 yıllık gelenek olan Andımızın söylenmesine gereksiz gözüyle baktınız ama kilise çanlarını duymaktan rahatsız olmadınız, anladık dediniz söz verdiniz ve emir aldığınız yerden korkup sözünüzden de döndünüz, Hakkı gizlediniz. Ama Haydar Hoca bu putu da yıktı!
Zamanında marjinal bir grup diyerek görmezden geldiğiniz ama en çok da O’ndan korktuğunuz Haydar Hoca’nın arkasında başta BRICS ülkeleri olmak üzere bugün 4 milyar insan var. Yüce Türk Milleti Allah’ın hükmüne uyarak ‘hakkı bâtıl ile örtmüyor ve hakkı gizlemiyor’, Haydar Baş Hoca’nın herkesi Ehl-i Beyt sancağı altında buluşturacağını ve ülkemizin tek kurtuluş yolunun O’nun fikir ve projelerinde olduğunu biliyor. Tüm engellemelere rağmen Prof. Dr. Haydar Baş ve ekibi bu memleketin kurtuluşu için refahı için davasında dimdik duruyor, aziz milletimiz ise tıpkı şanlı tarihimizde olduğu gibi üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor ve Haydar Baş Hoca’nın yanında; Hakk’ın ve haklının yanında, hakkı için Hakk’la beraber batılla savaşıyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.