02 Ekim 2006 Pazartesi 00:00
113 Okunma
2. ve 3. ligde alınan sonuçlar
Türk Telekom Lig A, Lig B ve Üçüncü Futbol Ligi'ne dün yapılan maçlarla devam edildi. Sonuçlar şöyle: ~|~


Türk Telekom Lig A 
Eskişehirspor-Uşakspor........................................( 0 - 0 )
İstanbulspor-Gaziantep B.Belediyespor................( 2 - 1 )
Türk Telekom-Samsunspor....................................( 5 - 1 )
Diyarbakırspor-Elazığspor.....................................( 2 - 0 )
Mardinspor-Karşıyaka...........................................( 0 - 3 )
İstanbul B.Belediyesi-Gençlerbirliği OFTAŞ............( 1 - 2 )
Orduspor-Kasımpaşa............................................( 2 - 4 ) 

Lig B
2. Grup 
Fethiyespor-Nazilli Belediyespor...........................( 3 - 2 )
Alanyaspor-Turgutluspor.......................................( 2 - 2 )
Tarsus İdmanyurdu-Bucaspor................................( 3 - 0 )
Muğlaspor-Mersin İdmanyurdu...............................( 3 - 3 ) 

3. Grup
 Kardemir Karabükspor-Çankırı Belediyespor........( 1 - 0 )
Boluspor-Maltepespor...........................................( 2 - 0 )
Zeytinburnuspor-Kartalspor..................................( 2 - 2 )
Darıca Gençlerbirliği-Keçiörengücü.........................( 1 - 3 ) 

4. Grup 
Tokatspor-Giresunspor.......................................( 1 - 0 )
Yeni Kırşehirspor-Arsinspor...................................( 1 - 2 )
Erzincanspor-Kırıkkalespor....................................( 0 - 2 )
Pazarspor-Erzurumspor.........................................( 1 - 0 ) 

Üçüncü Lig
1. Grup 
Kilis Belediye-Diyarbakır Kayapınar Belediye..........( 2 - 0 )
Aksarayspor-Ceyhanspor.......................................( 1 - 2 )
Batman Petrolspor-Mersin Bü.Belediyesi................( 1 - 0 )
Şırnakspor-Belediye Vanspor..................................( 1 - 0 ) 

2. Grup 
Ankara Demir-Artvin Hopaspor...............................( 2 - 1 )
Gümüşhanespor-Bugsaşspor.................................( 2 - 2 )
Demirçelik Divriğispor-Tarım Kredi...........................( 1 - 1 )
Sürmenespor-Değirmenderespor...........................( 0 - 1 )
Gazi Belediyespor-Iğdırspor...................................( 3 - 1 ) 

3. Grup  Afyonkarahisarspor-Altınordu...................( 2 - 0 )
Sidespor-Bozüyükspor...........................................( 0 - 0 )
Aydınspor-Denizli Belediyespor..............................( 2 - 2 )
Akhisar Belediyespor-Ispartaspor..........................( 1 - 2 )
Göztepe-Balıkesirspor............................................( 2 - 1 )
Bursa Merinosspor-Yeni Burdurspor.......................( Ertelendi)
Kütahyaspor-Nilüfer Belediyespor..........................( 1 - 1 )
Mustafa Kemalpaşaspor-Aliağa Belediyespor.........( 2 - 0 )

4. Grup 
Küçükçekmecespor-Orhangazispor.........................( 1 - 0 )
Beykoz 1908-Kastamonuspor.................................( 1 - 1 )
Çorluspor-Alibeyköy................................................( 1 - 1 )
Bilecikspor-Tepecik Belediyespor.............................( 1 - 2 )
Orhangazispor-Gaziosmanpaşa..............................( 1 - 5 )
Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Bakırköyspor..............( 0 - 1 )
Zonguldakspor-Gölcükspor......................................( 3 - 0

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100