Bu haber kez okundu.

3 büyükler Avrupa arenasında
Futbolda Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde ilk hafta ile UEFA Kupası'nda ilk tur ilk maçları yarından itibaren yapılacak. ~|~

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde ilk hafta maçları (E), (F), (G) ve (H)gruplarında yarın, (A), (B), (C) ve (D) gruplarında da 14 Eylül Çarşamba günü oynanacak.
Ligde Türkiye'yi temsil eden ve (E) Grubu'nda yer alan Fenerbahçe,gruptaki ilk maçında, İtalya'nın ünlü ekibi AC Milan ile yarın deplasmanda karşı karşıya gelecek. Guiseppe Meazza Stadı'ndaki maç, TSİ 21.45'de başlayacak.

UEFA Kupası'ndaki Türk temsilcilerinden de Beşiktaş, bu turdaki rakibi İsveç'in Malmö FF takımıyla 15 Eylül Perşembe günü İstanbul BJKİnönü Stadı'nda ilk maça çıkarken, aynı gün Galatasaray da Norveç'in Tromso IL takımıyla Tromso kentindeki Alfheim Stadı'nda mücadele edecek.
Beşiktaş'ın karşılaşması saat 20.00, Galatasaray'ın maçı ise 21.30'da başlayacak.Kupada ilk turun rövanş maçları ise 29 Eylül Perşembe günü yapılacak ve 2. tur gruplarına kalacak takımlar belli olacak.

Avrupa kupalarında haftanın maç programı şöyle:

AVRUPA ŞAMPİYONLAR LİGİ
Yarın: (Tüm maçlar TSİ 21.45'de)

 (E) Grubu:
 AC Milan (İtalya)-Fenerbahçe (Türkiye)
 PSV Eindhoven (Hollanda)-FC Schalke 04 (Almanya)
 (F) Grubu:
 Olympique Lyon (Fransa)-Real Madrid (İspanya)
 Pire Olympiakos (Yunanistan)-Rosenborg BK Trondheim (Norveç)
 (G) Grubu:
 FC Chelsea (İngiltere)-RSC Anderlecht (Belçika)
 Real Betis Sevilla (İspanya)-FC Liverpool (İngiltere)
 (H) Grubu.
 Glasgow Rangers (İskoçya)-FC Porto (Portekiz)
 FC Artmedia Bratislava (Slovakya)-FC Internazionale Milan (İtalya)
 
 14 Eylül Çarşamba: (Tüm maçlar TSİ 21.45'de)
 (A) Grubu:
 SK Rapid Wien (Avusturya)-FC Bayern Münih (Almanya)
 Club Brugge (Belçika)-FC Juventus Torino (İtalya)
 (B) Grubu:
 AC Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)-AFC Ajax Amsterdam (Hollanda)
 Arsenal (İngiltere)-FC Thun (İsviçre)
 (C) Grubu:
 Udinese Calcio (İtalya)-Panathinaikos (Yunanistan)
 SV Werder Bremen (Almanya)-FC Barcelona (İspanya)
 (D) Grubu:
 Villarreal CF (İspanya)-Manchester United (İngiltere)
 Benfica SL Lizbon (Portekiz)-OSC Lille (Fransa)
 
UEFA KUPASI
 
 15 Eylül Perşembe:
 17.00 Krylya Sovetov Samara (Rusya)-AZ Alkmaar (Hollanda)
 17.30 VFB Stuttgart (Almanya)-NK Domzale (Slovenya)
 18.00 CSKA Moskova (Rusya)-FC Midtjylland (Danimarka)
 18.00 Zenit Saint Petersburg (Rusya)-AEK Atina (Yunanistan)
 19.00 Vitoria Setubal (Portekiz)-Sampdoria Cenova (İtalya)
 19.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna)-Debreceni VSC (Macaristan)
 19.00 Halmstads BK (İsveç)-Sporting Club Lizbon (Portekiz)
 19.15 TSV Bayer 04 Leverkusen (Almanya)-PFC CSKA Sofya (Bulgaristan)
 19.30 FK Teplice (Çek Cumhuriyeti)- RCD Espanyol Barcelona (İspanya)
 19.30 FC Litex Loveç (Bulgaristan)-KRC Genk (Belçika)
 19.45 Viking FK Stavanger (Norveç)-FK Austria Wien (Avusturya)
 20.00 FS Stade Rennes (Fransa)-CA Osasuna (İspanya)
 20.00 Beşiktaş (Türkiye)-Malmö FF (İsveç)
 20.00 Feyenoord Rotterdam (Hollanda)-AFC Rapid Bükreş (Romanya)
 20.00 SK Brann Bergen (Norveç)-Lokomotiv Moskova (Rusya)
 20.30 PAOK Selanik (Yunanistan)-Metalurg Donetsk (Ukrayna)
 20.30 Grasshoppers Zürih (İsviçre)-Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya)
 20.30 FC Basel (İsviçre)-NK Siroki Brijeg (Bosna-Hersek)
 20.30 Maccabi Petah Tikva (İsrail)-FK Partizan Belgrad (Sırbistan&Karadağ)
 20.30 Valerenga IF (Norveç)-Steaua Bükreş (Romanya)
 21.00 RC Lens (Fransa)-Groclin Grodzisk Wielkopolski (Polonya)
 21.00 Apoel Lefkoşa (Kıbrıs Rum Kesimi)-Hertha BSC Berlin (Almanya)
 21.00 SK Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)-FC Cork City (İrlanda Cumhuriyeti)
 21.15 FK Kızılyıldız Belgrad (Sırbistan&Karadağ)-SC Braga (Portekiz)
 21.15 Brondby IF (Danimarka)-FC Zürih (İsviçre)
 21.30 AJ Auxerre (Fransa)-PFC Levski Sofya (Bulgaristan)
 21.30 KFC Germinal Beerschot Anvers (Belçika)-Olympique Marsilya (Fransa)
 21.30 Hamburg SV (Almanya)-FC Kopenhag (Danimarka)
 21.30 Tromso IL (Norveç)-Galatasaray (Türkiye)
 21.45 Graz AK (Avusturya)-RC Strasbourg (Fransa)
 21.45 Dinamo Bükreş (Romanya)-Everton (İngiltere)
 21.45 FC Hibernian (İskoçya)-Dnepr Dnepropetrovsk (Ukrayna)
 22.00 AS Monaco (Fransa)-Willem II Tillburg (Hollanda)
 22.00 Middlesbrough (İngiltere)-Skoda Xanthi (Yunanistan)
 22.00 Banik Ostrava (Çek Cumhuriyeti)-SC Heerenveen (Hollanda)
 22.00 US Citta di Palermo (İtalya)-Anorthosis Famagusta (Kıbrıs Rum Kesimi)
 22.00 AS Roma (İtalya)-Aris Selanik (Yunanistan)
 22.15 Bolton Wanderers (İngiltere)-Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan)
 22.30 Vitoria SC Guimaraes (Portekiz)-TS Wisla Krakow (Polonya)
 22.30 FC Sevilla (İspanya)-FSV Mainz 05 (Almanya)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100