Bu haber kez okundu.

Bursa, Telekom'a takıldı; 0-0
Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi 19. hafta erteleme maçında Bursaspor, kendi sahasında Türk Telekomspor ile 0-0 berabere kaldı. İkinci ligde diğer erteleme maçları ise bugün oynanacak. ~|~


MAÇTAN DAKİKALAR
25. dakikada orta sahadan atılan topla buluşan Alp'in vuruşunda kaleci Yavuz, topu ayaklarıyla kornere çeldi.
56. dakikada Serdar Topraktepe'nin pasında topla buluşan Yunus'un çektiği şutta kaleci Alişan tehlikeyi önledi.
82. dakikada Orhan'ın pasında topla buluşan Serdar Topraktepe'nin vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluşurken, orta hakem golü ofsayt gerekçesiyle iptal etti.
Bu arada, karşılaşmanın hakemleri, Samsunspor - Çaykur Rizespor maçında yaşanan olayları protesto etmek amacıyla karşılaşmayı 5 dakikada geç başlattılar.

STAT: Bursa Atatürk
HAKEMLER: Barış Şimşek xxx, İsmail Köse xx, Ahmet Çiftçi xxx
BURSASPOR: Yavuz xxx, Ömer Aysan x (Bülent dk. 29 xx), Ünsal xx, Serdar Kurtuluş xxx, Egemen x, İbrahim xx, Serdar Topraktepe xxx (Ömer Kaplan dk. 85 x), Fresineanu xxxx, Burak xx, Serkan Reçber xx (Orhan Alemdar dk. 54 xx), Yunus xxx
TEKNİK DİREKTÖR: Raşit Çetiner
TÜRK TELEKOMSPOR: Alişan xx, Mehmet xx, İsa x, Ömer x, Erhan xx, Onur xxx, Hakan xx, Sinan x (Tolga dk. 79 x), Alp xx (Serdar dk. 71 x), Serdar xxx, Aykan xx
TEKNİK DİREKTÖR: Muharrem Uğur
SARI KARTLAR: Fresineau, Serkan Reçber, Yunus (Bursaspor), Hakan, İsa (Türk Telekomspor)

İkinci Futbol Ligi'nde erteleme mesaisi
İkinci Futbol Ligi'nde heyecan, bugün yapılacak maçlarla sürecek. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, İkinci Lig'de bugün yapılacak maçların programı şöyle:

(A) Kategorisi
20.00 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Antalya Atatürk)
14.30 Akçaabat Sebatspor-Çanakkale Dardanelspor (Fatih)
14.30 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Yozgatspor-Altay (Şehir)
20.00 Karşıyaka-Uşakspor (Altay Alsancak)
14.30 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-İstanbulspor (Çetin Emeç)

30 Mart Perşembe:
19.00 Sakaryaspor-Kocaelispor (Sakarya Atatürk)
14.30 Mersin İdmanyurdu-Mardinspor (Tevfik Sırrı Gür)

(B) Kategorisi
Yükselme Grubu

14.30 Kartalspor-Alanyaspor (Kartal)
14.30 Bucaspor-Kasımpaşa (Buca)
14.30 Eskişehirspor-Siirtspor (Eskişehir Atatürk)
14.30 Kahramanmaraşspor-İnegölspor (Hanefi Mahçiçek)
14.30 Ünyespor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Ünye)

1. Klasman Grubu
14.30 Fatih Karagümrük-Eyüpspor (Vefa)
14.30 Güngören Belediyespor-Sarıyer (Mimar Yahya Baş)
14.30 İstanbul Maltepespor-Yıldırım Bosnaspor (Maltepe)
14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Küçükköyspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

5. Klasman Grubu
14.30 Batman Petrolspor-Cizrespor (16 Mayıs)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100