Bu haber kez okundu.

Efes son şampiyona acımadı... Potada diğer maçlarımız
Basketbolda, ULEB Erkekler Avrupa Ligi'nde Efes Pilsen, geçen sezonun şampiyonu Maccabi Elite Tel Aviv'i 90-88 yenerken, gruptaki 4. maçını da kazanarak liderliğini sürdürdü. ~|~

MAÇ KARNESİ
Salon: Abdi İpekçi 
Hakemler: Brazauskas xx (Litvanya), Voreadis xx (Yunanistan), Garcia xx (İspanya)
Efes Pilsen: Popovic xxx 21, Granger xx 8, Domercant xxx 19, Prkacin xxx 13, Kaya xxx 17, Ender xx 3, Kerem xx 4, Cenk xx 5
Maccabi Elite Tel Aviv: Solomon xx 28, Burstein xx 8, Parker xx 11, Baston xxx 29, Vujcic xx 9, Arnold x, Sharp x 3, Green x, Penney x, Shason x
1. periyot: 20-23
Devre: 46-41 (Maccabi Elite Tel Aviv lehine)
3. periyot: 68-66
Beş Faul Alan: 35.54 Granger (Efes Pilsen)

Real Madrid: 70 - Ülkerspor: 58

Ülkerspor, ULEB Erkekler Avrupa Ligi (C) Grubu 4. maçında deplasmanda İspanya'nın Real Madrid takımına 70-58 yenilerek 3. mağlubiyetini aldı.

Salon: Palacio Vistalegre
Hakemler: Jungrand xx (Finlandiya), Cerebuch xx, Paternico xx (İtalya)
Real Madrid: Bullock xxx 15, Sonko xx , Gelabale xxx 14, Hervelle xxx 10, Reyes xxx 4, Sonseca x , Garcia x , Tomas xxx 18, Sinanoviç x 1, Gonzalez x 2, Nunes x, Hamilton xx 6
Ülkerspor: Cüneyt xx 9, Ömer x 3 , Trepagnier xx 7, Mirsad xxx 10, Haislip xx 10, Stefanov xx 9, İbrahim xx 8, Oğuz x, Pasaliç x 2, Bekir
1. periyot: 20-21
Devre: 39-35 (Real Madrid lehine)
3. periyot: 61-45
Beş Faulle Çıkan: 38.15 Haislip (Ülkerspor)

Fenerbahçe: 72 - Spartak Moskova Region: 76

FIBA Bayanlar Avrupa Kupası (F) Grubunda mücadele eden Fenerbahçe, 6. ve son maçında Rusya'nın Spartak Moskova Region takımına 76-72 yenildi.

Salon: Caferağa
Hakemler: Raul Chaves (İspanya) xx, Markus Grievink (Almanya) xx
Fenerbahçe: Nilay xx 7, White xxx 13, Powell xx 8, Nevriye xx 12, Zanze xxx 18, Şaziye xx 10, Nalan x 2, Serap x 2, Esra x, Korel x
Spartak Moskova Region: Patricia xxx 12, Catchings xxx 15, Williams xxx 13, Fröhlich xxxx 18, Tokareva xxx 11, Karpunina xx 2, Bezgina xx 5
1. periyot: 21-17
Devre: 45-45
3. periyot: 57-65

Beşiktaş Cola Turka: 69 - Kzcaha-Zalk Kaporozhye: 65

Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımı, FIBA Avrupa Kupası'nda, Ukrayna'nın Kzcaha-Zalk Kaporozhye takımını 69-65 yendi. Grubundaki 6. maçını da kazanan Beşiktaş, böylece grubu lider tamamladı ve 2. tur için saha avantajı elde etti.

Salon: Akatlar
Hakemler: Nikolaos Agadokos (Yunanistan) xxx, Genadi Pononorev (Rusya) xxx
Beşiktaş: Selwyn xx 7, Nüjde xx 5, Johnson xxxx 30, Yasemin xx 5, Roberts xxx 14, Boonen xx 3, Nihan xx 5, Esra x, Nazlı x
Kzcaha-Zalk Kaporozhye: Mashcenko xx 9, Kyrychenk xx 7, Kryshtal xx 8, Lazonova xx 11, Shablinska x 2, Silyanova xx 12, Kvasnika xx 6, Boiko xx 10
1. periyot: 24-15
Devre: 38-36 (Beşiktaş lehine)
3. periyot: 55-48

Bandırma Banvitspor: 65 - Kapfenberg: 62

Basketbolda, FIBA Avrupa Erkekler Çalenç Kupası (F) Grubu'nda mücadele eden Bandırma Banvitspor, kendi sahasında Avusturya'nın Kapfenberg takımını 65-62 mağlup ederek, bir üst tura yükseldi.

Salon: Kara Ali Acar
Hakemler: Gil Oved (İsrail) xx, Milan Adamovic (Bosna-Hersek) xx
Bandırma Banvitspor: Ümit xxx 15, Can xxx 3, Ersin xxx 8, Onur xxx 7, Radosevic xxx 9, Moore xx 2 , Polat xx 4, Petrov x 4, Ufuk Kaçar xx 5, Ufuk Gürgen xx 4, Önder xx 4
Kapfenberg: Armin xxx 9, Prosper xxx 10, Shawn xxx 18, Adnan Bajramovic xx 5, Tilo xxx 11, Christian xx 4, Alexander x, Martin x, Heinz xx 4, Jürgen x 1
1. periyot: 24-18
Devre: 36-28 (Bandırma Banvitspor lehine) 3. periyot: 52-41

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100