Bu haber kez okundu.

Futbolda bugün
Futbolda Turkcell Süper Ligi'ne 5. hafta maçlarıyla devam edilirken, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 2., 3., 4. ve 5. gruplarda 3., 1. Grup'ta ise 6. hafta karşılaşmaları yapılacak. Günün programı şöyle: ~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ

20.00 Samsunspor-Vestel Manisaspor (Samsun 19 Mayıs)
20.00 Gençlerbirliği-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Denizlispor-Ankaragücü (Denizli Atatürk)
17.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Galatasaray-Sivasspor (Ali Sami Yen)


İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ

19.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk)
19.00 Antalyaspor-Uşakspor (Antalya Atatürk)
19.00 Yozgatspor-Orduspor (Şehir)
19.00 Sakaryaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Sakarya Atatürk)
19.00 Karşıyaka-İstanbulspor (Altay Alsancak)
16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Altay (Bayrampaşa Çetin Emeç)
16.00 Akçaabat Sebatspor-Mardinspor (Akçaabat Fatih)
16.00 Türk Telekomspor-Kocaelispor (Türk Telekom)
16.00 Elazığspor-Çanakkale Dardanelspor (Elazığ Atatürk)


İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

1. Grup:
16.00 Pendikspor-Küçükköyspor (Pendik)
16.00 Sarıyer-Kasımpaşa (Yusuf Ziya Öniş)
16.00 Güngören Belediyespor-Kartalspor (Mimar Yahya Baş)
16.00 İstanbul Maltepespor-Yıldırım Bosnaspor (Kartal)
16.00 Anadolu Üsküdar 1908-Fatih Karagümrük (Beylerbeyi 75. Yıl)
 
2. Grup:
16.00 Turgutluspor-Bucaspor (7 Eylül)
16.00 Muğlaspor-Marmaris Belediyespor (Muğla Atatürk)
16.00 Aydınspor-Adana Demirspor (Aydınspor)
 
3. Grup:
19.00 Eskişehirspor-Yalovaspor (Eskişehir Atatürk)
16.00 Aksarayspor-Yeni Kırşehirspor (Aksaray Atatürk)
16.00 Kırıkkalespor-Tarsus İdmanyurdu (Fikret Karabudak)
16.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca)
  
4. Grup:
19.00 Kardemir Karabükspor-Pazarspor (Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Ünyespor-Çankırı Belediyespor (Ünye)
16.00 Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Ankara Demirspor (Yenikent ASAŞ)
16.00 Erzurumspor-Zonguldakspor (Cemal Gürsel)
 
5. Grup:
16.00 Siirtspor-Batman Petrolspor (Siirt Atatürk)
16.00 Cizrespor-Hatayspor (Cirze)
16.00 Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor (11 Nisan)
16.00 İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor (5 Temmuz)
16.00 Osmaniyespor-Kahramanmaraşspor (7 Ocak)

Anahtar Kelimeler:
futbolda bugün
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100