Bu haber kez okundu.

Futbolda dün alınan sonuçlar...
Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e dün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~


TURKCELL SÜPER LİGİ
      Ankaragücü-Diyarbakırspor...............................( 5 - 1 ).
      Sivasspor-Kayseri Erciyesspor..........................( 3 - 0 ).
      Malatyaspor-Gençlerbirliği.................................( 1 - 3 ).
      Gaziantepspor-Denizlispor...............................( 1 - 0 ).
      Konyaspor-Çaykur Rizespor.............................( 3 - 1 ).
      Beşiktaş-Ankaraspor........................................( 3 - 0 ).
      Kayserispor-Fenerbahçe..................................( 1 - 0 ).

SÜPER LİG'DE GÖRÜNÜM...

      
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      Orduspor-Sakaryaspor.....................................( 2 - 2 ).
      Mersin İdmanyurdu-İstanbul B.Belediyesi.........( 1 - 1 ).
      Uşakspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi......( 0 - 3 ).
      Dardanelspor-Antalyaspor...............................( 0 - 1 ).
      Mardinspor-Karşıyaka......................................( 1 - 1 ).
      Akçaabat Sebatspor-Yozgatspor......................( 1 - 1 ).
      İstanbulspor-Kocaelispor.................................( 3 - 0 ).
      Altay-Türk Telekomspor....................................( 2 - 2 ).
      Elazığspor-Bursaspor.......................................( 2 - 0 ).
      
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
     YÜKSELME GRUBU
      Bucaspor-Kartalspor...........................................( 0 - 2 ).
      Gençlerbirliği ASAŞ-Kahramanmaraşspor............( 1 - 0 ).
      Kasımpaşaspor-Eskişehirspor.............................( 2 - 0 ).
      Alanyaspor-Siirtspor............................................( 3 - 2 ).
      İnegölspor-Ünyespor..........................................( 0 - 1 ).
     
     1. KLASMAN GRUBU
      Fatih Karagümrük-Anadolu Üsküdar 1908...........( 1 - 1 ).
      Pendikspor-İstanbul Maltepespor........................( 3 - 0 ).
      Eyüpspor-Güngören Belediyespor........................( 1 - 1 ).
      Küçükköyspor-Sarıyer...........................................( 0 - 1 ).
     
     2. KLASMAN GRUBU
      Muğlaspor-Nazilli Belediyespor............................( 0 - 0 ).
      Turgutluspor-Adana Demirspor............................( 1 - 1 ).
      Aydınspor-Marmaris Belediyespor........................( 0 - 0 ).
     
     4. KLASMAN GRUBU
      Kardemir Karabükspor-Boluspor..........................( 1 - 2 ).
      Ankara Demirspor-Erzurumspor...........................( 2 - 0 ).
      Pazarspor-Giresunspor........................................( 0 - 0 ).
      Zonguldakspor-Çankırı Belediyespor....................( 2 - 2 ).
     
     5. KLASMAN GRUBU
      Şanlıurfaspor-Hatayspor.......................................( 0 - 1 ).
      Batman Petrolspor-İskenderun Demirçelik............( 2 - 3 ).
      Cizrespor-Osmaniyespor......................................( 3 - 1 ).
      Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor...................( 1 - 0 ).

İKİNCİ LİG'DE PUAN DURUMLARI...

     
ÜÇÜNCÜ LİG
     1. GRUP
      Erzincanspor-Diyarbakır B.Şehir Bld. DİSKİ.............( 3 - 1 ).
      Bitlis Özgüzelderespor-Nusaybin Demirspor...........( 0 - 0 ).
      Iğdırspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi..................( 2 - 2 ).
      Diyarbakır Kayapınar Bld.-Batman Bldi....................( 0 - 0 ).
      Karsspor-Kilis Belediyespor.....................................( 1 - 0 ).
      Nevşehirspor-Ceyhanspor.......................................( 1 - 0 ).
     
      2. GRUP
      Çubukspor-Tokatspor............................................(Tatil edildi).
      Araklıspor-Etimesgut Şekerspor............................( 0 - 3 ).
      Bulancakspor-Çorumspor......................................( 2 - 1 ).
      Ofspor-Ankara Tarım Kredispor..............................( 3 - 0 ).
      BUGSAŞ Spor-Trabzon Değirmenderespor.............( 1 - 1 ).
      AB Kızılcahamam Belediye-Demirçelik Divriği..........( 1 - 1 ).
      Gazi Belediyespor-Gümüşhanespor.......................( 0 - 0 ).
     
      3. GRUP
      Fethiyespor-Sidespor...............................................( 2 - 0 ).
      Ispartaspor-Yeni Ereğlispor.....................................( 0 - 0 ).
      Keçiörengücü-Afyonkarahisarspor...........................( 3 - 0 ).
      Göztepe-Akhisar Belediye Gençlikspor.....................( 0 - 0 ).
      Denizli Belediyespor-Altınordu..................................( 4 - 0 ).
      Nilüfer Belediyespor-Yeni Burdur. Gençspor..............( 6 - 0 ).
      Akseki Aromaspor-Aliağa Belediyespor.....................( 0 - 4 ).
     
      4. GRUP
      Bilecikspor-Gölcükspor...............................................( 0 - 1 ).
      Çorluspor-Gaziosmanpaşaspor..................................( 1 - 1 ).
      Orhangazispor-Zeytinburnuspor................................( 1 - 1 ).
      Küçükçekmecespor-Bakırköyspor...............................( 2 - 2 ).
      Beylerbeyi-Mustafakemalpaşaspor............................( 0 - 0 ).
      Alibeyköyspor-ESKİ Spor............................................( 4 - 0 ).
      Gebzespor-Kastamonuspor.......................................( 2 - 0 ).

ÜÇÜNCÜ LİG'DE PUAN DURUMLARI...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100