Bu haber kez okundu.

Futbolda dün alınan sonuçlar...
Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) Kategorisi ve (B) Kategorisi 1. ve 3. Klasman Grubu ile Üçüncü Lig'e yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar ve bugünün programı şöyle... ~|~


Turkcell Süper Ligi
Ankaraspor-Vestel Manisaspor...........................( 3 - 1 )
Fenerbahçe-Galatasaray....................................( 4 - 0 )

İkinci Lig (A) Kategorisi
İstanbulspor-Mardinspor................................( 2 - 1 ) 

İkinci Lig (B) Kategorisi
1. Klasman Grubu 
Sarıyer-Pendikspor.....................................( 2 - 0 )

3. Klasman Grubu 
Aksarayspor-OYAK Renault...............................( 1 - 0 )
Kırıkkalespor-Yalovaspor...............................( 0 - 0 )
Darıca Gençlerbirliği-Yeni Kırşehirspor................( 4 - 2 )
 Bursa Merinosspor-Tarsus İdmanyurdu....................( 0 - 1 )

Üçüncü Lig 4. Grup 
Mecidiyeköy-Çorluspor..................................( 1 - 2 ) 

GÜNÜN PROGRAMI
Süper Lig
16.00 Gençlerbirliği?Denizlispor (Ankara 19 Mayıs); Vedat Yüksel
16.00 Diyarbakır?K.Erciyesspor (D.Bakır Atatürk); Cem Papila
16.00 Konyaspor?Malatyaspor (Atatürk); Hüseyin Göçek
16.00 Kayserispor?Gaziantep (B.Bld. Atatürk); Serdar Tatlı
16.00 Samsunspor?Ankaragücü (19 Mayıs); Fırat Aydınus
16.00 Çaykur Rize?Trabzonspor(Atatürk); Kuddusi Müftüoğlu
19.00 Beşiktaş?Sivasspor (BJK İnönü); Barış Şimşek

2. Lig A Kategorisi
19.00 Antalyaspor?Karşıyaka
19.00 Altay?Ç.Dardanel
19.00 Bursaspor?Orduspor
14.30 Türk Telekomspor?Yozgat
19.00 Kocaelispor?Elazığspor
14.30 Gaziantep B.Bld.?A.Sebat
14.30 Uşakspor?M.İdmanyurdu
24 Nisan Pazartesi:
20.00 Sakarya?İstanbul B.Bld.
2. Lig B Kategorisi

Yükselme Grubu:
14.30 Kahramanmaraş?Kartal
14.30 Eskişehirspor?Bucaspor
14.30 Siirtspor?G.Birliği ASAŞ
14.30 İnegölspor?Kasımpaşa
14.30 Alanyaspor?Ünyespor

1. Klasman Grubu:
14.30 Güngören Bld.?Karagümrük
14.30 Yıldırım Bosna?Eyüpspor
14.30 İst. Maltepe?A.Üsküdar
4. Klasman Grubu:
14.30 Boluspor?K.Karabük
14.30 Erzurum?Ankara Demir
14.30 Giresunspor?Pazarspor
14.30 Çankırı Bld.?Zonguldak

Üçüncü Lig
1. Grup:

Iğdırspor?Karamanspor
D.Kayapınar?B.Özgüzeldere
Kars?Erzincanspor
Ceyhanspor?Gaski
Kilis Bld.?Şırnakspor
Batman Bld.?D.Bakır B. DİSKİ
Mersin B.Bld.?Nusaybin Demir
Nevşehirspor?Antakyaspor

2. Grup:

Ofspor?Bulancakspor
Bugsaş?Artvin Hopaspor
AB. Kızılcahamam Bld.?Araklı
Gümüşhane?Çubukspor
Demir Çelik Divriği?Tokat
Değirmendere?E.Şeker A.Ş.
Tarım Kredispor?Arsinspor
3. Grup:
Denizli Bld.?Göztepe A.Ş.
Konya Şeker?Keçiörengücü
Aliağa Bld.?Fethiyespor
Yeni Burdur Genç?Side
Kütahya?Yeni Ereğlispor
Altınordu?A.K.Hisarspor
Akseki Aroma?Akhisar Bld.

4. Grup:
Beylerbeyi A.Ş.?Küçükçekmece
Alibeyköyspor?Orhangazispor
Kastamonuspor?Bilecikspor
Beykoz 1908 A.Ş?Gölcük
Eski?Gaziosmanpaşa
M.Kemalpaşa?Zeytinburnu
Gebze?Bakırköyspor

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100