Bu haber kez okundu.

Futbolda dün alınan sonuçlar ve günün programı
Türkiye Liglerinde heyecan devam ediyor. Dün oynanan maçlarda alınan sonuçlar ve günün programı şöyle... ~|~

DÜN OYNANAN MAÇLARDA ALINAN SONUÇLAR;

TURKCELL SÜPER LİGİ
Gaziantepspor-Ankaragücü..............................( 1 - 1 ).
Denizlispor-Çaykur Rize....................................( 2 - 0).
Galatasaray-Beşiktaş........................................( 3 - 2 ).

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
4. GRUP
Çankırı Belediyespor-Boluspor.........................( 0 - 1 ).

ÜÇÜNCÜ LİG
1. GRUP
Nusaybin Demirspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi.......( 0 - 1 ).

3. GRUP
Göztepe-Denizli Belediyespor..........................( 4 - 0 ).

BUGÜN OYNANACAK MAÇLAR;

Turkcell Süper Ligi
19.00 Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediye Atatürk)
14.00 Samsunspor-Malatyaspor (Samsun 19 Mayıs)
14.00 Gençlerbirliği-Diyabakırspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Trabzonspor-Ankaraspor (Hüseyin Avni Aker)
14.00 Sivasspor-Konyaspor (4 Eylül)

İkinci Lig (A) Kategorisi
13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Kocaelispor (Çetin Emeç)
13.30 Akçaabat Sebatspor-İstanbulspor (Fatih)
19.00 Bursaspor-Çanakkale Dardanelspor (Bursa Atatürk)
13.30 Mardinspor-Orduspor (21 Kasım)
19.00 Antalyaspor-Sakaryaspor (Antalya Atatürk)
13.30 Karşıyaka-Türk Telekomspor (Altay Alsancak)
13.30 Yozgatspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Şehir)
13.30 Elazığspor-Uşakspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Altay (Tevfik Sırrı Gür)

İkinci Lig (B) Kategorisi
2. Grup:
13.30 Turgutluspor-Aydınspor (7 Eylül)
13.30 Bucaspor-İzmirspor (Buca)
13.30 Nazilli Belediyesi-Adana Demirspor (Nazilli)
13.30 Marmaris Belediyesi-Alanyaspor (Muğla Atatürk)

3. Grup:
13.30 Aksarayspor-OYAK Renaultspor (Aksaray Atatürk)
13.30 Eskişehirspor-Kırıkkalespor (Eskişehir Atatürk)
13.30 Yalovaspor-Darıca Gençlerbirliği (Yalova Atatürk)
13.30 Yeni Kırşehirspor-Tarsus İdmanyurdu (Ahi)
13.30 Bursa Merinosspor-İnegölspor (Merinos)

4. Grup:
13.30 Ünyespor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Ünye)
13.30 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Pazarspor-Erzurumspor (Pazar)
13.30 Ankara Demirspor-Zonguldakspor (Cebeci İnönü)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100