Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı açıklandı
SON HABER Futbolda Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 2. ve 3. gruplarda 13., 1. Grup'ta ise 16. hafta karşılaşmaları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın programı şöyle: ~|~

Turkcell Süper Ligi 

Yarın:
14.00 Diyarbakırspor-Trabzonspor (Diyarbakır Atatürk) (Seyircisiz)
16.30 Samsunspor-Denizlispor (Samsun 19 Mayıs)
16.30 Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe-Vestel Manisaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

20 Kasım Pazar:
14.00 Ankaraspor-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Konyaspor-Ankaragücü (Konya Atatürk)
14.00 Kayserispor-Malatyaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
16.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (BJK İnönü)
19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Rize Atatürk) 

(A) Kategorisi 

20 Kasım Pazar:
13.30 Sakaryaspor-Yozgatspor (Adapazarı Atatürk)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Mersin İdmanyurdu (GASKİ Spor Tesisleri) 
13.30 Kocaelispor-Akçaabat Sebatspor (İsmetpaşa)
19.00 Antalyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Antalya Atatürk)
13.30 Altay-Orduspor (Altay Alsancak)
13.30 İstanbulspor-Çanakkale Dardanelspor (Zeytinburnu)
13.30 Uşakspor-Mardinspor (1 Eylül)
13.30 Türk Telekomspor-Elazığspor (Türk Telekom)
19.00 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Atatürk)

(B) Kategorisi 

1. Grup:
Yarın:
13.30 İstanbul Maltepespor-Fatih Karagümrük (Gebze İlçe)
20 Kasım Pazar:
13.30 Güngören Belediyespor-Eyüpspor (Güngören Mimar Yahya Baş)
13.30 Sarıyer-Kartalspor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Pendikspor-Kasımpaşa (Pendik)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Küçükköyspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

2. Grup:
Yarın:
13.30 İzmirspor-Adana Demirspor (Altay Alsancak)
20 Kasım Pazar:
13.30 Aydınspor-Marmaris Belediyespor (Aydınspor)
13.30 Muğlaspor-Nazilli Belediyespor (Muğla Atatürk)
13.30 Turgutluspor-Alanyaspor (7 Eylül) 

3. Grup:
Yarın:
13.30 OYAK Renault-Yeni Kırşehirspor (Veledrom İç Saha)
20 Kasım Pazar:
13.30 Kırıkkalespor-Bursa Merinosspor (Fikret Karabudak)
13.30 Aksarayspor-Yalovaspor (Aksaray Atatürk)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Tarsus İdmanyurdu (Darıca)
13.30 Eskişehirspor-İnegölspor (Eskişehir Atatürk)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100