Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı açıklandı...
Futbolda Turkcell Süper Ligi, İkinciLig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 3, 4 ve 5 gruplarda 14., 1. Grup'ta ise 18. hafta karşılaşmaları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın programı şöyle: ~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ
 
 Bugün:
 16.30 Malatyaspor?Konyaspor (Malatya İnönü)
 19.00 Vestel Manisaspor?Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
 19.00 Sivasspor?Beşiktaş (4 Eylül)
 27 Kasım Pazar:
 14.00 Denizlispor?Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)
 14.00 Kayseri Erciyesspor?Diyarbakırspor (Büyükşehir Belediyesi  Atatürk)
 14.00 Gaziantepspor?Kayserispor (Kamil Ocak)
 14.00 Ankaragücü?Samsunspor (Ankara 19 Mayıs)
 19.00 Galatasaray?Fenerbahçe (Ali Sami Yen)
     
 İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
 
 27 Kasım Pazar:
 13.30 Karşıyaka?Antalyaspor (Altay Alsancak)
 13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyesi?Sakaryaspor (Çetin Emeç)
 13.30 Çanakkale Dardanelspor?Altay (18 Mart)
 13.30 Mardinspor?İstanbulspor (21 Kasım)
 13.30 Orduspor?Bursaspor (19 Eylül)
 13.30 Yozgatspor?Türk Telekomspor (Şehir)
 13.30 Elazığspor?Kocaelispor (Elazığ Atatürk)
 13.30 Akçaabat Sebatspor?Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Fatih)
 13.30 Mersin İdmanyurdu?Uşakspor (Tevfik Sırrı Gür)
           
 İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
 
 1. Grup:
 27 Kasım Pazar:
 13.30 Eyüpspor?Kartalspor (Eyüp)
 13.30 Güngören Belediyespor?Kasımpaşa (Mimar Yahya Baş)
 13.30 Sarıyer?Küçükköyspor (Yusuf Ziya Öniş)
 13.30 Pendikspor?Fatih Karagümrük (Pendik)
 13.30 Anadolu Üsküdar 1908?Yıldırım Bosnaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
    
 3. Grup:
 27 Kasım Pazar:
 13.30 Eskişehirspor?Aksarayspor (Eskişehir Atatürk)
 13.30 Yalovaspor?OYAK Renaultspor (Yalova Atatürk)
 13.30 Yeni Kırşehirspor?Kırıkkalespor (Ahi)
 13.30 Bursa Merinosspor?Darıca Gençlerbirliği (Merinos)
 13.30 İnegölspor?Tarsus İdmanyurdu (İnegöl)
   
 4. Grup:
 27 Kasım Pazar:
 13.30 Kardemir Karabükspor?Ünyespor (Necmettin Şeyhoğlu)
 13.30 Pazarspor?Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Pazar)
 13.30 Çankırı Belediyespor?Giresunspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
 13.30 Ankara Demirspor?Erzurumspor (Cebeci İnönü)
 13.30 Zonguldakspor?Boluspor (Karaelmas Kemal Köksal)
 
 5. Grup:
 27 Kasım Pazar:
 13.30 Siirtspor?Cizrespor (Siirt Atatürk)
 13.30 Batman Petrolspor?Şanlıurfaspor (16 Mayıs)
 13.30 Hatayspor?İskenderun Demirçelikspor (Hatay Atatürk)
 13.30 Şanlıurfa Belediyespor?Osmaniyespor (11 Nisan)
 13.30 Kahramanmaraşspor?Adıyamanspor (Hanefi Mahçiçek)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100