Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 15, Spor Toto 2. Lig'de 16, Spor Toto 3. Lig'de ise 19. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:
19.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Atatürk)

Yarın:
13.30 Kasımpaşa-Torku Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Antalyaspor-Mersin İdmanyurdu (Antalya)
19.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Yeni Rize Şehir)

13 Aralık Pazar:
13.00 Kayserispor-Akhisar Belediyespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
14.00 Gençlerbirliği-Medicana Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)

14 Aralık Pazartesi:
20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)

PTT 1. Lig

Bugün:
19.00 Alanyaspor-Adanaspor (Alanya Oba)
19.00 Vartaş Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)

Yarın:
13.30 1461 Trabzon-Giresunspor (Hüseyin Avni Aker)
13.30 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka-Yeni Malatyaspor (İzmir Atatürk)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Göztepe (Kamil Ocak)

13 Aralık Pazar:
13.30 Altınordu-Şanlıurfaspor (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor-Kayseri Erciyesspor (5 Ocak Fatih Terim)

14 Aralık Pazartesi:
19.00 Samsunspor-Balıkesirspor (Samsun 19 Mayıs)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup
---------------

Yarın:

13.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Menemen Belediyespor (12 Şubat)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Pazarspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Nazilli Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Nazilli İlçe)

13 Aralık Pazar:
13.00 Bandırmaspor-Hatayspor (Bandırma 17 Eylül) 
13.00 Orduspor-Fethiyespor (19 Eylül)
13.30 İstanbulspor-Kırklarelispor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.30 Pendikspor-Bayrampaşa (Pendik)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Ümraniyespor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)
13.30 Hacettepe-Sarıyer (Cebeci İnönü)

Kırmızı Grup:
---------------

Yarın:
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-MKE Ankaragücü (Seyrantepe DİSKİ)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-İnegölspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13 Aralık Pazar:
13.00 Tokatspor-Fatih Karagümrük (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Tuzlaspor-Keçiörengücü (Tuzla Belediye)
13.30 Kocaeli Birlikspor-Aydınspor 1923 (Kocaeli Alpaslan Türkeş)
13.30 Ankara Demirspor-Bucaspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
13.30 Eyüpspor-Kartalspor (Eyüp)
13.30 Manisaspor-Gümüşhanespor (Manisa 19 Mayıs)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup
----------

13 Aralık Pazar:
13.00 Cizrespor-Kızılcabölükspor (Şanlıurfa Gap Arena)
13.30 Tekirdağspor-Düzcespor (Namık Kemal)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Erzin Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Maltepespor-Silivrispor (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Altay-Arsinspor (Buca İlçe)
13.30 Tire 1922 Spor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Tire 4 Eylül)
13.30 Turgutluspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Turgutlu 7 Eylül)
13.30 Yeşil Bursa-Bursa Nilüferspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13.30 Kozan Belediyespor-Kırıkhanspor (İsmet Atlı)

2. Grup
----------

13 Aralık Pazar:
13.30 Payaspor-Etimesgut Belediyespor (Payas İlçe)
13.30 Diyarbekirspor-Adliyespor (Diyarbakır Atatürk)
13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor (12 Şubat)
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kemerspor 2003 (Ayvalık Hüsnü Uğural)
13.30 Gaziosmanpaşa-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Gaziosmanpaşa)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor (Sancaktepe Belediyesi Şehir)
13.30 Yomraspor-Zara Belediyespor (Yomra İlçe)
13.30 Ofspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Of İlçe)

3. Grup
----------

13 Aralık Pazar:
13.00 Körfez İskenderunspor-Çorum Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
13.00 Dersimspor-Kastamonuspor 1966 (Tunceli Atatürk)
13.30 Manavgatspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Evrenseki)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bergama Belediyespor (Tavşanlı Ada)
13.30 Dardanelspor-Batman Petrolspor (18 Mart)
13.30 Sandıklıspor-Çine Madranspor (Sandıklı İlçe)
13.30 Niğde Belediyespor-Gölcükspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Bayburt Grup Özel İdare (Darıca İlçe)
13.30 Beylerbeyispor-24Erzincanspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100