16 Eylül 2005 Cuma 00:00
153 Okunma
Futbolda haftanın programı...

Futbolda Turkcell Süper Ligi'ne 6. hafta maçlarıyla devam edilirken, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 2., 3., 4. ve 5. gruplarda 4., 1. Grup'ta ise 7. hafta karşılaşmaları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi'nde haftanın programı şöyle:

~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ

 Bugün:
 20.00 Sivasspor-Trabzonspor: (Atatürk Olimpiyat)
 17 Eylül Cumartesi:
 20.00 Ankaragücü-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs)
 20.00 Konyaspor-Diyarbakırspor (Konya Atatürk)
 20.00 Kayserispor-Çaykur Rizespor (B.Şehir Belediye Atatürk)
 20.00 Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü)
 18 Eylül Pazar:
 20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (BJK İnönü)
 20.00 Ankaraspor-Samsunspor (Ankara 19 Mayıs)
 20.00 Gaziantepspor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)
 17.30 Vestel Manisaspor-Galatasaray (İzmir Atatürk)

 İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ

 17 Eylül Cumartesi:
 19.00 Altay-Karşıyaka (Altay Alsancak)
 16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekomspor (GASKİ)
 18 Eylül Pazar:
 16.00 Uşakspor-Sakaryaspor (1 Eylül-Seyircisiz)
 16.00 Mersin İdmanyurdu-Akçaabat Sebatspor (Tevfik Sırrı Gür)
 16.00 Orduspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (19 Eylül-Seyircisiz)
 16.00 İstanbulspor-Antalyaspor (Zeytinburnu)
 19.00 Kocaelispor-Bursaspor (İsmetpaşa)
 16.00 Çanakkale Dardanelspor-Yozgatspor (18 Mart)
 16.00 Mardinspor-Elazığspor (21 Kasım)
    
 İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
 
 1. Grup:
 18 Eylül Pazar:
 16.00 Kartalspor-Eyüpspor (Kartal)
 16.00 Kasımpaşa-Güngören Belediyespor (Kasımpaşa)
 16.00 Küçükköyspor-Sarıyer (Küçükköy)
 16.00 Fatih Karagümrük-Pendikspor (Vefa)
 16.00 Yıldırım Bosnaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Çetin Emeç)
    
 2. Grup:
 18 Eylül Pazar:
 16.00 Marmaris Belediyespor-Aydınspor (Marmaris)
 16.00 Nazilli Belediyespor-Muğlaspor (Nazilli)
 16.00 Adana Demirspor-İzmirspor (5 Ocak)
 16.00 Alanyaspor-Turgutluspor (Milli Egemenlik)
    
 3. Grup:
 17 Eylül Cumartesi:
 16.00 Bursa Merinosspor-Kırıkkalespor (Merinos)
 18 Eylül Pazar:
 16.00 Yeni Kırşehirspor-OYAK Renault (Ahi)
 16.00 Yalovaspor-Aksarayspor (Yalova Atatürk)
 16.00 Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Burhanettin Kocamaz)
 16.00 İnegölspor-Eskişehirspor (İnegöl)
  
 4. Grup:
 18 Eylül Pazar:
 16.00 Ankara Demirspor-Giresunspor (Cebeci İnönü)
 16.00 Çankırı Belediyespor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Çankırı Atatürk)
 16.00 Pazarspor-Ünyespor (Rize Atatürk)
 16.00 Boluspor-Erzurumspor (Bolu Atatürk)
 16.00 Zonguldakspor-Kardemir Karabükspor (Karaelmas Kemal Köksal)
    
 5. Grup:
 18 Eylül Pazar:
 16.00 Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (11 Nisan)
 16.00 Hatayspor-Şanlıufaspor (Hatay Atatürk)
 16.00 Batman Petrolspor-Cizrespor (16 Mayıs)
 16.00 Adıyamanspor-Osmaniyespor (Adıyaman Atatürk)
 16.00 Kahramanmaraşspor-Siirtspor (Hanefi Mahçiçek)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100