Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...

SON HABER  Futbolda Turkcell Süper Ligi'nde 8. hafta maçları yapılırken, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi'ne 1., 3. ve 4. gruplarda yapılacak maçlarla devam edilecek. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 1., 3. ve 4. gruplarda haftanın programı şöyle:

~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ
Bugün:
20.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak).
     
1 Ekim Cumartesi:
20.00 Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Atatürk).
15.00 Sivasspor-Denizlispor (Sivas 4 Eylül).
20.00 Vestel Manisaspor-Kayseri Erciyespor (İzmir Atatürk).
     
2 Ekim Pazar:
20.00 Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs).
20.00 Kayserispor-Ankaraspor (Büyükşehir Belediye Atatürk).
18.30 Beşiktaş-Samsunspor (BJK İnönü).
21.00 Galatasaray-Trabzonspor (Ali Sami Yen).
20.00 Malatyaspor-Diyarbakırspor (Malatya İnönü).
     
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
1 Ekim Cumartesi:
15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (GASKİ Spor Tesisleri).     
2 Ekim Pazar:
15.00 Uşakspor-Kocaelispor (1 Eylül).
15.00 Mardinspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (21 Kasım).
15.00 Orduspor-Antalyaspor (19 Eylül-Seyircisiz).
19.00 Altay-Sakaryaspor (Altay Alsancak).
15.00 İstanbulspor-Türk Telekomspor (Bayrampaşa Çetin Emeç).
15.00 Akçaabat Sebatspor-Elazığspor (Akçaabat Fatih).
15.00 Mersin İdmanyurdu-Yozgatspor (Tevfik Sırrı Gür).
15.00 Çanakkale Dardanelspor-Karşıyaka (18 Mart).
     
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

1. Grup:
1 Ekim Cumartesi:
15.00 Yıldırım Bosnaspor-Sarıyer (Bayrampaşa Çetin Emeç).     
2 Ekim Pazar:
15.00 Kasımpaşa-Kartalspor (Kasımpaşa).
15.00 Küçükköyspor-Eyüpspor (Pendik).
15.00 Fatih Karagümrük-Güngören Belediyespor (Vefa).
15.00 İstanbul Maltepespor-Pendikspor (Maltepe).
     
3. Grup:     
2 Ekim Pazar:
15.00 Bursa Merinosspor-Tarsus İdmanyurdu (Merinos).
15.00 Yeni Kırşehirspor-Darıca Gençlerbirliği (Ahi).
15.00 Yalovaspor-Kırıkkalespor (Yalova Atatürk).
19.00 Eskişehirspor-OYAK Renaultspor (Eskişehir Atatürk-Seyircisiz).
15.00 İnegölspor-Aksarayspor (İnegöl-Seyircisiz).
     
4. Grup:     
2 Ekim Pazar:
15.00 Ankara Demirspor-Boluspor (Cebeci İnönü).
15.00 Çankırı Belediyespor-Erzurumspor (Çankırı Atatürk).
15.00 Pazarspor-Giresunspor (Rize Atatürk).
19.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Necmettin Şeyhoğlu).
15.00 Zonguldakspor-Ünyespor (Karaelmas Kemal Köksal).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100