Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı
Turkcell Süper Ligi'ne 10. hafta maçlarıyla devam edilirken, İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 1., 2., ve 3. gruplarda 9. hafta müsabakaları, 4. Grup'ta ise Giresunspor ile Boluspor arasında erteleme maçı yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Futbol Ligi'nde haftanın programı şöyle:  ~|~

 TURKCELL SÜPER LİGİ
 
 Bugün:
 20.00 Ankaragücü-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
 20.00 Kayserispor-Samsunspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
 20.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)
 23 Ekim Pazar:
 15.00 Vestel Manisaspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)
 20.00 Malatyaspor-Fenerbahçe (Malatya İnönü)
 15.00 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)
 15.00 Konyaspor-Beşiktaş (Konya Atatürk)
 15.00 Sivasspor-Diyarbakırspor (4 Eylül)
               
 İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
 
  Bugün:
 15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Altay (GASKİ Spor Tesisleri)
 23 Ekim Pazar:
 15.00 Karşıyaka-Akçaabat Sebatspor (Altay Alsancak)
 15.00 Uşakspor-İstanbulspor (1 Eylül)
 15.00 Türk Telekomspor-Çanakkale Dardanelspor (Türk Telekom)
 20.00 Sakaryaspor-Mardinspor (Adapazarı Atatürk)
 20.00 Antalyaspor-Mersin İdmanyurdu (Antalya Atatürk)
 15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Elazığspor (Çetin Emeç)
 15.00 Kocaelispor-Orduspor (İsmetpaşa)
 20.00 Bursaspor-Yozgatspor (Bursa Atatürk)    
 
 İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
 
 1. Grup:
 --------
 Bugün:
 15.00 Yıldırım Bosnaspor-Kartalspor (Çetin Emeç)
 23 Ekim Pazar:
 15.00 Pendikspor-Sarıyer (Pendik)
 15.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Güngören Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
 15.00 İstanbul Maltepespor-Eyüpspor (Kartal)
 15.00 Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Vefa)  
 
 2. Grup:
 --------
 23 Ekim Pazar:
 15.00 Marmaris Belediyesi-Bucaspor (Marmaris)
 15.00 Aydınspor-Muğlaspor (Aydınspor)
 15.00 Adana Demirspor-Turgutluspor (5 Ocak)
 15.00 Alanyaspor-Nazilli Belediyespor (Milli Egemenlik)
    
 3. Grup:
 --------
  Bugün:
 15.00 Bursa Merinosspor-Yalovaspor (Merinos Stadı)
 23 Ekim Pazar:
 15.00 Kırıkkalespor-OYAK Renault (Fikret Karabudak)
 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Aksarayspor (Darıca)
 15.00 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor (Burhanettin Kocamaz)
 15.00 İnegölspor-Yeni Kırşehirspor (İnegöl)
 
 4. Grup:
 --------
 23 Ekim Pazar:
 15.00 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100