Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Turkcell Süper Ligi'ne 11. hafta maçlarıyla devam edilirken, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 2., 3., 4. ve 5. gruplarda 10., 1. Grup'ta ise 13. hafta maçları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Futbol Ligi'nde haftanın programı şöyle: ~|~

Turkcell Süper Ligi

Dün:
Denizlispor?Trabzonspor: 0?1

Bugün:
20.00 Ankaraspor-Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

30 Ekim Pazar:
20.00 Beşiktaş-Ankaragücü (BJK İnönü)
14.00 Samsunspor-Kayseri Erciyesspor (Samsun 19 Mayıs)
14.00 Diyarbakırspor-Vestel Manisaspor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kayserispor-Konyaspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
14.00 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Rize Atatürk)

İkinci Lig (A) Kategorisi

30 Ekim Pazar:
13.30 Akçaabat Sebatspor-Antalyaspor (Akçaabat Fatih)
13.30 Çanakkale Dardanelspor-Kocaelispor (18 Mart)
13.30 Mardinspor-Türk Telekomspor (Malatya İnönü)
13.30 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (19 Eylül-Seyircisiz)
13.30 Altay-Uşakspor (Altay Alsancak)
13.30 İstanbulspor-Bursaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Yozgatspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Yozgat Şehir)
13.30 Elazığspor-Karşıyaka (Elazığ Atatürk)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Sakaryaspor (Tevfik Sırrı Gür)


İkinci Lig (B) Kategorisi

1. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Güngören Belediyespor-Pendikspor (Güngören Mimar Yahya Baş)
13.30 Küçükköyspor-Fatih Karagümrük (Küçükköy)
13.30 Kasımpaşa-Yıldırım Bosnaspor (Kasımpaşa)
13.30 İstanbul Maltepespor-Kartalspor (Kartal)
13.30 Eyüpspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Eyüp)


2. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Nazilli Belediyespor-Bucaspor (Nazilli)
13.30 Marmaris Belediyespor-Turgutluspor (Marmaris)
13.30 Alanyaspor-Aydınspor (Milli Egemenlik)


3. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Yeni Kırşehirspor-Yalovaspor (Ahi)
13.30 Bursa Merinosspor-Eskişehirspor (Merinos)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Aksarayspor (Burhanettin Kocamaz)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-OYAK Renault (Darıca)
13.30 İnegölspor-Kırıkkalespor (İnegöl)


4. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Çankırı Belediyespor-Pazarspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Ankara Demirspor-Kardemir Karabükspor (Cebeci İnönü)
13.30 Boluspor-Ünyespor (Bolu Atatürk)
12.30 Erzurumspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Cemal Gürsel)
13.30 Zonguldakspor-Giresunspor (Karaelmas Kemal Köksal)


5. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Hatayspor-Batman Petrolspor (Antakya Atatürk)
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Siirtspor (11 Nisan)
13.30 Adıyamanspor-Cizrespor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Osmaniyespor-Şanlıurfaspor (7 Ocak)
13.30 Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor (Hanefi Mahçiçek)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100