Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbolda Türkcell Süper Ligi'ne 12. hafta maçlarıyla devam edilirken, İkinci Lig (A) Kategorisiyle, (B) Kategorisi 3. ve 4. gruplarda 11., 1. Grup'ta ise 14. hafta karşılaşmaları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, futbolda haftanın programı şöyle: ~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ

5 Kasım Cumartesi:
20.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Gaziantepspor-Ankaraspor (Kamil Ocak)
14.00 Kayseri Erciyesspor-Denizlispor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

6 Kasım Pazar:
14.00 Vestel Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Malatyaspor-Beşiktaş (Malatya İnönü)
14.00 Ankaragücü-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Konyaspor-Samsunspor (Konya Atatürk)
14.00 Sivasspor-Fenerbahçe (4 Eylül)

     
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ

5 Kasım Cumartesi:
13.30 İstanbulspor-Altay (Bayrampaşa Çetin Emeç)

6 Kasım Pazar:
13.30 Uşakspor-Orduspor (1 Eylül)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Çanakkale Dardanelspor (GASKİ Spor Tesisleri)
19.00 Bursaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Sakaryaspor-Akçaabat Sebatspor (Sakarya Atatürk)
19.00 Antalyaspor-Elazığspor (Antalya Atatürk)
13.30 Karşıyaka-Yozgatspor (Altay Alsancak)
19.00 Kocaelispor-Mardinspor (İsmetpaşa)
13.30 Türk Telekomspor-Mersin İdmanyurdu (Türk Telekom)

     
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

1. GRUP
6 Kasım Pazar:
13.30 Sarıyer-Güngören Belediyesi (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Kartalspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 İstanbul Maltepespor-Kasımpaşa (Kartal)
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Küçükköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

3. GRUP
5 Kasım Cumartesi:
13.30 OYAK Renaultspor-Tarsus İdmanyurdu (Veledrom İç Saha)

6 Kasım Pazar:
13.30 Aksarayspor-Bursa Merinosspor (Aksaray Atatürk)
13.30 Eskişehirspor-Yeni Kırşehirspor (Eskişehir Atatürk)
13.30 Kırıkkalespor-Darıca Gençlerbirliği (Fikret Karabudak)
13.30 Yalovaspor-İnegölspor (Yalova Atatürk)

4. GRUP
6 Kasım Pazar:
13.30 Ünyespor-Ankara Demirspor (Ünye)
13.30 Kardemir Karabükspor-Çankırı Belediyesi (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Giresunspor-Erzurumspor (Giresun Atatürk)
13.30 Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Boluspor (Yenikent ASAŞ)
13.30 Pazarspor-Zonguldakspor (Pazar)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100