Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbolda Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig (A) Kategorisi'nde ikinci yarı heyecanı başlarken, İkinci Lig (B) Kategorisi'nde ise Yükselme ve 1. Klasman Gruplarında ilk hafta karşılaşmaları yapılacak. ~|~ Futbol Federasyonu'nda yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig'de haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİGİ    
Bugün:
16.30 Gaziantep?Samsun (Kamil Ocak)
16.30 Ankaragücü?V.Manisa (19 Mayıs)
19.00 Beşiktaş?K.Erciyesspor (BJK İnönü)
22 Ocak Pazar:
14.00 Malatyaspor?Sivas (Malatya İnönü)
14.00 Ç.Rize?Diyarbakır (Rize Atatürk)
14.00 Ankaraspor?Denizlispor (19 Mayıs)
16.00 Kayserispor?Trabzonspor (Atatürk)
19.00 Konya?Galatasaray (Konya Atatürk)

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
21 Ocak Cumartesi:
16.30 Altay?Elazığspor (Altay Alsancak)
22 Ocak Pazar:
13.30 Türk Telekom?Sakarya (T.Telekom)
13.30 G.Antep B.Bld.?Karşıyaka (GASKİ)
13.30 Uşakspor?İstanbul B.Bld. (1 Eylül)
13.30 Kocaelispor?Antalyaspor (İsmetpaşa)
13.30 İstanbulspor?Yozgat (Zeytinburnu)
13.30 Orduspor?A.Sebatspor (19 Eylül)
13.30 Ç.Dardanel?M.İdmanyurdu (18 Mart)
13.30 Mardinspor?Bursaspor (21 Kasım)

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ (Yükselme Grubu)

22 Ocak Pazar:
13.30 G.Birliği ASAŞ?Buca (Yenikent ASAŞ)
13.30 Kasımpaşa?Kartal (Kasımpaşa ? Seyircisiz)
13.30 Alanya?K.Maraş (Milli Egemenlik)
13.30 İnegölspor?Eskişehirspor (İnegöl)
13.30 Siirtspor?Ünyespor (Siirt Atatürk)
1. Klasman Grubu
22 Ocak Pazar:
13.30 Pendik?Fatih Karagümrük (Pendik)
13.30 Eyüpspor?Anadolu Üsküdar (Eyüp)
13.30 Küçükköyspor?İ.Maltepe (Küçükköy)
13.30 Y.Bosna?Güngören Bld. (Çetin Emeç)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100