Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbolda Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig (A) Kategorisi'nde 20. hafta maçları oynanırken, İkinci Lig (B) Kategorisi Yükselme Grubu'nda 2., 1. Klasman Grubu'nda 3., 2, 3, 4 ve 5. Klasman Grupları'nda ise ilk hafta karşılaşmaları yapılacak. ~|~


Futbol Federasyonu'nda yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig'de haftanın programı şöyle:
     
     TURKCELL SÜPER LİGİ
      
      4 Şubat Cumartesi:
      16.30 Ankaraspor-Diyarbakırspor (Ankara 19 Mayıs).
      16.30 Kayserispor-Denizlispor (Büyükşehir Belediye Atatürk).
      19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü).
     
      5 Şubat Pazar:
      14.00 Sivasspor-Samsunspor (Yozgat Şehir).
      14.00 Konyaspor-Kayseri Erciyesspor (Konya Atatürk).
      14.00 Gaziantepspor-Vestel Manisaspor (Kamil Ocak).
      16.00 Ankaragücü-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs).
      19.00 Malatyaspor-Galatasaray (Malatya İnönü).
     
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
     
      4 Şubat Cumartesi:
      13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Sakaryaspor (GASKİ Spor Tesisleri).
     
      5 Şubat Pazar:
      13.30 Mersin İdmanyurdu-Bursaspor (Kahramanmaraş Hanefi Mahçiçek).
      13.30 Uşakspor-Antalyaspor (1 Eylül).
      13.30 Orduspor-Yozgatspor (19 Eylül).
      13.30 İstanbulspor-Karşıyaka (Zeytinburnu).
      13.30 Altay-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İzmir Atatürk).
      13.30 Mardinspor-Akçaabat Sebatspor (21 Kasım).
      13.30 Kocaelispor-Türk Telekomspor (İsmetpaşa).
      13.30 Çanakkale Dardanelspor-Elazığspor (18 Mart).
     
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

     
     Yükselme Grubu
     
      5 Şubat Pazar:
      13.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Kasımpaşa).
      13.30 Alanyaspor-Bucaspor (Milli Egemenlik).
      13.30 İnegölspor-Kartalspor (İnegöl).
      13.30 Siirtspor-Kahramanmaraşspor (Siirt Atatürk).
      13.30 Eskişehirspor-Ünyespor (Eskişehir Atatürk).
     
     1. Klasman Grubu
     
      5 Şubat Pazar:
      13.30 Eyüpspor-Pendikspor (Eyüp).
      13.30 Küçüköyspor-Fatih Karagümrük (Küçükköy).
      13.30 Yıldırım Bosnaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Çetin Emeç).
      13.30 Sarıyer-İstanbul Maltepespor (Yusuf Ziya Öniş).
     
     2. Klasman Grubu
     
      4 Şubat Cumartesi:
      13.30 Turgutluspor-Aydınspor (Manisa 19 Mayıs).
     
      5 Şubat Pazar:
      13.30 Adana Demirspor-İzmirspor (5 Ocak).
      13.30 Nazilli Belediyesi-Marmaris Belediyesi (Nazilli).
     
     3. Klasman Grubu
     
      5 Şubat Pazar:
      13.30 Kırıkkalespor-Darıca Gençlerbirliği (Fikret Karabudak).
      13.30 Aksarayspor-Bursa Merinosspor (Aksaray Atatürk).
      13.30 OYAK Renaultspor-Yeni Kırşehirspor (Veledrom İç Saha).
      13.30 Yalovaspor-Tarsus İdmanyurdu (Yalova Atatürk).
     
      4. Klasman Grubu
     
      5 Şubat Pazar:
      13.30 Erzurumspor-Giresunspor (Cemal Gürsel).
      13.30 Boluspor-Çankırı Belediyesi (Bolu Atatürk).
      13.30 Kardemir Karabükspor-Pazarspor (Necmettin Şeyhoğlu).
      13.30 Ankara Demirspor-Zonguldakspor (Cebeci İnönü).
     
     5. Klasman Grubu
     
      5 Şubat Pazar:
      13.30 İskenderun Demirçelikspor-Osmaniyespor (5 Temmuz).
      13.30 Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor (Hatay Atatürk).
      13.30 Şanlıurfaspor-Cizrespor (11 Nisan).
      13.30 Batman Petrolspor-Adıyamanspor (16 Mayıs).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100