Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig'de haftanın maçları şöyle: ~|~


TURKCELL SÜPER LİGİ

25 Şubat Cumartesi:
14.00 Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Galatasaray-Vestel Manisaspor:(Ali Sami Yen)
26 Şubat Pazar:
14.00 Samsunspor-Ankaraspor (Samsun 19 Mayıs)
14.00 Gençlerbirliği-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Diyarbakırspor-Konyaspor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 Çaykur Rizespor-Kayserispor (Rize Atatürk)
14.00 Denizlispor-Malatyaspor (Denizli Atatürk)
16.00 Trabzonspor-Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (FB Şükrü Saracaoğlu)
    
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
26 Şubat Pazar:
13.30 Kocaelispor-Uşakspor (İsmetpaşa)
19.00 Bursaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Bursa Atatürk)
13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Mardinspor (Çetin Emeç)
19.00 Antalyaspor-Orduspor (Antalya Atatürk)
13.30 Sakaryaspor-Altay (Sakarya Atatürk)
13.30 Türk Telekomspor-İstanbulspor (Türk Telekom)
13.30 Elazığspor-Akçaabat Sebatspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Yozgatspor-Mersin İdmanyurdu (Yozgat Şehir)
13.30 Karşıyaka-Çanakkale Dardanelspor (Altay Alsancak)
        
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
 
Yükselme Grubu:
25 Şubat Cumartesi:
13.30 Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Siirtspor (Yenikent ASAŞ)
26 Şubat Pazar:
13.30 Kartalspor-Kahramanmaraşspor (Maltepe)
13.30 Bucaspor-Eskişehirspor (Buca)
13.30 Kasımpaşa-İnegölspor (Kasımpaşa)
13.30 Ünyespor-Alanyaspor (Ünye)
    
1. Klasman Grubu
26 Şubat Pazar:
13.30 Fatih Karagümrük-Güngören Belediyespor (Vefa)
13.30 Pendikspor-Sarıyer (Pendik)
13.30 Eyüpspor-Yıldırım Bosnaspor (Eyüp)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-İstanbul Maltepespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

2. Klasman Grubu
25 Şubat Cumartesi:
13.30 İzmirspor-Turgutluspor (Altay Alsancak)
26 Şubat Pazar:
13.30 Adana Demirspor-Muğlaspor (5 Ocak)
13.30 Aydınspor-Nazilli Belediyespor (Aydınspor)
   
3. Klasman Grubu
25 Şubat Cumartesi:
13.30 Bursa Merinosspor-Yeni Kırşehirspor (Merinos)
26 Şubat Pazar:
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Yalovaspor (Darıca)
13.30 Kırıkkalespor-OYAK Renaultspor (Fikret Karabudak)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Aksarayspor (Burhanettin Kocamaz)
    
4. Klasman Grubu:
26 Şubat Pazar:
13.30 Çankırı Belediyesi-Pazarspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Giresunspor-Ankara Demirspor (Giresun Atatürk)
13.30 Erzurumspor-Kardemir Karabükspor (Cemal Gürsel)
13.30 Zonguldakspor-Boluspor (Karaelmas Kemal Köksal)
    
5. Klasman Grubu
26 Şubat Pazar:
13.30 Şanlıurfa Belediyesi-Cizrespor (11 Nisan)
13.30 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak-Seyircisiz)
13.30 İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor (5 Temmuz)
13.30 Adıyamanspor-Hatayspor (Adıyaman Atatürk)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100