Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig'de haftanın maçları şöyle: ~|~


TURKCELL SÜPER LİGİ
Bugün:

16.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor
(Ankara 19 Mayıs);
16.00 Çaykur Rize-Ankaragücü
(Rize Atatürk);
19.00 Fenerbahçe-Konyaspor
(Şükrü Saracoğlu);
12 Mart Pazar:
14.00 Denizlispor-Sivasspor
(Denizli Atatürk);
14.00 Ankaraspor-Kayserispor
(Ankara 19 Mayıs);
14.00 Diyarbakırspor-Malatyaspor
(Diyarbakır Atatürk-Seyircisiz);
16.00 Samsunspor-Beşiktaş
(Samsun 19 Mayıs);
19.00 Trabzonspor-Galatasaray
(Hüseyin Avni Aker);
   
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
Bugün:

13.30 Karşıyaka-M.dmanyurdu
12 Mart Pazar:
13.00 Gaziantep B.Bld,-İstanbul
13.30 Kocaelispor-Altay
13.30 Türk Telekomspor-Ordu
19.00 Bursaspor-Uşakspor
13.30 Yozgatspor-Elazığ
13.30 İstanbul B.Bld.-A.Sebat
13.30 Sakarya-Ç.Dardanel
13 Mart Pazartesi:
20.00 Antalyaspor-Mardin

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
Yükselme Grubu:
12 Mart Pazar:
13.30 Kartalspor-G.Birliği ASAŞ
13.30 Siirtspor-İnegölspor
13.30 Eskişehirspor-Alanya
13.30 Kahramanmaraş-Kasımpaşa
13.30 Ünyespor-Bucaspor
 
1. Klasman Grubu
12 Mart Pazar:
13.30 Sarıyer-Yıldırım Bosna
13.30 Güngören Bld.-Küçükköy
13.30 İstanbul Maltepe-Eyüpspor
13.30 Anadolu Üsküdar-Pendik

3. Klasman Grubu
12 Mart Pazar:
13.30 D.Gençlerbirliği-Bursa Merinos
13.30 Kırıkkalespor-Yeni Kırşehir
13.30 Aksarayspor-Yalovaspor
13.30 OYAK Renault-T.İdmanyurdu
               
4. Klasman Grubu:
12 Mart Pazar:
13.30 Giresunspor-Çankırı Bld.
13.30 Erzurumspor-Pazar
13.30 Boluspor-Ankara Demir
13.30 Kardemir Karabük-Zonguldak

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100