Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...

Futbolda Turkcell Süper Ligi'ne 3. hafta maçlarıyla devam edilirken, Türk Telekom Lig (A)'da 1. hafta, Lig (B)'de ise 1., 2. ve 3. gruplarda 2. hafta karşılaşmaları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcel Süper Ligi, Türk Telekom Lig (A) ve Lig (B)'de haftanın maçlarının programı şöyle:

~|~


TURKCELL SÜPER LİGİ
19 Ağustos Cumartesi:
20.00 Vestel Manisaspor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs).
20.00 Ankaraspor-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs).
21.45 Fenerbahçe-Caykur Rizespor (FB Şükrü Saracoğlu).

20 Ağustos Pazar:
20.00 Konyaspor-Antalyaspor (Konya Atatürk).
20.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk).
20.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak).
20.00 Kayserispor-Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Atatürk).
20.00 Sivasspor-Sakaryaspor (Ali Sami Yen).
21.45 Denizlispor-Beşiktaş (İzmir Atatürk).

TÜRK TELEKOM LİG (A)
19 Ağustos Cumartesi:
20.00 Altay-Uşakspor (İzmir Atatürk).
20.00 Diyarbakırspor-Karşıyaka (Diyarbakır Atatürk).

20 Ağustos Pazar:
17.00 Akçaabat Sebatspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fatih-Seyircisiz).
17.00 Türk Telekomspor-Eskişehirspor (Türk Telekom).
18.00 İstanbulspor-Mardinspor (Zeytinburnu).
18.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Recep Tayyip Erdoğan).
17.00 Elazığspor-Malatyaspor (Elazığ Atatürk).
17.00 Orduspor-Samsunspor (19 Eylül).

21 Ağustos Pazartesi:
20.00 Kocaelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İsmetpaşa).

LİG (B)
1. Grup
20 Ağustos Pazar:
18.00 İnegölspor-Etimesgut Şekerspor (İnegöl).
18.00 Küçükköyspor-OYAK Renaultspor (Küçükköy).
18.00 Güngören Belediyespor-Çanakkale Dardanelspor (Mimar Yahya Baş).
18.00 Fatih Karagümrük-Yalovaspor (Vefa).
18.00 Sarıyer-Eyüpspor (Yusuf Ziya Öniş).

2. Grup
19 Ağustos Cumartesi:
18.00 İzmirspor-Alanyaspor (Alsancak).

20 Ağustos Pazar:
18.00 Marmaris Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Marmaris).
18.00 Turgutluspor-Bucaspor (7 Eylül).
18.00 Nazilli Belediyespor-Muğlaspor (Nazilli).
18.00 Mersin İdmanyurdu-Fethiyespor (Isparta Atatürk).

3. Grup
20 Ağustos Pazar:
18.00 Gebzespor-Zeytinburnuspor (Gebze).
18.00 Pendikspor-Boluspor (Pendik).
18.00 İstanbul Maltepespor-Kartalspor (Maltepe).
17.00 Çankırı Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Çakırı Atatürk).
18.00 Keçiörengücü-Kardemir-Karabükspor (Aktepe).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100