Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...

Futbolda Turkcell Süper Ligi'ne 4. hafta maçlarıyla devam edilirken, Türk Telekom Lig (A)'da 2., Lig (B)'de ise 1., 4. ve 5. gruplarda 3. hafta karşılaşmaları oynanacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, futbolda haftanın programı şöyle:

~|~


TURKCELL SÜPER LİGİ
Dün: Beşiktaş-Konyaspor: 3-1

26 Ağustos Cumartesi:
21.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Ali Sami Yen).
21.00 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs).

27 Ağustos Pazar:
21.00 Kayseri Erciyesspor-Kayserispor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk).
21.30 Antalyaspor-Sivasspor (Antalya Atatürk).
21.00 Ankaragücü-Vestel Manisaspor (Ankara 19 Mayıs).
20.00 Trabzonspor-Denizlispor (Hüseyin Avni Aker).
21.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Rize Atatürk).
21.45 Sakaryaspor-Fenerbahçe (Sakarya Atatürk).

TÜRK TELEKOM LİG (A)
26 Ağustos Cumartesi:
19.30 Samsunspor-Kocaelispor (Samsun 19 Mayıs).

27 Ağustos Pazar:
20.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Eskişehir Atatürk).
21.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (Kamil Ocak).
21.00 Malatyaspor-Kasımpaşa (Malatya İnönü).
17.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Diyarbakırspor (Cebeci İnönü).
17.30 Uşakspor-Türk Telekomspor (1 Eylül).
17.00 Mardinspor-Akçaabat Sebatspor (21 Kasım).
17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Orduspor (Atatürk Olimpiyat).

28 Ağustos Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Altay (Altay Alsancak).

LİG (B)
1. Grup
27 Ağustos Pazar:
17.30 OYAK Renault-Eyüpspor (Bursa Merinos).
17.30 Etimesgut Şekerspor-Küçükköyspor (OSTİM).
17.30 Yalovaspor-İnegölspor (Yalova Atatürk).
17.30 Dardanelspor-Fatih Karagümrük (18 Mart).
17.30 Güngören Belediyespor-Sarıyer (Mimar Yahya Baş).

4. Grup
26 Ağustos Cumartesi:
17.00 Pazarspor-Tokatspor (Pazar).

27 Ağustos Pazar:
17.00 Erzincanspor-Yeni Kırşehirspor (13 Şubat).
17.00 Ünyespor-Giresunspor (Ünye).
17.00 Erzurumspor-Arsinspor (Cemal Gürsel).
17.00 Kırıkkalespor-Yimpaş Yozgatspor (Fikret Karabudak).

5. Grup
26 Ağustos Cumartesi:
17.00 GASKİ Spor-İskenderun Demirçelikspor (GASKİ Spor Tesisleri).

27 Ağustos Pazar:
20.00 Adana Demirspor-Cizrespor (5 Ocak).
17.00 Hatayspor-Siirtspor (Antakya Atatürk).
17.00 Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor (11 Nisan).
17.00 Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor (Hanefi Mahçiçek).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100